'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2008-04-02 17:03:46

margerytka
Gość

Re: Barkowicze z POMORZA

no, trooochę czasu Alu minęło, to prawda.

#27 2008-04-04 23:40:09

Olusia
Gość

wow! Podziwiam wasz zapał i inicjatywę:) Ja tez sie na to pisze ;p jeżeli moge.. ;] i czas pozwoli.. pax!

#28 2008-04-04 23:54:36

verax
Gość

Powitać, powitać!! Zatem już kolejna przemiła duszyczka na nasze spotkanie! Super!
Dobrze czas na podsumowanie, zatem do naszego spotkania jak na razie zgłosiły się:
Olunia:
Promyk_slonca
Alciak89
green
trochemnie
margerytka
Olusia
Verax img/smilies/tongue

Proszę o potwierdzanie chęci udziału na PM osób, które wymieniłem... Jeśli kogoś pominąłem, to proszę o powiadomienie na PM, również. Osoby, które potwierdziły swój udział będą wypisywane pogrubioną czcionką.

Mniej więcej, już znany jest plan naszego spotkania. Miejscem spotkania będzie Gdynia Orłowo, a oto plan:
1.Poranna Msza Św.
2.Spacer plażą do Sopotu, w między czasie zabawy, tudzież śpiewy integracyjne i nie tylko
3.W Sopocie planujemy zjedzenie czegoś sycącego (albo niezdrowego img/smilies/tongue zależy od was) ale najprawdopodobniej skończymy na wariancie drugim--> Mc... dokończcie sami
4.Kino/Teatr Do wyboru opowiedzcie za czym jesteście, jednak zaznaczam, że teatr będzie droższy, niestety, ale bogatszy w doznania.
5.MIEJSCE NA WASZE PROPOZYCJE...

Ostatnio edytowany przez verax (2008-04-15 20:09:19)

#29 2008-04-05 13:15:54

Olunia :
Gość

Chcę dodać, że poranna Msza Święta prawdopodobnie odbędzie się w kaplicy ss Karmelitanek Bosych.
A co jeśli pogoda nie dopisze i spacer plażą będzie niemożliwy?
Bilety do teatru trzeba dużo wcześniej rezerwować, no i są drogie, więc jestem za kinem.
Margerytka! Miło Cię "widzieć" img/smilies/246

#30 2008-04-05 16:50:09

alciak89
Gość

mnie też można zapisać pogrubioną czcionką :]
haha niech zgadnę kto wymyślił poranną Mszę w Karmelu... Oluuu :>img/smilies/big_smile
tak szczerze spacer plażą mi się nie podoba ani kino/teatr też nie... myślę że pierwsze spotkanie powinno być bez wszelkich takich rzeczy i powinniśmy się zdrowo nagadać aby się poznać i spędzić czas nie z filmem tylko ze sobą... jeśli mam nosić z sobą gitarę to nie po kinach ani coś w tym stylu img/smilies/tongue i błagam żeby to była jednak sobota!! plisssssssssss...... oczywiście zjedzenie czegoś niezdrowego jak najbardziej, ale toto może być w Orłowie także jak i spacer po plaży i po molo ;P
jeśli za bardzo marudzę to przepraszam... no ale to tylko moje zdanie :>
czekam na wasz "odwet"... tylko nie bijcie... img/smilies/tongue

#31 2008-04-05 16:59:30

verax
Gość

Już zrobione:)
Poranna Msza Św. w Karmelu to dobry pomysł uciułaliśmy go z Olunią wspólnymi siłami hehe. Co do twojej opinii Alu to jest ona bardzo cenna i pomocna, warto się nad tym zastanowić, ale jak na razie czekamy na resztę głosów. Sobota, sobota, sobota... <TAK!> przychylam się mnie też będzie ona bardziej pasować, ale mimo wszystko Msza Św. to niezmieniony punkt, mimo że my się spotykamy postawmy Chrystusa w centrum naszego spotkania, by był w tym dniu wśród nas i cieszył się razem z nami.

