'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2009-07-03 17:43:13

s.Karolina CSFB
Gość

Re: Lubelska burta :)

Ja niestety nie mogę img/smilies/sad

#52 2009-08-02 09:23:20

szkotuś
Gość

no cóż w tym roku nie udało sie nam razem zebrac, by móc podreptac do Matki Bożej...,ale kto kto wie, moze za rok sie uda:)  ja juz jutro wyruszam i pamietam o Was w modlitwie na pielgrzymim szlaku i Was także proszę o modlitwene wsparcie:) Buziaczki dla Was-kochani krajanie:)

#53 2009-08-02 22:20:43

s.Karolina CSFB
Gość

Dzieki Gosiu img/smilies/smile My tez bedziemy pamietac w modlitwie o Tobie, a we wrzesniu zapraszam w odwiedziny img/smilies/wink

W której grupie idziesz?

#54 2009-08-16 21:02:36

s. A
Gość

Juz po pielgrzymce. Było cudownie. Pozdrawiam

#55 2009-08-16 22:51:16

szkotuś
Gość

S. A , zgadzam się  w zupełności!!! to były prawdziwie dni łaski:)  S. Karolino ja szłam w grupie 15 i nawet odwiedziła nas siostra betanka- s. Lidia, to było 3 sierpnia jak tylko wyszlismy spod katedry:)

#56 2009-08-26 21:23:10

Ancilla
Gość

Witam wszystkich z okolic Lublina img/smilies/smile
ja też jestem z tych okolic img/smilies/smile
a co pielgrzymki też byłam i było cudownie  img/smilies/big_smile
Pozdrawiam

#57 2009-08-26 21:34:27

szkotuś
Gość

Ancilla witam serdecznie w naszym gronie img/smilies/smile a w której grupie szłaś ? Pozdrawiam ciepło !

#58 2009-08-26 21:41:35

Ancilla
Gość

w 18stce - tej co wyprzedza inne grupy img/smilies/big_smile

#59 2009-08-26 21:50:33

szkotuś
Gość

18, 18 to zdaje sie krasnystaw....a my w 15 tez spacerkiem nie szlismy ;p no chyba, ze wygonili nas na sam koniec....hehehe no to mam nadzieje, ze w przyszłym roku takze widzimy sie na szlaku, chyba ze wczesniej bedzie dane sie nam spotkac:)

#60 2009-08-26 22:00:14

Ancilla
Gość

mam taką nadzieję img/smilies/smile
15 to Łęczna? img/smilies/smile
trzeba zorganizować jakieś spotkanie w Lublinie img/smilies/big_smile

#61 2009-09-13 20:50:21

s.Karolina CSFB
Gość

Dziewczęta myslę, że mozemy się spotkać u mnie w dniach 18-20 września. Przemyslcie tą sprawę. Zapraszam i pozdrawiam. Czekam na informację img/smilies/smile

#62 2009-10-04 16:36:07

s. A
Gość

Zapraszam na spotkania biblijno -ewangelizacyjne . Najblizsze w piatek o 16.15 . W Lublinie .

#63 2010-08-15 21:14:41

justka
Gość

Niedawno dołączyłam do Was i postanowiłam odświeżyć ten temat...img/smilies/smile to jak już tak na stałe się spotykacie?

#64 2010-08-16 20:41:14

szkotuś
Gość

justka:* witam serdecznie:) niestety takiego ogólnego spotkanie ze wszystkimi tutaj nie udało się zorganizować img/smilies/sad ale może wszystko przed nami ...?

#65 2010-08-17 22:53:06

justka
Gość

Dzięki za przywitanie:) to na co czekamy do dzieła.....

#66 2011-06-29 15:02:21

szkotuś
Gość

puk puk img/smilies/smile to ja odświeżam wątek img/smilies/smile czy są już pierwsi chętni na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy??? wszystko wskazuje na to, ze ja w tym roku idę img/smilies/smile) więc czy będzie mi dane spotkać kogoś z barkowiczów ? Pozdrawiam img/smilies/smile

#67 2011-12-05 18:20:34

Kaati
Użytkownik

Co do lubelskiej burty.........pochodzę z Radzynia Podlaskiego. Kulturowo i historycznie miasto przynależy do Podlasia, ale skoro tak nas przypisali na mapie, to wpisuję się do Was. Chodzę na pielgrzymki w grupie 15 A, /piesza pielgrzymka podlaska odłam bialskopodlaski/, więc nie spotkamy się po drodze, bo Was poprzedzamy, /jedne z noclegów to macie we Włoszczowej i za Koniecpolem, jak pamiętam /.

#68 2011-12-05 23:15:27

s.Ancilla
Użytkownik

O, Kaati, a ja w Lublinie mieszkam, a ostatnie dwa lata chodziłam w Podlaskiej, z 10B, ale 15A też odwiedzałam!!! http://img530.imageshack.us/img530/8515/30uz8                                                      Ale wcześniej wiele razy chodziłam z lubelską...

