'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2008-04-30 18:31:58

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:
Re: Barkowicze z WIELKOPOLSKI

Oj Śliwka masz racje img/smilies/smile Ten czas był szczególnie ważny dla mnie gdyż z Bogiem i ze msza św i z modlitwą od jakiegos października nie maiałam wcale doczynienia. Pojechałąm bo wydawało mi si e to normlanym spotkaniem ludzi a nie spotkaniem z Bogiem ... bardzo sie myliłam na szczęście ... img/smilies/big_smile

Jeżeli nie masz siły nieść Krzyża, to GO chociaż ciągnij za sobą.
Jeżeli nawet nie masz siły Go ciągnąć i iść, to usiądź przy Nim.
A jeżeli nawet na to nie masz siły - to połóż na Nim głowę i zaśnij...Odpocznij.
Więcej nic nie musisz.

#52 2008-04-30 20:50:54

luckoradversity
Gość

Ej ludzie macie fotki z tego spotkania ??

Ostatnio edytowany przez luckoradversity (2008-04-30 20:52:11)

#53 2008-05-01 10:53:38

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

cieszę się z Waszej radości img/smilies/smile))

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#54 2008-05-01 12:58:58

pilanka
Gość

wam to dobrze... ja niestety nie moglam byc do mi wyskoczyl wyjazd sluzbowy na drugi kraniec Polski. Mieliście calkiem ladny spacerek zapewne Mostem Dworcowym, ul. Królowej Jadwigi, przez Wartę i skręt w lewo do ul. Serafitek, ale 'pielgrzymką' to bym to nie nazwala bo to gora 2 kilometry.
Fotki bym tez chetnie obejrzala by sie w koncu dowiedziec jak wygladacie, zwlaszcza Magda19 i Hania - bo sie przeciez na jednych rekolekcjach spotkalysmy a nie wiem które z tamtych uczestniczek to Wy.
Pozdrowienia dla s. Bogny i s. Julii od "tej, ktora zadaje pytania na temat rozmiaru welonow'', "tej, którą przywiązano do s. Bogny" a ostatnio od "tej, której się pewne kazanie do pracy magisterskiej przydalo".
A przerobiona  piosenka...ah, po prostu rewelacja!

#55 2008-05-07 09:14:13

Anulka
Gość

No nie........... nie daruję sobie tego!!!!!! dopiero dziś weszłam w "naszą wspólnotkę" i trochę się spóźniłam na tą akcje img/smilies/sad   oj muszę tu częściej zaglądać img/smilies/smile img/smilies/smile img/smilies/smile

#56 2008-05-07 13:34:41

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Anulka spokojnie Sióstry Serafitki będa organizowały Dni Skupienia w czerwcu i jak Bóg da to ja się wówczas także zjawię img/smilies/big_smile i Hania wraz ze mną i mam nadzieje JA takze, więc zapraszam Ciebie wówczas img/smilies/smile.

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#57 2008-05-07 14:18:37

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Juz wiemy img/smilies/big_smile Od 30 maja do 1 czerwca img/smilies/big_smile No to kolejne spotkanie barkowiczów wielkopolskich img/smilies/big_smile

A jeżeli nawet na to nie masz siły - to połóż na Nim głowę i zaśnij...Odpocznij.
Więcej nic nie musisz.

#58 2008-05-09 15:15:54

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Dobra to teraz czekam na zgłoszenia bym mogła Siostrom napisać kto przybędzie img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#59 2009-08-28 16:52:36

jutrzenka
Użytkownik
Imieniny: 25.06.
Urodziny: 01.05.

i zapanowała cisza...
czyżby wielkopolanie wymarli??? img/smilies/wink
odezwijcie się i dajcie znać, że żyjecie! img/smilies/tongue

"Mówisz, że ogarnia cię lęk i pewna nieufność co do przyszłych losów. Czy nie wiesz tego, że Pan jest zawsze z tobą i że nasz nieprzyjaciel nic zdziałać nie może przeciwko temu, kto postanowił zdecydowanie we wszystkim należeć do Jezusa?"o.Pio

#60 2009-08-28 17:52:06

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

żyje img/smilies/big_smile

Więcej nic nie musisz.