#32 2008-04-05 18:39:30

green
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Spoko ja dalej będę podtrzymywać wersję, że na pewno rano nie będę, mogę spróbować dojechać popołudniu bo... wcześniej mam jakiś teologiczny egzamin img/smilies/wink

Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

#33 2008-04-05 19:57:33

alciak89
Gość

verax napisał(a):

Już zrobione:)
Poranna Msza Św. w Karmelu to dobry pomysł uciułaliśmy go z Olunią wspólnymi siłami hehe. (...) to niezmieniony punkt, mimo że my się spotykamy postawmy Chrystusa w centrum naszego spotkania, by był w tym dniu wśród nas i cieszył się razem z nami.

Karmel - bardzo chętnie... hehe img/smilies/smile oczywiście, że Msza Święta to niezmienny punkt programu, Pan jest najważniejszy! dzień bez Mszy jest dniem straconym img/smilies/smile

verax napisał(a):

Sobota, sobota, sobota... <TAK!> przychylam się mnie też będzie ona bardziej pasować

jupi! jeśli by to wyszło to będziemy świętować wigilię dnia dziecka, wszak święto takie samo <lol> img/smilies/big_smile

#34 2008-04-05 21:06:29

Olunia :
Gość

Proszę mnie pogrubioną czcionką zapisać img/smilies/big_smile Myślę, że dobrze byłoby się poznać, dlatego przychylam się do pomysłu Ali img/smilies/smile I spacer może być jak najbardziej po gdyńskim molo! Ja je uwielbiam ^^ I sobota dla mnie też wydaje się lepszym terminem...

#35 2008-04-05 22:01:12

alciak89
Gość

wiesz Olu zaraziłaś mnie tą miłością do molo, bo bardzo rzadko na nim bywałam, a teraz się zdarza mi częściej... hihi img/smilies/big_smile sobota rulezzz Maryja będzie z nami img/smilies/smile

#36 2008-04-06 13:54:15

promyk_słonka
Gość

sobota, molo, bez kina.... jak dla mnie może być img/smilies/wink
i Msza Św. w Karmelu img/smilies/142

#37 2008-04-06 15:16:22

verax
Gość

Cieszę się, że jak na razie plan wszystkim dogadza img/smilies/smile. Ale chciałbym zwrócić waszą uwagę na ostatni punkt planu...
Ciekawy? <Tłum zgodnie odpowiada: TAAAK!> No to do dzieła, sypać pomysłami kochani img/smilies/tongue Wiem, że czasu dużo ale im szybciej się na coś zdecydujemy i przesiejemy wspólnie pomysły to będzie mniejsze ryzyko pojawienia się zniechęcenia wśród nas.
Jednak z drugiej strony może to być całkowity spontan... z jednym nieodłącznym elementem, czyli otwarciem dnia, czyli Mszą Św. w Karmelu.
Zachęcam do wypowiadania się, serwowania pomysłami, i zgłaszanie się ludzi o potwierdzanie chęci przybycia.
Pozdrawiam.

#38 2008-04-08 19:33:07

promyk_słonka
Gość

Jakby się nam zaczęło nudzić (yhm.. no to chyba się nie zdarzy ;p), to możemy pójść na kręgle do U7 img/smilies/wink np... 
Ale najlepszy chyba będzie spontan!! img/smilies/big_smile

#39 2008-04-08 22:03:56

alciak89
Gość

Zgodze się z pomysłem promyczka img/smilies/smile w U7 jest fajnie... ale spontan integracyjny będzie najlepszy... img/smilies/big_smile
tylko powiedzcie: mam brać gitarkę? chcecie śpiewać? czy poświęcimy czas tylko na gadanie? :>img/smilies/big_smile

#40 2008-04-08 23:06:40

verax
Gość

<Pac> <spadł z fotela>
<auuuuaaaa> [spadająca klawiatura uderzyła mnie w głowę]
<wygrzebując się spod biurka>
Oszalałaś!! <wybacz>
Gitara jest obowiązkowa, a Ty jeszcze bardziej jesteś obowiązkowa!!  A możemy i rozmawiać i śpiewać, jedno drugiemu w niczym nie przeszkadza.
Zatem, widzimy Alę z gitarką pod pachą w wigilię dnia dziecka!!

P.S.
Nie widzę innego wyjścia img/smilies/tongue

2P.S.
W razie czego będą ją nosił!