Pozdrawiam:pa:

Ostatnio edytowany przez s.Ancilla (2011-12-05 23:19:49)

#69 2011-12-10 22:41:43

Kaati
Użytkownik

Więc mogłam siostrę spotkać w tym roku, o ile nie rozminęłyśmy się. Szło mi się ciężko, więc nie zawsze byłam w swojej grupie, dlatego mogę siostry nie kojarzyć. Napisałam tak późno, bo trochę krępowałam się o tym mówić. Szłam już 6 razy do Częstochowy, ale tylko raz bezboleśnie. Żebym nie wiem jak kombinowała, to zawsze poodbijam sobie stopy i nadwerężę kostki. Do tego w tym roku miałam zakwasy na całych nogach /jak nigdy/. Gdyby nie ważne sprawy i ta tęsknota, to nie chodziłabym być może na pielgrzymki, bo tak się boję tego bólu. Zawsze podziwiam tych, którzy mają siłę na postojach tańczyć taniec belgijski, bo ja nie jestem w stanie stać.

#70 2011-12-11 13:50:30

Mila93
Gość

Kaati napisał(a):

Szło mi się ciężko, więc nie zawsze byłam w swojej grupie, dlatego mogę siostry nie kojarzyć. Napisałam tak późno, bo trochę krępowałam się o tym mówić. Szłam już 6 razy do Częstochowy, ale tylko raz bezboleśnie. Żebym nie wiem jak kombinowała, to zawsze poodbijam sobie stopy i nadwerężę kostki. Do tego w tym roku miałam zakwasy na całych nogach /jak nigdy/. Gdyby nie ważne sprawy i ta tęsknota, to nie chodziłabym być może na pielgrzymki, bo tak się boję tego bólu. Zawsze podziwiam tych, którzy mają siłę na postojach tańczyć taniec belgijski, bo ja nie jestem w stanie stać.

Kaati, mam tak samo. img/smilies/trink39 Odciski, pęcherze i zakwasy. Na postojach zajmuję się chodzeniem do ambulansu, przekłuwaniem pęcherzy i smarowaniem nóg cudacznymi maściami. Na 1 pielgrzymce tak mnie bolały nogi, że musiałam brać przeciwbólowe, żeby zachować jako taką przytomność umysłu. Co roku jest jednak lepiej. Kocham piesze pielgrzymki. img/smilies/teu45
Koniec offtopu. img/smilies/wink

#71 2011-12-11 20:50:05

Kaati
Użytkownik

Mila 93, skąd jesteś, z jaka grupą chodzisz?

#72 2011-12-11 21:36:47

s.Ancilla
Użytkownik

Kaati napisał(a):

Więc mogłam siostrę spotkać w tym roku, o ile nie rozminęłyśmy się. Szło mi się ciężko, więc nie zawsze byłam w swojej grupie, dlatego mogę siostry nie kojarzyć. Napisałam tak późno, bo trochę krępowałam się o tym mówić. Szłam już 6 razy do Częstochowy, ale tylko raz bezboleśnie. Żebym nie wiem jak kombinowała, to zawsze poodbijam sobie stopy i nadwerężę kostki. Do tego w tym roku miałam zakwasy na całych nogach /jak nigdy/. Gdyby nie ważne sprawy i ta tęsknota, to nie chodziłabym być może na pielgrzymki, bo tak się boję tego bólu. Zawsze podziwiam tych, którzy mają siłę na postojach tańczyć taniec belgijski, bo ja nie jestem w stanie stać.

Mi też Kaati różnie się chodzi, byłam wiele razy na pielgrzymkach z różnych części Polski, i wiele zależy od intencji, poza tym, nie od razu mnie widać, więc może się spotkałyśmy img/smilies/wink Muszę przyznać, że mam sentyment do Podlaskiej img/smilies/142

Mila, no właśnie z jaką pielgrzymką chodziłaś?

#73 2011-12-12 18:28:44

Mila93
Gość

Trzy razy byłam na Opolskiej, trochę inne rejony. img/smilies/wink Mieszkam w małej miejscowości, blisko czeskiej granicy.

#74 2011-12-12 18:36:19

rafcio
Użytkownik

Siostro Ancillo Podlaska to chyba siedlecka?

"Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali"
                                                                     2Kor 12,9

#75 2011-12-12 18:48:54

Kaati
Użytkownik

Podlaska dzieli się na 2 odłamy: siedlecką i bialskopodlaską. Te 2 odłamy to 2 kolumny składające się z grup z poszczególnych miast. Dopiero za Ciepielowem nasza trasa jest wspólna, ale nie stykamy się nigdy. Idziemy w odległości ok. 10 km od siebie, aby nie tamować ruchu drogowego. Jedyne, co mamy wspólne ze sobą, to noclegi w Mirowie.

W ogóle Podlaska, to ranne ptaszki. Końcowe dni to drogi wspólne dla pielgrzymki podlaskiej, lubelskiej, łomżyńskiej. Wtedy wstajemy o 4 rano, o/przed 6 mamy mszę, o 7 jesteśmy już w drodze. W okolicach Żelisławic przepuszcza nas lubelska, a w okolicach Żurawia czeka na nas łomżyńska, zanim wyruszą. Tak więc musimy szybko zmykać.

Ostatnio edytowany przez Kaati (2011-12-12 18:59:34)

Stopka forum