#61 2009-09-29 09:24:49

sloneczko
Gość

ja też jestem z Wielkopolski:)

#62 2009-11-14 15:50:36

jutrzenka
Użytkownik

Witaj słoneczko...
dość mało nas chyba z Wlkp. img/smilies/wink

"Mówisz, że ogarnia cię lęk i pewna nieufność co do przyszłych losów. Czy nie wiesz tego, że Pan jest zawsze z tobą i że nasz nieprzyjaciel nic zdziałać nie może przeciwko temu, kto postanowił zdecydowanie we wszystkim należeć do Jezusa?"o.Pio

#63 2009-12-08 21:41:40

jeanny100
Gość

To ja również się dopiszę.Z Poznania :-)

#64 2010-06-08 11:53:46

jutrzenka
Użytkownik

Wielkopolanie...halo.... img/smilies/teu45

#65 2010-06-08 15:38:43

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

halo halo, ja tez jestem z Wielkopolski, choć teraz na wygnaniu na Warmii img/smilies/smile
ale Wielkopolska rządzi - chociaż nie na tym forum jak zauważyłaś Jutrzenko img/smilies/big_smile

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

#66 2010-06-08 16:15:15

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Ja co prawda nie z wielkopolski ale mam blisko i już się z nią ( wielkopolską) zdążyłam zaprzyjaźnić img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile
Pewnie że rządzi a Poznań to jakoś tak baaardzo pokochałam img/smilies/142 .

Może koniec sierpnia początek września się spotkamy w Poznaniu co wy na to img/smilies/tongue

Ostatnio edytowany przez Magda19 (2010-06-08 16:15:40)

#67 2010-06-09 21:47:06

jeanny100
Gość

Jestem jak najbardziej za spotkaniem.A jeżeli chodzi o termin- bardziej za początkiem września.Ostatni weekend sierpnia wybieram się do Łodzi.

#68 2011-01-28 16:27:59

Basia
Gość

I ja jestem z Wielkopolski img/smilies/smile Spotkać się z Wami nie dam rady, ale pozdrawiam serdecznie img/smilies/smile

#69 2011-01-28 18:16:17

jutrzenka
Użytkownik

a w ogóle odbyło się spotkanie? Basiu skąd klikasz?

#70 2011-01-28 18:22:16

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Basia jest z okolic Kalisza ale obecnie jest w zgromadzeniu img/smilies/smile
Zorganizujemy cos img/smilies/big_smile ja bylabym bardzooooooo ZAAAA img/smilies/big_smile chocby mialo byc nas malenko to mysle ze warto img/smilies/big_smile

Więcej nic nie musisz.

#71 2011-01-28 21:18:14

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Ja w marcu bede mogła sie z wami spotkac na jeden dzien img/smilies/smile I też BARDZO chetnie bym sie zjawiła ale musiałabym jakieś 2 tygodnie wcześniej znac termin żeby sobie w pracy w grafiku ustawić OFF img/smilies/big_smile

#72 2011-01-28 21:35:42

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Oj, nie kuście, nie kuście, bo i tak przecież  tak po prostu nie mogę -
poznanianka:)

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

#73 2011-01-28 21:41:13

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

To może uda nam się w marcu co moi Barkowicze ? Bo ja też bardzo bym chciała się z Wami spotkać img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

#74 2011-01-29 20:04:23

jutrzenka
Użytkownik

byłoby fajnie się spotkać img/smilies/wink
Hanno...może jednak? img/smilies/wink

#75 2011-01-30 19:22:19

Basia
Gość

A ja proponuję koniec sierpnia img/smilies/smile Będę w domu i (mam nadzieję) będę po ślubach img/smilies/smile

Stopka forum