'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2008-03-16 11:51:18

Śliwka
Gość

Barkowicze z MAŁOPOLSKI

kochani... skoro tyle osób z Krakowa to myślę, ze nawet możemy zrobić tak żeby się umówić na jakoś sobotę tylko gdyby nam się nie udało znaleźć miejsca... z tego co mi się wydaję, to S. Nazaretanki użyczają czasem swego dachu... może by sie tam dało na jakiś weekend umówić... albo gdzie indziej Może S. Józefitki by nas przygarnęły.... dziewczyny jeśli się orientujcie kto by nas mógł przygarnąć to popytajcie co... jakieś pomysły??

#2 2008-03-16 11:58:51

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Re: Barkowicze z MAŁOPOLSKI

możecie np.napiac do s.jadwizanek wawelskich one wpołpracują z mlodziezą, wiec...
poza tym o ile pamietam ktos z barki ma bardzo dobry kontakt z ss.franciszkankami Przemien.Pańskiego.
Tez mozna probować.

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#3 2008-03-16 11:59:29

alu.missio
Gość

Zapisuję się na tą listę.

Nie znam żadnego zgromadzenia rezydującego w Krakowie osobiście, ale zapewne osoby z forum znają dobrze siostry i mogłyby coś w tym celu uczynić.

Pozdrawiam Krakusów i okoliczników img/smilies/wink

#4 2008-03-16 12:37:32

Francesca88
Gość

Ja mogę zapytac jednej siostry od jadwiżanek wawelskich:) Ale to po Świętach dopiero:) Oczywiście też sie zapisuję na listę! Oby tylko termin wszystkim pasowal img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez Francesca88 (2008-03-16 12:42:08)

#5 2008-03-16 13:22:19

Śliwka
Gość

nie no oczywiscie załatwianie wszytkiego to po Swiętach oczywiscie/// ale powiedzcie pasuje Wam na weekend cąły tak?? bo ja myślę, ze fajnie by było zapytać tez czy ktos by się nami nie "zajął"? wiecie tak zbey jakies spotkanie zorganizowac, jakies rozmowy... może by sie tak dało... ja z góry móię, ze weekend majowy odpada dla mnie... no ale może jakos potem??

#6 2008-03-16 13:30:41

Rafcio
Gość

Dziewczątka SS. Franciszkanki Świętej Klary prowadzą bursę dla studentek.

#7 2008-03-16 13:37:07

Francesca88
Gość

Jesli nie uda się od razu na cały weekend, to zawsze mozna choćby na 1 dzien. Choc pewnie to mniej opłacalne dla tych, którzy musza dojechać. Na razie cięzko się umówić na jakis odlegly termin (np.maj). Ale mysle,z e po Świetach nam sie wszystko wyklaruje?:> Pytajmy kogo mozemy i wiemy, ze by się mogli nami "zaopiekować" img/smilies/big_smile

Ostatnio edytowany przez Francesca88 (2008-03-16 13:38:27)

#8 2008-03-16 16:58:49

Śliwka
Gość

ok. img/smilies/smile no ja mysle, ze najwspalnialej by było gdygy jakas Siostra (siostry) znalazy dla nas czas zeby z nami porozmawiać , jakos zaaranzowac nasze modliwty czy rozwazania... no nie?? myslę, ze dobrze bybyło miec kogos takiego... img/smilies/smile może uczesniczyć w porannej Mszy z Siostrami... Och... ok... zaraz po Świętach zaczynamy akcję poszukiwawczą img/smilies/smile

#9 2008-04-03 16:11:18

karmelka :)
Gość

Ja proponuje poprosić Sesunie o pomoc w znalezieniu miejsca i odpowiednich osób do konferencji img/smilies/wink

#10 2008-04-03 17:15:20

Śliwka
Gość

o tak tak !! img/smilies/smile dobry pomysl... a moze uda nam sie wstepnie ustalic ile osob bedzie i w jkim terminie nam pasuje- bo juz nie obciazajmy Siostr tykimi organizacyjnymi sparwami- sami sie zorganizujy ok??
to zglaszajcie sie kochani img/smilies/smile

#11 2008-04-03 20:20:30

Francesca88
Gość

Ja się zgłaszam! jesli tylko Bóg da, to będę:)

#12 2008-04-06 18:02:44

aska_25
Gość

Ja również bardzo chętnie. Pasuje mi weekend 19-20 kwietnia. Co o tym terminie sądzicie?