Ostatnio edytowany przez verax (2008-04-08 23:07:49)

#41 2008-04-09 15:20:49

alciak89
Gość

Robercie w jakim sensie "oszalałam" img/smilies/big_smile? okej, będziesz nosił jak tylko zacznie mi sie ciężko robić... ;P ach, już nie mogę się doczekać, to będą wakacje, po maturze, zero stresu i Msza w Karmelu, morze... oby jeszcze słoneczko świeciło img/smilies/smile

#42 2008-04-09 16:43:32

verax
Gość

Jak mógł ci tak niedorzeczny pomysł do twej przeinteligentnej główki przyjść?! (Wygrała indeks na politechnikę, ale to tak ciiiii by się nikt nie dowiedział).
No to już ustalone co do gitarki, podsumowując, nie otrzymałem potwierdzenia jeszcze od:
MARGERYTKA
TROCHEMNIE
Nadal czekam i nie powiem, cierpliwie, wszak macie jeszcze trochę czasu. Dalej, widzę, że jednak dużo osób jest po prostu za swobodnym dniem na całkowitym spontanie... nie pozostaje mi nic jak potulnie zgodzić się, ale ale, czekamy na resztę głosów img/smilies/tongue
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez verax (2008-04-09 19:50:28)

#43 2008-04-09 20:15:05

alciak89
Gość

Nie będę mówić, kto jeszcze wygrał indeks, a sam na mnie zwala... img/smilies/wink
Jeśli chodzi o Margerytkę to rozmawiałam z nią i ona jesio nie wie czy przyjedzie. Tak więc zapewne dowiemy się troszkę póóóóźniej... img/smilies/smile
Judytka - fajnie że będziesz, choć mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze wcześniej niż 31.05 :]

#44 2008-04-09 21:14:39

alciak89
Gość

Judytko - nadzieja umiera ostatnia jak to się mówi czasami img/smilies/big_smile a dlaczego nie przyjedziesz na skupienie? może chociaż na "tyci", na godzinke w niedzielę? :> masz bliżej do Wejherowa niż ja!! no i w niedzielę nie masz ani studiów, ani pracy img/smilies/big_smile img/smilies/tongue

#45 2008-04-10 17:07:24

alciak89
Gość

ach ci rodzice... ile problemów czasami przez nich jest img/smilies/tongue

#46 2008-04-10 17:29:53

luckoradversity
Gość

alciak89 napisał(a):

ach ci rodzice... ile problemów czasami przez nich jest img/smilies/tongue

Bo kochają! img/smilies/smile

#47 2008-04-15 20:12:57

verax
Gość

Niestety, "słowo ciałem się stało" i Judith ma randkę 31 w sobotę i nie umili nam czasu swoją osobą, a randkę ma z egzaminem z muzyki sakralnej, więc musimy jej wybaczyć sam chętnie bym się z tym egzaminem umówił, ale nie będę odbierał przyjemności naszej kochanej Judith (tylko nas nie zawiedź, pomodlimy się za Ciebie img/smilies/smile)
Zatem jest nas tyle ile wypisałem w poście wcześniej i czekamy na dalej na potwierdzenia img/smilies/big_smile
Pozdrawiam, wasz kochany (albo i nie) Verax.

#48 2008-04-16 15:26:52

alciak89
Gość

muzyka sakralna!! ach... jak bardzo chciałabym pójść na to coś ^^ ale nie na egzamin tylko na zajęcia :]

#49 2008-04-16 18:34:53

green
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Verax nie ona jedna ma egzamin - ma się egzaminować cały dzień? nie sądzę img/smilies/wink Mnie też jakiś historyczny egzamin czeka tylko nie pamiętam czy z ksiąg historycznych Pisma Świętego, czy może w historii filozofii nowożytnej - w każdym razie nie planuje tam siedzieć do wieczora ;P

Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

#50 2008-04-16 20:04:24

malpiszonek
Gość

Jak tak czytam to też mam ochotę dołączyć... nie byłam w 3mieście..hmmm... jakieś 20 lat img/smilies/wink
Tylko niestety nie wiem, jak będzie mój grafik w tym czasie wyglądał... no ale zobaczymy...

Stopka forum