'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2011-03-23 16:18:19

mysia88
Gość

Re: Barkowicze z ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Zapraszam wszystkich z okolic Szczecina na Misterium Męki Pańskiej;)
Ruszamy w sobotę o 19;)
Miejsce: Kościół Seminaryjny w Szczecinie, ul Pawła VI.
Aktorzy:studenci WTUS, Alumni Wyższego Seminarium Duchownego w SZczecinie;)
Zapraszam w imieniu swoim jak i alumnów oraz studentów WT;)

http://www.fotoload.pl/index.php?id=5fc … f3d0e4e817

#27 2011-09-25 16:44:54

jadzik18
Użytkownik
Imieniny: 2.07
Urodziny: 20.08.1986

Ja też jestem z zachodniopomorskiego...z okolic Koszalina, to kawałek od Szczecina, ale jakbyście coś organizowali to może bym znalazła czas. też kończyłam studia w Słupsku w tym roku

#28 2011-12-26 21:55:49

natka955
Gość

Koszalin wita :-)

#29 2011-12-26 23:00:15

koniczynka
Gość

ja natomiast jestem z pomorskiego img/smilies/wink do koszalina mam z ok 70 km,

#30 2012-04-19 22:23:18

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Może skoro Warszawscy Barkowicze się spotykają my także zorganizujemy sobie jakieś spotkanie w Szczecinie ?

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#31 2012-04-20 22:21:19

Owca
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: styczeń'94

Why not? img/smilies/smile

Ite inflammate omnia!
Wielbimy Cię Najświętszy Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie.
I błogosławimy Ciebie. I błogosławimy Ciebie, że przez święty krzyż swój świat odkupiłeś.
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

#32 2012-04-20 22:23:55

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Już dwie są czekamy dalej może jeszcze ktoś sie znajdzie a potem pomyslimy gdzie co i jak img/smilies/cool

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#33 2012-05-14 16:58:23

Owca
Użytkownik
Imieniny:

Coś cienko z ludźmi, to może znów spotkamy się we dwie? ;-)
Miałaś mi przedstawić ss. jadwiżanki pracujące przy Katedrze ;-P

Ite inflammate omnia!
Wielbimy Cię Najświętszy Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie.
I błogosławimy Ciebie. I błogosławimy Ciebie, że przez święty krzyż swój świat odkupiłeś.
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

#34 2012-10-03 17:28:53

s.AgaM
Gość

Pozdrawiam wszystkich z zachodniopomorskiego:) img/smilies/smile img/smilies/smile Moje współsiostry - służebniczki NMP NP, są przy parafii św.Rodziny,
ul .Królowej Korony Poskiej 28 (moja najukochańsza parafia) i przy parafii Miłosierdzia Bożego na ul. Przyjaciół Żołnieża 45...

#35 2012-10-03 17:31:25

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Siostra jest ze Szczecina to jak ja i AdamSVD który jest tu na praktykach musimy się koniecznie spotkać img/smilies/big_smile
Witam po Szczecińsku Siostrę na pokładzie Barki http://img530.imageshack.us/img530/8515/30uz8

Siostro przy jednej z wymienionych parafii mieszkam img/smilies/cool

#36 2012-10-03 20:39:17

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

ale Siostra obecnie jest na posłudze w Łodzi, więc może spotkamy się w Łodzi img/smilies/big_smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#37 2012-10-03 20:43:50

s.AgaM
Gość

Tak jestem w obecnie w Łodzi, jak Beatka wspomniała... Ale jak zajadę do domku, do Szczecina img/smilies/smile  to dam znać!!! Buziaki img/smilies/smile
Beatka, oczywiście spotkamy się w Łodzi....Daj znać kiedy będziesz mogła. Pozdrawiam i do zobaczyska!!!! img/smilies/042

Ostatnio edytowany przez s.AgaM (2012-10-03 20:46:43)

#38 2012-10-03 22:11:39

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

img/smilies/smile)

Siostro barka też planuje spotkanie wspolnotowe- nie wiem czy Siostra napotkała na taki post na barce img/smilies/big_smile - narazie zastanawiamy się gdzie i kiedy.. i osoby zakonne tez oczywiscie zapraszamy img/smilies/smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#39 2012-10-04 08:15:39

s.AgaM
Gość

Napisz mi tylko w jakim wątku??? Czyżby w tym?
Ps. Dajcie znać, bo ja jeszcze raczkuję w tym forum i wielu rzeczy nie wiem...img/smilies/smile Ale zapraszam też Was łódzkich Barkowiczów na Adorację do siebie img/smilies/smile

#40 2012-10-04 12:00:45

bepik1
Użytkownik

http://powolaniowapomoc.p2a.pl/viewpoll.php?id=3863  tutaj wątek o spotkaniu Barki, było juz miejsce i czas ,,określony'' a teraz narazie znów gdybamy:)

św. Karol Boromeusz.

#41 2013-02-24 17:48:15

doris89
Gość

Ja jestem z Kołobrzegu

#42 2013-05-06 20:38:41

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

może jakieś spotkanie w Szczecinie?? ktoś chętny?

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

#43 2013-05-06 21:29:36

Agatku
Użytkownik
Imieniny: 05.02
Urodziny: 30.01

Jaaaa ! img/smilies/big_smile

Czynić dobro, radość nieść, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba.

#44 2013-05-06 23:04:30

Agatka93
Użytkownik
Imieniny: we wspomnienie św. Agaty
Urodziny: 20 lat temu

Tam mnie jeszcze nie było... img/smilies/tongue

#45 2013-05-07 09:14:15

s.AgaM
Gość

ja też jestem chętna...Ale dopiero po 20 lipca img/smilies/smile bo wtedy zawitam do Szczecina....img/smilies/smile

#46 2013-05-07 12:00:48

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

ja jestem... ale tylko do 27 czerwca img/smilies/sad może ktoś do tego czasu??

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

#47 2013-05-07 15:00:24

terestynka
Użytkownik

Szkoda , że nie jestem ze Szczecina..  ale może z czasem, będzie więcej osób z okolic Mielna itp. img/smilies/smile

'Moje serce się w Tobie zakochało..." img/smilies/142

Mphc! - Matka doskonale się zatroszczy img/smilies/smile

#48 2013-07-26 22:11:18

mmmoniii
Gość

jeśli Szczecin, to jeszcze ja img/smilies/wink

#49 2013-07-26 22:45:21

Owca
Użytkownik
Imieniny:

To co, spotkanie jakieś? img/smilies/smile

Ite inflammate omnia!
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

#50 2013-07-28 08:11:14

terestynka
Użytkownik

A gdzie ? img/smilies/smile

'Moje serce się w Tobie zakochało..." img/smilies/142

Mphc! - Matka doskonale się zatroszczy img/smilies/smile

Stopka forum