'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku
  • Index
  •  » Inne
  •  » Msza charyzmatyczna oraz radio Jezus

#1 2008-08-25 09:34:05

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Msza charyzmatyczna oraz radio Jezus

Radio Rewelacja !

nie tak dawno powstało nowe radio ewangelizacyjne, zachecam do sluchania.
Poza tym w ost. nd i pon. mozna sluchac Mszy charyzmatycznej z modlitwą o uzdrowienie.
w ost. nd mies.
rozaniec godz.17, Msza godz. 18
  ost.pn mies.
rózaniec godz. 18
msza godz. 19.

w sierpniu tj.24-25.08.08

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2008-08-25 09:37:44)

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#2 2008-09-28 20:17:53

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Re: Msza charyzmatyczna oraz radio Jezus

Przypominam, że warto dzis, jak też jutro o godz. 19( do ok godz.21,30), w dn.29.09 włączyc radio, aby posluchac Mszy sw. z modlitwą o uzdrowienie img/smilies/smile

Ps. jak wam podoba się taka forma Mszy sw., taka adoracja, zawierzenie się Duchowi św?

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2008-09-28 20:18:22)

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#3 2008-09-28 22:11:06

natalina
Gość

Mimo że często mam problem z dotarciem do kościoła. Nie wiem jak wy to odczuwacie. Ja wiem to po sobie, że taka Msza nie zastąpi tej w kościele. Poprostu nie umiem słuchać takiej Mszy przez radio.
Dodam jeszcze, że nie działa na mnie taka Msza nic a nic, czuje się jakbym poprostu coś słuchała a nie uczestniczyła w tym.

#4 2008-10-26 15:16:43

bepik1
Użytkownik

dzis o godz. 18.00 a jutro 27.10. o godz. 19,00 znow będzie transmitowana msza sw.
zachęcam do wł radia rewelacja.

św. Karol Boromeusz.

#5 2009-02-17 19:46:30

piotrk
Gość

Beata co to jest ta "Msza Charyzmatyczna"?

spotykam się po raz któryś z tym określeniem,ale nie wiem co ono oznacza ...gugle też wiele na ten temat nie mówi,możesz wyjaśnić co termin "Msza charyzmatyczna" oznacza?

#6 2009-02-17 21:11:35

bepik1
Użytkownik

''Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami (Dz 1,8)''

Msza Święta z charyzmatyczną modlitwą o uzdrowienie.
Charyzmat – jest to nadzwyczajny dar Ducha Świętego.
Nie jestem specjalistą, ale okresle to prostymi słowami.
Otóż ta msza sw. nazywa się Charyzmatyczną, charyzmaty to wlasnie dary. ta Msza sw. ze tak powiem jest poświecona modlitwie do Ducha sw. o wylanie tych darów Ducha sw. jest to modlitwa o uzdrowienie. Ludzie na karteczkach proszą w róznorakich intencjach... jak też animatorzy'' sami modlą się w róznych intencjach.
Rownież wierokrotnie na tej mszy jest modlitwa wstawiennicza. Modlimy się parami, za kogoś , nakładamy ręce.. tak jak mówi nam Pismo św, o tym iz w ten sposob postepowali Apostołowie. Nałożywszy rece na osobę obok modlimy się za nią w podanej przez nią intencji albo nie, zalezy od osoby.
zachęcam do posłuchania tej Mszy, kazania sa bardzo bogate, a spiew zespou mocni w duchu rewelacyjny.
najblisza msza w tą niedz. 22.02 18.00godz. oraz poniedz. 23.02. godz.19.00
zachęcam

http://www.jezuici.pl/swiadectwa/

św. Karol Boromeusz.

