'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2008-04-17 14:18:40

verax
Gość

Re: Barkowicze z POMORZA

Mam straszną wiadomość... Nie będzie mnie na spotkaniu, będę pracował w tym czasie i jeśli byśmy przesunęli termin spotkania na popołudnie to bym się wyrobił. Praca w McDonaldzie... szczyt ambicji nie ma co, ale nie o to chodzi nie wiem jaki będę miał grafik, więc albo rano was wesprę albo wieczorkiem...
Zatem pytanie, kto zgodziłby się na dostosowanie do mnie, byłoby cudownie jakbyście nie mieli nic przeciwko... img/smilies/sad
(Ewentualnie bym dobiegł do was)

#52 2008-04-17 16:53:19

alciak89
Gość

och szkoda... to będziesz rano czy wieczorem, czy jeszcze nie wiesz? a jak nie to się umówimy na inny termin zeby wszystkim pasowało... moze w czerwcu img/smilies/big_smile
don't worry be chappi img/smilies/big_smile

#53 2008-04-17 16:59:39

verax
Gość

No właśnie do końca sierpnia pracuję więc zróbmy to spotkanie 31 maja a ja dojadę po prostu, więc jak na razie nic się nie zmienia, a dowiem się dokładnie jak to ze mną będzie 27 maja i napiszę wtedy. Na razie nie zniechęcać się i dalej czynnie brać udział w tym wątku!! img/smilies/tongue

#54 2008-05-01 19:44:56

alciak89
Gość

wiecie co... może zróbmy spotkanie kiedy indziej, kiedy nie będą nam przeszkadzały żadne prace, egzaminy, etc. tylko wszyscy bedziemy mogli się spotkać w tym samym czasie, a nie że co chwilę ktoś będzie "dochodził" i będziemy się szukać, a się nie znamy więc może się zrobić jeden wielki młyn...
to jest moje zdanie, ale ciekawa jestem co wy o tym myślicie
pozdrawiam :*

#55 2008-05-01 21:55:13

verax
Gość

Hmmm nie powiem, dobry pomysł zatem ekhm, ekhm,
BARKOWICZE Z POMORZA
Ja, Verax zwany Bercikiem, ośmielony propozycją tej tu oto, Ali, proszę was o ustalenie nowego jakże cudownego terminu spotkania, który połączy nas jednak na nowo, bez zbędnej absencji i takich tam, zatem podaje oto wszystkie możliwe terminy, dogodne (tak myślę) dla każdego z nas, zatem oto moje propozycje

15 maja (wiem Alu, że to dzień przed chemią ale na dzień przed lepiej już się nie uczyć, dlatego taki relaks, chyba dobrze nam zrobi img/smilies/big_smile)
17 maja
18 maja
19 maja
20 maja
22 maja

Zatem niech każdy z was napiszę, który z tych terminów wam pasuję... PROSZĘ O SZYBKI WYBÓR, czas ucieka niemiłosiernie! Jeśli żaden z tych terminów nie pasuje, także napisać, później się zastanowimy co z tym fantem zrobić.

P.S.
Mam już w domu przypinki na nasze spotkanie, więc warto się postarać o którąś z tych dat... co nie?

#56 2008-05-02 13:21:06

Olusia
Gość

ehhh no to mi ewentualnie 17 maja bo na Boże Cialo wyjeżdzam ;  choc w takim razie  wolałabym wtedy w czerwcu :p Ale neich inni się wypowiedzą. pax!

#57 2008-05-02 13:32:45

alciak89
Gość

przypinki!! img/smilies/big_smile sasasa....
15 maja jak najbardziej...
17-18 - idę na piechotę do Wejherowa, więc nie img/smilies/tongue :>
ewentualnie 19, 20 maja img/smilies/smile

#58 2008-05-06 17:18:31

promyk_słonka
Gość

15 maja niestety mam ustną z angola...  ale pasuje mi jak najbardziej 17,18,19,20 img/smilies/smileimg/smilies/smile
22 - Boże Ciało będę w Gdańsku, ale to chyba po południu...

A tak przy okazji: 
Serdecznie zapraszam wszystkich pomorzan i nie tylko img/smilies/wink na akcję "Katolicy na ulicy" !!!
W planie koncerty zespołu IND oraz Maleo Reggae Rockers (mniam!img/smilies/wink)
Sto bębnów (jesli grasz na bębnie albo jakimś instrumencie perkusyjnym, weź go ze sobą;))
i inne niespodzianki;)
A odbędzie się właśnie w Boże Ciało, start około 17, Gdańsk ulica Długa.
Akcję organizuje gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji (www.snegdansk.pl)
[to wcale nie jest reklama img/smilies/tongue ]

A tak było rok temu: http://youtube.com/watch?v=PrkfV7n9MvU  img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez promyk_słonka (2008-05-06 18:49:20)

#59 2008-05-06 17:40:23

green
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

oj nie zauważyłam, że zmieniacie terminy, tak więc ja Wam tylko img/smilies/042 zrobię bo to zupełnie nierealne dla mnie dni są img/smilies/smile Bawcie się dobrze img/smilies/smile

Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

#60 2008-05-07 17:07:58

verax
Gość

Widzę, że propozycje nowych terminów są jeszcze bardziej szkodliwe niż ten nieszczęśliwy 30 czerwca... Zatem jeśli choć jeszcze jednej osobie nie będą odpowiadały nowe terminy zostajemy przy pierwotnym terminie, a reszta czyli green i ja dojedziemy w trakcie trwania spotkania.
Pozdrawiam w Panu i czekam na nowe głosy, bo coś wam to powoli idzie...

