'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2009-05-17 08:11:01

trwała
Gość

Za klauzurą

O klasztorze zaczęłam myśleć po pierwszym skupieniu, jakie przeżyłam. Od tamtej chwili myśl ta nie dawała mi spokoju. Zaczęłam szukać informacji o tym zgromadzeniu i jego formacji. Po dwóch latach od tamtego skupienia, wstąpiłam do aspirantury- postulatu zewnętrznego- zgromadzenia sióstr świętej Elżbiety (Elżbietanki CSSE). Siostry są wspaniałe, a miłość jaką mają w sercu promienieje z ich twarzy szczerym i pogodnym uśmiechem.
Jeśli ktoś czuje, że ma powołanie, albo choć przesmyki takiego przeświadczenia to nie bójcie sie! Idźcie i sprobujcie. I albo potwierdzicie swoje przekonania, albo zdobędziecie pewność, że nie pisane wam takie życie.
Ja jestem szczęśliwa i każdy dzień spędzony z siostrami uświadamia mnie, że to życie choć jest bardzo trudne i ciężkie, to mimo to jest PIĘKNE!!!

#2 2009-05-29 23:21:19

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Re: Za klauzurą

Dzięki za świadectwo img/smilies/smile. Cieszę się,że jesteś szczęśliwa na tej drodze życia i życzę światła Ducha św.
Niech Jezus zawsze zwycięża w Twoim życiu img/smilies/teu45

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#3 2015-12-03 22:45:38

Ewelina1990
Użytkownik

ja również Elżbietanki img/smilies/smile ale jeszcze nie pewne.

#4 2015-12-29 10:57:09

Adriana31
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 24.02.1983

img/smilies/smile piękne img/smilies/smile pozdrawiam serdecznie

Weź udział w trudach i
przeciwnościach jako dobry
żołnierz Chrystusa Jezusa! 2Tm 2,3 img/smilies/142 img/smilies/142

Stopka forum