'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2008-04-13 14:56:43

eligia
Gość

Re: Barkowicze z Podkarpacia :P

Spotkanie przeszło do historii. Wszystko dobrze się zaczęło i skończyło. Tylko niektóre rozmowy nie zostały dokończone. Dziewczyny jak dojadą do domu to mam nadzieję że opiszą swoje wrażenia.

#27 2008-04-13 19:37:52

Śliwka
Gość

Siostro, bardzo bardzo jeszcze raz dziekuję (tzn dziekujemy img/smilies/wink ) za przepiekny czas. Za to, ze mogłysmy sie poczuć jak u siebie (dziewczyny z pewnoscią to potwierdzą !!) no coz.... moge tylko powiedziec, ze BYŁO CUDNIE... img/smilies/smile to był czas wyciszenie, refleksji nad Słowem Bozym, przepieknych, niedokonczonych rozmów img/smilies/wink ( w koncu cos musi zostać na pozniej img/smilies/wink) Dzieki temu, ze nasze grono było kameralne mysle, ze udało nam się stworzyć fantastyczną atmosferę !! Miałam okazję do parwdziwego odpoczynku, ale jednoczesnie do postawia sobie wielu nowych pytań, a to, że jeszcze nie znam na nie odpowiedzi, juz nie wzbudza mojego przerazanie czy smutku... sadze, ze dostrzegłam dzieki tym tekstom ewangelicznym i dzieki naszym rozmowom, ze napwrdę na wszytsko jest czas... najwazniejsze by wpatrywać się w Pana... bo to "Jemu powierzam ma drogę".
Cieszę się, ze mogłmys wspólnie spiewać na cześc Pana, a świedomośc, że jest On z nami pod jednym dachem byłą czyms niesamowitym. Dziekuję za to, ze mogłam zaczynac i kończyć dzień wraz z Nim.

Siostro , dziekuję napwrdę bardzo... Wam , Dziewczyny także. Gdyby nie Franka img/smilies/wink pewnie bym sie nie zebrała- a teraz wiem, ze ominełabym tym samym coś cudownego... dziekuję Gosi, ze to, ze ejst kolejna przyjazną duszą w moich okolicach img/smilies/wink bardzo sie ciesze, że udało sie nam pozanć Anię i Martę. i Oczywiscie dziekuje pozostałym Siostrom.
BYŁO CUUUDNIE... img/smilies/smile

#28 2008-04-13 19:49:18

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

super img/smilies/smileimg/smilies/smile Az sie serce raduje jak się czyta ze pierwszy Barkowy odłam miał juz swoje gałęzie img/smilies/smile mam nadzięję że macie jakieś zdjęcia img/smilies/smile

Jeżeli nie masz siły nieść Krzyża, to GO chociaż ciągnij za sobą.
Jeżeli nawet nie masz siły Go ciągnąć i iść, to usiądź przy Nim.
A jeżeli nawet na to nie masz siły - to połóż na Nim głowę i zaśnij...Odpocznij.
Więcej nic nie musisz.

#29 2008-04-13 21:38:09

eligia
Gość

Mini - sesja była dla udokumentowania historycznego spotkania. Śliwka - cudnie, że było CUDNIE ! Ja dziękuję, że chciałyście przyjechać, że wytrzymałyście  i mam nadzieję, że na tym jednym spotkaniu się nie skończy. Czas i miejsce przygotował dla Was PAN. Śpiewy towarzyszyły nam nieustannie! Kto śpiewa, dwa razy się modli. czekamy na inne świadectwa! również z pozostałych spotkań, które sie odbędą.

#30 2008-04-15 11:40:09

Francesca88
Gość

No to ja też się podzielę swoimi wrazeniami....img/smilies/smile
Nie ukrywam, że wiązalam z tym wyjazdem duuuuże nadzieje, czekałam z niecierpliwością co usłyszę tam od Pana. I nie zawiodłam się-to był cenny czas. Było wspaniale, poznałam cudownych ludzi. Czułam obecność Pana, a franciszkański duch unosił się w powietrzu img/smilies/smile Cięzko to wszystko opisać słowami... Cieszę się, że mogłam tam poznać kochane Siostry i dziewczyny-dziękuję za wszystko! A nade wszystko dziękuję Temu, Który pozwolił nam się spotkać img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez Francesca88 (2008-04-15 11:40:39)

#31 2008-11-17 22:05:57

eligia
Gość

Małopolska uzgadnia termin spotkania, a ja zapraszam 6 grudnia na dzień skupienia / spotkania tych, którzy mogą dojechać do Klęczan k. Rzeszowa. Jest możliwość noclegu. Pozdrawiam i zapraszam.

#32 2008-11-17 22:50:46

Śliwka
Gość

Siostro... ja dam znać znać jakoś później.. bo jeszcze nie wiem... tzn... bo już w sumie obiecałam komuś z moich bliskich pomoc w ten weekend, ale teraz stoi to pod znakiem zapytania, czy ta pomoc rzeczywiście będzie na ten czas potrzebna, ponieważ kwestia dotyczy małych dzieci, a wiadomo jak to jest- dość  nieprzewidywalnie, ale dam znać, bo bym chciała przyjechać, nie ukrywam img/smilies/smile

#33 2012-02-07 13:47:38

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Mieszkanki Podkarpacia (i nie tylko, komu tylko po drodze)!
Zaproszenie do udziału w spotkaniu przeznaczonym dla osób, które chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej o życiu świeckich konsekrowanych, znajdziecie na stronie http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl     w środkowej rubryce "Propozycje".
Spotkanie odbędzie się w Łańcucie, w drugi weekend marca.
Zapraszamy...

Ostatnio edytowany przez hannaturno (2012-02-08 12:11:16)

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

Stopka forum