'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2010-02-18 12:22:29

Śliwka
Użytkownik

"Między decyzją a bramą"

Czy ma ktoś może tą książkę najlepiej w formie e-booka? Bo ja nigdzie nie mogę jej znaleźć... czy w ogóle jest warta wg Was przeczytania?

Pan cię zawsze prowadzić będzie,
nasyci duszę twoją na pustkowiach.
Odmłodzi twoje kości, tak że będziesz jak zroszony ogród
i jak źródło wody, co się nie wyczerpie.                                       (Iz 58,11)

#2 2010-02-19 16:36:29

b.
Gość

Re: "Między decyzją a bramą"

posiadam jeden egzemplarz w postaci materialnej i mogę Ci go jakoś podrzucić img/smilies/smile podobał mi się w niej rozdział nt. modlitwy i jeszcze kilka myśli z 3 innych..

Ostatnio edytowany przez b. (2010-02-19 16:37:11)

#3 2010-02-19 20:16:25

ŻycieJestPiękne(ŻJP)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 13.05

poczta chyba najlepiej. jesli by to bylo mozliwe tez chetnie bym pozyczyla przeczytac img/smilies/smile

Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest MIŁOŚĆ !!!

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

#4 2010-02-20 07:48:42

Aquila
Gość

Jeśli chciałybyście kupić to jest dostępna w sieci bez problemu np. na Allegro http://www.allegro.pl/listing/search.ph … bram%C4%85 jak i w innych księgarniach wysyłkowych. W google wystarczy wpisać tytuł.

#5 2010-06-06 12:18:07

zofija
Gość

a ktoś ma ją w formie e-booka ?
bo narazie z kasą u mnie krucho.

edit:

Książkę przeczytałam, książka mnie nie zachwyciła. Po tytule oczekiwałam na coś ambitniejszego i coś bardziej pod tytuł img/smilies/smile tyle ode mnie .

Ostatnio edytowany przez Szachistka (2010-07-21 19:36:47)

#6 2011-08-25 15:42:17

Amata
Gość

Widziałam dziś nowe wydanie "Między decyzją a bramą" img/smilies/smile
Myslałam, że jest tylko to sprzed około 10 lat, a w zasadzie nie ma, bo nakład "rozszedł się".
Jest jednak nowy nakład img/smilies/smile
Ledwo poznałam- całkiem inna okładka, chyba wydanie rozszerzone img/smilies/smile

#7 2012-07-13 21:08:32

uskrzydlona_dusza
Gość

Przeczytałam. Generalnie oczekiwałam chyba czegoś więcej. Ale rozdział dotyczący modlitwy i jej "smaku", traktujący o rachunkach z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, okazał się dla mnie niezwykle istotny. Rozmyślałam dużo nad tymi zagadnieniami i na prawdę można się o sobie wiele dowiedzieć i stanąć przed sobą w prawdzie. Jak dla mnie, powinno być więcej tego typu rozdziałów poświęconych refleksji nad samym sobą i ty, co aktualnie przezywam, jak wygląda moja modlitwa osobista, co czuję, z jakimi sytuacjami z życia Jezusa aktualnie się identyfikuję i dlaczego.

#8 2012-08-19 12:25:10

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Jestem w trakcie czytania, koleżanka mi pożyczyła w święto Matki Bożej img/smilies/smile  Na czasie jak na razie;)

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#9 2016-01-22 23:40:51

kropelka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Wiem, że to stary wątek, ale wyświetlił się, kiedy wpisałam tytuł do wyszukiwarki, to po co robić offtop gdzie indziej... jest może gdzieś ebook, albo kopia fizyczna w jakimś sklepie, którego ja nie znalazłam? Bo wygląda na to, że nakład dawno się skończył. Widziałam tylko na Tezeuszu, a opinie o tym sklepie martwią mnie, bo mieszkam za granicą więc i tak zapłacę dużo za samą przesyłkę.

Z góry dziękuję, jeżeli ktoś to znalazł img/smilies/smile

ETA: Już kupiłam przez Allegro img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez kropelka (2016-01-23 22:29:08)

Serce twoje niech będzie Nazaretem przez udoskonalenie spraw codziennych.
Niech będzie Kalwarią przez znoszenie małych krzyżyków.
Niech będzie Wieczernikiem przez wierność dobrym natchnieniom.
Niech będzie niebem przez ducha adoracji, czci i wdzięczności
- bł. m. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza

#10 2016-02-15 16:44:05

ŻycieJestPiękne(ŻJP)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 13.05

Moge spróbować w formie zdjęć - kto by chcial przeslac - na maila - w najbliższym czasie img/smilies/wink

Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest MIŁOŚĆ !!!

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

#11 2016-03-21 22:14:39

Piotr888
Użytkownik

Ja właśnie kupiłem w Tezeuszu, powinna dojść przed Świętami.

Stopka forum