#13 2008-04-15 22:07:10

Śliwka
Gość

no kochani zachęcona owocami spotakania podkaprackiego kcohani zabieram sie aktywnie do organizacji naszego spotkania... jak tylko uda mi sie ustalić "lokal" to dam znac o ewntualnych terminach.. img/smilies/smile kochani prosze o aktywne zgłaszanie sie... img/smilies/smile

#14 2008-04-15 22:17:31

Francesca88
Gość

mam nadzieję kochana, że bierzesz mnie oczywiście pod uwagę img/smilies/smile bardzo bym chciała:)

#15 2008-04-15 23:10:07

Śliwka
Gość

no a jak !! nie ma innej opcji... zresztą moja kochana ja liczę na twoje tworcze zaangazowanie img/smilies/wink wiesz razem poruszymy Kraków !!

#16 2008-05-13 17:25:19

Radocha
Gość

Tarnów pozdrawia img/smilies/smile

#17 2008-08-19 21:48:30

eligia
Gość

Słyszałam, że Francesca, Śliwka i Małgosia wybierają się na Podkarpacie. Tylko nie podały terminu - uzgodnij to z nimi... pozdrawiam!

#18 2008-11-07 09:59:19

s. Celina CSS
Użytkownik

Pozdrawiam wszystkich Barkowiczów z Małopolski. Czytając wasze posty poczułam się przynaglona do podjęcia tematu spotkania. Ktoś  wspomniał o Sesuni, a to przecież moja młodsza siostra duchaczka. Sesunia, a teraz już s.Pia (jest już w Nowicjacie) nie może pomóc w zorganizowaniu spotkania, ale może mogłabym zorganizować dla nas zaplecze. W Krakowie, blisko Rynku, mamy duży klasztor z przylegającym kościołem. Są dobre warunki do modlitwy, spotkania i przenocowania. Śliwko, jeśli podejmiesz temat, to jestem gotowa do współpracy. Trzeba tylko w miarę szybko ustalić termin, aby "zaklepać" miejsce. Na Szpitalnej jest dom generalny, więc tam dużo się dzieje.
Pozdrawiam po duchacku: "RADOŚĆ I POKÓJ W DUCHU ŚWIĘTYM!"

#19 2008-11-07 11:21:04

Śliwka
Gość

tak Siostro img/smilies/smile mówiłam o pomocy Sandry, w czasie kiedy jeszcze była w postulacie... img/smilies/smile no a dom na Szpitalnej to znam img/smilies/smile ale teraz jak już tam nie ma s. Edyty (bo już nie prawda?) to nie bardzo miałam kogo prosić o pomoc czy w ogóle o to pytać... ale teraz jak Siostra się odezwała no to cudownie.. img/smilies/smile  więc Siostro ja myślę, że teraz trzeba rozpisać "konkurs " na termin img/smilies/smile aha... i mała prywata... zostawiłam Siostrze PW... img/smilies/smile

#20 2008-11-08 12:32:41

s. Celina CSS
Użytkownik

Sliwko, ja proponuję już w Nowym Roku, to będzie trochę luźniej. Ja tylko potwierdzam gotowość do współpracy i oczywiście zapoznania się w realu. Wielkie dzięki za PW, ja też ci coś zostawiłam img/smilies/smile

#21 2008-11-08 17:01:08

Śliwka
Gość

No to by było cudownie po Nowym roku jakoś... a najlepiej po sesji... img/smilies/big_smile ale to chyba jeszcze do uzgodnienia... img/smilies/smile w ogóle to bardzo fajnie, ze możemy liczyć na Siostrę img/smilies/smile

#22 2008-11-09 16:36:40

s. Celina CSS
Użytkownik

Cała przyjemność po mojej stronie img/smilies/smile Śliwko, coś już wiemy: Wiemy gdzie, klaruje się termin.
A co to znaczy, że najlepiej  po sesji?

#23 2008-11-09 16:49:12

Rafcio
Gość

No jak już będzie po sesji na studiach:) Po egzaminach:) Dobrze mówię śliwko?

#24 2008-11-09 23:01:56

Śliwka
Gość

no oczywiście, że o to chodzi ale sądzę, że Siostrze chodziło o konkret... img/smilies/wink więc tak... w takim najbardziej optymistycznym ujęciu moja sesja się kończy 6 lutego... w najgorszej wersji (której nie biorę oczywiście pod uwagę img/smilies/big_smile ) kończę 20 lutego... więc to jakoś te okolice... img/smilies/smile

#25 2008-11-10 13:03:16

gabryska
Gość

O też bym chciała się spotkać img/smilies/big_smile ale ja niestety tylko na jeden dzień... img/smilies/hmm

Stopka forum