'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#101 2011-04-23 15:25:28

Marti
Gość

Re: Łódzki odłam Barki ;D

A dzięki i ja życzę Wam tego co święte img/smilies/big_smile.

A zgłaszać się na 7 maja można również pod telefonem 500 192 798, czyli u mnie img/smilies/wink.

#102 2011-04-24 16:38:41

jutrzenka
Użytkownik
Imieniny: 25.06.
Urodziny: 01.05.

kurcze,czy spoza Łodzi też zapraszacie?Może też bym się urwała ...;P

"Mówisz, że ogarnia cię lęk i pewna nieufność co do przyszłych losów. Czy nie wiesz tego, że Pan jest zawsze z tobą i że nasz nieprzyjaciel nic zdziałać nie może przeciwko temu, kto postanowił zdecydowanie we wszystkim należeć do Jezusa?"o.Pio

#103 2011-05-04 17:28:18

Marti
Gość

No jasne, że zapraszamy, nawet przenocujemy img/smilies/smile.

Jak coś to moje gg: 694 92 72

p.s.
A możliwe, że z Wielkopolski też będzie ktoś jechać.

#104 2011-05-05 12:39:10

Marti
Gość

To są warsztaty okazyjne, kiedy będą następne to nie wiem, ale czasem takie są w łodzi lub Tomaszowie. A w 3 weekendy miesiąca mamy w soboty katechezy a w niedziele wykłady o Ojcach Kościoła. Wtedy oczywiście też zapraszamy i też ugościmy img/smilies/smile.

#105 2011-05-05 15:08:42

ciamajda
Gość

To ja się wpraszam img/smilies/tongue

#106 2011-05-05 23:58:41

ciamajda
Gość

Nie... Przyjadę po pracy. Na dwa ostatnie punkty programu.

#107 2012-07-30 23:52:29

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

I ja pozdrawiam łódź
img/smilies/smile img/smilies/smile

Mam pytanko czy ktos z was jest moze w Odnowie>? Mnie kusi pragnienie aby isc, zapytuję czy znacie moze te wspolnoty, albo czy jestescie w nich?

http://odnowa.jezuici.pl/index.php?page=lodz

Mocni w Duchu – w poniedziałki o godz. 19.00      (ok. 400 osób) 
Kanaan – we wtorki o godz. 19.00                          (ok. 60 osób)
Zwiastowanie – w środy o godz. 19.00                  (ok. 100 osób)
W Sercu Jezusa – we czwartki o godz. 19.00         (ok. 60 osób)
Przymierze (studencka) – w piątki o godz. 19.00   (ok. 30 osób)

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#108 2012-08-21 11:50:02

andzia18
Gość

Witam:-]
Czy wie ktos cos moze o rekolekcjach w Łódzi:P u siostr sluzebniczek na Bieganskiego kiedy jakiej i beda??i ogolnie czy w Łodzi sa jakies rekolekcje czy tam dni skupienia??img/smilies/wink

"Żaden czyn w Bogu podjęty nie zginie"
św.Faustyna Kowalska img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez andzia18 (2012-08-21 11:51:18)

#109 2012-08-25 09:37:38

margaretka
Gość

U Antonianek w Łodzi na ul.Janosika są rekolekcje 14-16 wrzesień o św. Faustynie img/smilies/wink

#110 2012-08-26 21:39:01

andzia18
Gość

Oo..img/smilies/smile dzięki wielkie;-)tylko nie wiem jak to bedzie ze szkola..czy znajde czas..;(
pozdrawiam:)

#111 2012-08-28 17:45:24

margaretka
Gość

ja nigdy nie byłam na spotkaniu u jezuitow,ale moj kolega chodzi czasem w poniedziałki i mowi ze sa młodzi ludzie i mozna pogadac.

#112 2012-09-03 22:50:45

Dwojnik
Gość

andzia18 napisał(a):

Witam:-]
Czy wie ktos cos moze o rekolekcjach w Łódzi:P u siostr sluzebniczek na Bieganskiego kiedy jakiej i beda??i ogolnie czy w Łodzi sa jakies rekolekcje czy tam dni skupienia??img/smilies/wink

"Żaden czyn w Bogu podjęty nie zginie"
św.Faustyna Kowalska img/smilies/wink

Sama wybrałabym się na jakieś dni skupienia, ale nie wiem, kiedy uczelnia przeprowadzi zajęcia wyrównawcze (kierunek zamawiany)... Na UŁ zawsze jest porządek, ha ha.

#113 2012-09-07 20:41:45

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#114 2012-09-08 19:36:11

bepik1
Użytkownik

Dzisiaj w kościele łódzkim odbył się ingres nowego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego
http://archidiecezja.lodz.pl/new/ można posłuchac słów nowego bpa do wiernych- piękne słowa

http://archidiecezja.lodz.pl/new/?act=filmy&id=all

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2012-09-08 19:39:04)

św. Karol Boromeusz.