#61 2008-05-07 20:20:28

alciak89
Gość

eeee... zaczynam wątpić czy kiedykolwiek uda się nam to spotkanie ;P
i Robercie nie 30 czerwca (bo wtedy jedziemy po świadectwa img/smilies/tongue) tylko pierwotny termin to był 31 maja... czyż nie?

#62 2008-05-07 20:28:22

Rafcio
Gość

20 czy 22 czerwca jest koniec roku.

#63 2008-05-07 21:09:14

verax
Gość

Oczywiście 30 maja (sobota) dzięki Alciak.... przejęzyczyłem się img/smilies/big_smile

#64 2008-05-07 21:22:51

alciak89
Gość

31 ;P okej rozumiem img/smilies/big_smile

#65 2008-05-11 18:35:37

trochemnie
Gość

A ja zapraszam forumowiczów z Pomorza 17 maja na Wejheropolis - cudowny, fantastyczny,świetny czas, naprawdę nie zmarnujecie tych ... godzin w Wejherowie;).

Zaczyna się o 20.30, jeśli ktoś nie ma planów na ten sobotni wieczór to kokokoniecznie wpadnijcie;).
Egoistycznie dodam,że Misternicy Kaszubscy w których działa moja skromna głowa też się przyczynią do uświetnienia tego dnia, powiązanego of coz z Odpustem Kalwaryjskim ku czci Świętej Trójcy.

Do zobaczenia:).

PS. Jakieś pytanka;)?

Ostatnio edytowany przez trochemnie (2008-05-11 18:36:02)

#66 2008-05-12 17:47:32

Olunia :
Gość

31 maja... Więc mówię Wam http://img405.imageshack.us/img405/7645/88910371ap4 bo nie mogę.

Ostatnio edytowany przez Olunia : (2008-05-12 17:48:13)

#67 2008-05-12 19:30:32

alciak89
Gość

a to dlaczemu Olu? img/smilies/tongue
ja też nie obiecuję że będę, bo może mi wypadnie coś bardzo waznego a na to się zanosi... img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile
tak więc... hmm zobaczymy co to będzie :]

#68 2008-05-13 15:09:35

Olunia :
Gość

Mam masakryczny sprawdzian img/smilies/hmm

#69 2008-05-13 15:35:33

trochemnie
Gość

A kto wpadnie w sobotę? Kalwaria, IV stacja "Spotkanie z Matką". Mogę doprowadzić:).

#70 2008-05-13 17:44:54

promyk_słonka
Gość

A co dokładnie tam będzie, trochemnie?

Skoro tyle osób Alciak Olunia Verax Green... nie są pewni czy będa może zróbmy jednak inny termin? Wiem że już była ta propzycja i trochę nie wypaliła, ale jeśli już się mamy spotykać to spotkajmy się jak najwiekszą grupą....!!  któregoś czerwca może...

#71 2008-05-13 21:17:04

verax
Gość

Widzę, że nasze spotkanie włąśnie się spala ładnym błękitnym płomieniem, czyli spala się całkowicie! Klapa namba łan zaliczona!
Proszę bezwzględnie wszystkich, ale to absolutnie wszystkich o rozpisanie mi całego, powtarzam CAŁEGO CZERWCA byśmy mogli wybrać na nowo wspólny termin.
Powiadomcie wszystkich by tu weszli i napisali co nieco, bo niektórzy to się zachowują jakby w ogóle Barki nie było, ale wybaczamy, wybaczamy, wiadomo nie zawsze można, nie zawsze jest czas.
ZAtem czekam na was kochani.
Pozdrawiam.

#72 2008-05-13 21:20:38

alciak89
Gość

Robercie, Tobie chemia już z głowy wychodzi jak Ty wszędzie palące się błękitne płomienie widzisz... może się juz nie ucz do tej matury img/smilies/tongue
a ja czerwca rozpisywać nie będę bo jeszcze nie znam terminów moich Wielkich Dni... ;P tak więc, może zaczekajmy aż ten czerwiec będzie. wtedy będziemy kombinować... jak już wszyscy będą mieli wolne...
trochemnie - ja idę do Wejherowa w sobotę na piechotę i w niedzielę z Wejherowa do domku więc w sobotę wieczorem mnie tam nie będzie tylko się będę relaksować by następnego dnia wrócić... ;P

Ostatnio edytowany przez alciak89 (2008-05-13 21:23:25)

#73 2008-05-30 16:19:53

green
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Mnie ponad tydzień nie było - rozumiem, że spotkania jednak nie ma jutro, a ma być kiedyś tam w czerwcu zakładając, że czerwiec zaczyna się za 2 dni img/smilies/tongue

Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

#74 2008-05-31 16:20:32

promyk_słonka
Gość

no właśnie! robimy to spotkanie;) kiedyś ? ;p
bo ja w sumie teraz też chcę zacząć jakąś prackę... ale na spotkanie to myślę że znajdę troszkę czasu xD

#75 2008-06-26 16:19:26

andzia19
Gość

ale gdzie to spotkanko? moze w szczecinie

Stopka forum