#7 2009-02-18 11:15:18

ele
Gość

tak się składa, że miałam okazję wziąć udział 26/01 w tej Mszy Św. Akurat intencją ostatniej Mszy Św. były uzdrowienia i powołania. Muszę jeszcze zazanczyć, że nic nie wiedziałam wcześniej o takich Mszach charyzmatycznych a w tym miejscu znalazłam się "przypadkowo" - delegacja z pracy na 2 dni. Przy okazji postanowiłam wybrać się do najbliższego kościoła na Mszę Św. Moją uwagę zwrócił niesamowity ruch wokól kościoła ale stałam w klejce do spowiedzi więc nie chcąc się rozpraszać nie zapytałam nikogo  o powód...
Polecam gorąco każdemu uczestnictwo jak się da osobiste, chciałabym się tam jeszcze wybrać. Kościół jest w samym centrum Łodzi niedaleko stacji kolejwej 20 min. piechotą. I zgadzam się z powyższym, że śpiew zespołu jest piękny

#8 2009-02-18 11:38:00

bepik1
Użytkownik

o elu ja byłam w niedz. w poniedz. nie poszłam ze względu na naukę, zrobiłam błąd, słuchalam audycji w radio i i tak sie nie uczyłam. Ewangelia była o powołaniu i o. Remigiusz takowe miał kazanie, piękne.
Ludzi jest mnóstwo. Przyjeżdzają autokarem, mają nawet swe krzesełka. Ja idę 1.5 godz. wczesniej i nigdy nie udaje mi się usiaść na przodzie img/smilies/sad warto naprawde warto.
zachęcam, mozna przyjechać busem, autokarem. jest to naprzeciw galerii łodzkiej- wlasnie  centrum. To prawda PKP , PKS- dworzec fabryczna jest piechotą ok25 min.a tranwajem z 3 przystanki.
zachęcam, zapraszam do Łodzi img/smilies/smile

ps. jak wychodzilam z kosciola, moj tata akurat konczył pracę i wyszedł po mnie i rzekł zobaczywszy tyle osob: ''co ich troje przyjechało '' img/smilies/big_smile
to taka anegdota img/smilies/big_smile

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2009-02-18 11:39:24)

św. Karol Boromeusz.

#9 2009-02-18 21:16:11

ele
Gość

pomyślałam w pierwszej chwili o jakimś uroczystym odpuście np. z okazji roku Św. Pawła i ucieszyłam się, że mam takie szczęście...
w poniedziałek o 18-stej było jeszcze sporo wolnych miejsc, polecam wejść na górę widzi się wtedy całość, chociaż ja akurat przycupnęłam z tyłu. Muszę napisać, że modlitwa o uzdrowienia, która klika razy była ponawiana to niesamowite przeżycie, chyba nawet więcej uzdrowień dotyczyło wewnętrznych zniewoleń, ale to takie moje oszacowanie na gorąco.
na stronie int. wyżej podanej są też świadectwa osób uzdrowionych, polecam...

#10 2009-02-18 21:26:39

piotrk
Gość

bepik1 napisał(a):

jest to naprzeciw galerii łodzkiej- wlasnie  centrum.

w którym dokładnie miejscu ?na jakiej ulicy ?(w tym kościele co jest obok księgarnia katolicka?)
w czasie studiów mieszkałem naprzeciw Galerii Łódzkiej,ale wtedy nie było chyba jeszcze "Mszy Charyzmatycznych",bo nic o nich nie słyszałem(4 lata temu)

#11 2009-02-18 21:37:29

ele
Gość

zdaje się ul. Sienkiewicza 10, chyba jest obok księgarnia i troszkę dalej "Odnowa w Duchu Św."

#12 2009-02-18 21:40:20

bepik1
Użytkownik

Była, bo załozył ją o. kozłowski, a on nie zyje już sporo czasu.
jest na ulicy Sienkiewicza 60, jest tam księgarnia katolicka.
taki duzy kościoł obok dom zakonny jezuitow i dom zakonny s.słuzebniczek i ich przedszkole.
na wprost drzwi kosciola stoi wielki Bank.

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2009-02-18 21:45:03)

św. Karol Boromeusz.

#13 2009-02-18 21:43:46

piotrk
Gość

ok dzięki ,to już wiem,
chodziłem w Niedzielę na msze do tego kościoła jak zostawałem na weekend ,bo miałem więcej nauki

ale nie przypominam sobie ,żeby w moich studenckich czasach pisało tam coś na temat tych "Mszy"

• Index
  •  » Inne
  •  » Msza charyzmatyczna oraz radio Jezus

Stopka forum