#115 2012-09-12 16:40:23

bepik1
Użytkownik

św. Karol Boromeusz.

#116 2012-09-12 22:51:16

andzia18
Gość

bepik1 napisał(a):

czy ktoś kiedyś był?
http://www.apostolinki.pl/index.php?a=6&b=3

nie:P

#117 2012-10-02 11:06:37

s.AgaM
Gość

Kochani!!!
Dopiero rozeznaję się w tej cudownej stronie, więc wielu rzeczy nie wiem...img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile
Ale pozdrawiam wszystkich z Łodzi i nie tylko!!!!
I zapraszam w imieniu sióstr i swoim...img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile

Jesli kto nie może przyjechać, niech się pomodli, to też pomoże img/smilies/smile

Osobiście zapraszam i proszę też o pomoc w współtworzeniu scholi dziecięcej, przy oo.jezuitach. Eucharystia jest sprawowana w każdą niedzielę, o godz 11.30 w kaplicy św.Krzysztofa przy ul. Sienkiewicza 60( z udziałem dzieci nie tylko z naszego przedszkola..img/smilies/smile. Muzyczna i modlitewna pomoc bardzo mile widziana...
Podaję namiary do siebie:
sagnesm@poczta.onet.eu
tel.:798677112 (dostępość ok. godz 21:) )

#118 2012-10-02 11:10:20

bepik1
Użytkownik

Witam łódzką Siostrę, zapewne Siostra była wczoraj na koncercie Mocnych w Duchu.
Będąc na Mszach charyzm. i widząc tyle służebniczek- bede pamiętać w modlitwe za s. Agnieszkę-barkowiczankę.
Wiatmy Siostrę bardzo serdecznie img/smilies/smile

ps. s Basia- co jest na Bigeńskiego to nasza barkowa duszyczka, zanim wsąpiła także płynęła z nami po Barce img/smilies/smile

św. Karol Boromeusz.

#119 2012-10-02 11:39:06

s.AgaM
Gość

Tak, Bepiku kochana wiem...Byłam na koncercie, był wspaniały...Może sie minęłyśmy img/smilies/smile biegałam po kościele z takim małym niebieskim "ancymonkiem",w ramionach:)... Za chwilę lecę do swoich maluchów tzn. "Pracowitych Aniołków" (Dzisiaj mamy swoje patronalne, grupowe święto:), akurat mam popołudniową zmianę.
Jakby ktoś chciał zobaczyć nasze przedszkole, to zapraszam na stronę:

www.sluzebniczki.com

Do realu też zapraszam!

Ostatnio edytowany przez s.AgaM (2012-10-02 11:42:36)

#120 2012-10-02 11:55:55

bepik1
Użytkownik

Miło poznać siostrę z Sienkiewicza:D było Was tak dużo D: ale ja juz byłam po 17 więc napewno Siostrę widziałam.
Cieszę się że Siostra jest img/smilies/big_smile
prosze pozdrowić s.Agnieszkę, znam ją ze Strykowa-podajrze-pracowała razem ze s.Izą Jasińską. img/smilies/big_smile
z Bogiem

św. Karol Boromeusz.

#121 2012-10-02 18:59:59

s.AgaM
Gość

Kobieto, kobieto to ja jestem:)img/smilies/smileimg/smilies/smile Beatko! Tylko wiesz już trochę lat mi przybyło img/smilies/wink i może jakbym Cię ujrzała to bym, Cie poznała...img/smilies/smile
Pozdrawiam tak mocno jak tylko potrafię

#122 2012-10-02 21:05:36

bepik1
Użytkownik

Oj witam Kochaną Siostrę img/smilies/smile byłam z Siostrami na Lednicy sprzed -5-6 laty, właśnie z s.Izą..
jaki ten świat mały.
podliżę się ze też bylam na siostry ślubach wieczystych img/smilies/smile))
Cieszę się że jest tutaj Siostra z nami, z barkową wspólnotą.
img/smilies/smile)))
Ja co miesiąc Siostrę widze na Mszach o uzdrowienie img/smilies/smile)
Z Bogiem

św. Karol Boromeusz.

#123 2014-05-25 00:19:06

szlachci
Gość

Witam Łodzian ! img/smilies/smile

#124 2018-03-20 13:43:31

Nativitanki
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Pozdrawiamy serdecznie z Łodzi i zapraszamy na Adorację do naszej Kaplicy. Pan czeka img/smilies/smile

Zgromadzenie Sióstr Narodzenia NMP - Nativitanki  -  Congregatio Sororum Nativitatis Beatae Mariae Virginis

90-717 Łódź;  Al. 1-go Maja 15;    mail: a_weronika@interia.pl;

Stopka forum