'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2006-11-27 20:14:25

ania
Gość

Re: Czas się przywitać

Witam Cię bardzo serdecznie img/smilies/big_smile A skoro myslisz o dominikańskim habicie, to tym bardziej img/smilies/wink Bo nie ukrywam, że ja też img/smilies/big_smile Pozdrawiam Cię i ściskam bardzo mocno :*
Z modlitwą.
Ania

#27 2006-11-27 20:49:37

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Droga Magdo-ja również cieszę się, że dołączyłas do nas.
Sama widzisz ze warto-nie jesteś sama z upodobaniem do dominikanek img/smilies/smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#28 2006-11-27 20:57:45

malpiszonek
Gość

Eee..ze nie jestem sama to wiem img/smilies/smile przynajmniej raz w roku spotykam sie z dziewczynami na dniach skupienia lub rekolekcjach (jestemy wszystkie z roznych czesci Polski). No i ... trzy z poznanych na rekolekcjach dziewczyn sa juz w nowiacjacie.. Alez im zazdroszcze img/smilies/wink

#29 2006-11-28 15:27:16

mavro
Gość

Ooo! Fantastycznie Madziu, witamy img/smilies/wink

#30 2006-11-28 17:08:38

basia_:)
Gość

Z otwartymi ramionami i wieeelkim buziakiem witam cię małpiszonku img/smilies/246img/smilies/big_smile

#31 2006-12-07 11:21:50

s_Agnieszka
Gość

Na początek bardzo dziękuję Ani za zaproszenie na to Forum.
Kilka słów o mnie: jak można się domyślić na imię mam Agnieszka...
Jestem siostrą od lat kilku...  Postaram się tu czasem zaglądać, na ile czas mi pozwoli. img/smilies/smile

#32 2006-12-07 15:43:43

Gość

Witam siostrę img/smilies/smile Mam nadzieję, że czas pozwoli na częste przebywanie u nas. A z jakiego zgromadzenia jest siostra? Jakoś tak mnie to interesuje img/smilies/big_smile

#33 2006-12-07 16:58:29

s_Agnieszka
Gość

Zgromadzenie Sióstr Świetej Rodziny img/smilies/big_smile
Tych, którzy chcą wiedzieć coś wiecej odsyłam:
http://www.rodzinasfb.warszawa.opoka.org.pl
Gdzieś tutaj już ten adres widziałam img/smilies/wink

#34 2006-12-07 20:48:21

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Ja równiez witam i pozdrawiam img/smilies/big_smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#35 2006-12-15 21:39:15

wolna
Gość

To ja też się dopiszę, choć pewnie zauważyliscie że od pewnego czasu jestem z Wami. Mam na imie Maria, mam 21 lat i pochodze z Olkusza. W tym roku kończe szkołe niedaleko Tarnowskich Gór. W sierpniu zamierzam rozpocząć postulat u służebniczek. Na codzień uczę się i pracuję jako wolontariuszka w zakładzie dla chlopców z ADHD. O powołaniu zakonnym myślę od 8 lat. Ciesze się, że powstało to forum. W miarę możliwości postaram się tu zaglądać do samych wakacji. Niestety tylko w weekendy.img/smilies/smile

#36 2006-12-17 12:09:41

annuarita
Gość

witajcie
właśnie czas się przywitać. mam na imie monika mam 23 lata mieszkam ucze się i pracuje w Radomiu. o tej stronie wiem od wczoraj. juz pobieznie zapoznałam się z jej treścią i moge powiedzieć że to wartościowa stronka oby tak dalej.
pozdraiwam napisze coś więcej

#37 2006-12-17 12:16:56

bepik1
Użytkownik

Ciesze sie ze jesteś img/smilies/big_smile

św. Karol Boromeusz.

#38 2006-12-17 15:38:01

ania
Gość

Ja też się cieszę img/smilies/big_smile BARDZO img/smilies/smile A skąd wiesz o tej stronce?? img/smilies/smile

#39 2006-12-17 21:49:41

piccolina
Gość

Witam was bardzo serdeczne. Cieszę się z odnalezionego dziś  przypadkiem forum powołaniowego i waszej wsplnoty img/smilies/smile. Na ile mi czas pozwoli, będę go śledzić a może nawed zawierać gołs:). Na początek może się przedstawię. Na imię mam Lucyna, pochodzę z podkarpackiego ale od kilku lat mieszkam poza Polską. Obecnie we Włoszech. Pierwsze wielkie, małe "Tak" na wezwanie Mistrza mam już za sobą. Od 26 listopada 2006 jestem postulantką w Instytucie Sióstr Królowej Apostołów dla powołań. Poznaję życie wspólnotowe i samą siebie w tym co mnie otacza. Reszta może wyjdzie z czasem img/smilies/smile

#40 2006-12-18 15:11:43

bepik1
Użytkownik

Witam cię bardzo sercecznie,i zyczę abyś wzrastała w tym powołaniu.
Ps.mam taka prośbę.Opowiedz nam coś o swoim zakonie,instytucie.Czytalam co nie co o nim.
Istnieje to zgromadzenie tez w jedym miejscu w Poslce, ale gł.we Wloszech.
Czemu akurat je wybrałas  i to poza krajem?

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2006-12-18 22:25:43)

św. Karol Boromeusz.

#41 2006-12-18 16:19:12

Gość

Witam cieplutko i życzę dużo, dużo światła Bożego w kroczeniu drogą swojego powołania img/smilies/smile Ściskam w duchu img/smilies/246

#42 2006-12-18 19:02:23

mavro
Gość

Super piccolina że do nas dołączyłaś img/smilies/smile witam serdecznie

#43 2006-12-26 16:01:37

Myastra
Gość

No to i ja się dopisze mam na imię Magda mieszkam w Łodzi uczę się także tutaj za parę miesięcy zdaję maturę wole nie myśleć o tym bo mnie ciarki przechodzą img/smilies/yikes od jakiegoś czasu zastanawiam się nad moim dalszym życiem i myśl o zakonie nie chce mnie opuścić. Modlę się o rozeznanie mojego powołania i wierzę że za jakiś czas podejmę dojrzałą decyzję.

#44 2006-12-26 16:35:35

bepik1
Użytkownik

Witam cie bardzo serdecznie.Juz jesteś mi bliska a wcale się nie znamy.Ja także w tym roku zdaję maturę i blisko siebie mieszkamy.
Cieszę się ze dołączylas do nas. img/smilies/big_smile

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2006-12-26 16:43:23)

św. Karol Boromeusz.

#45 2006-12-26 17:06:15

Myastra
Gość

img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

#46 2006-12-26 19:25:58

ania
Gość

Również się cieszę, że jesteś z nami img/smilies/smile Obiecuję modlitwę oczywiście img/smilies/big_smile

#47 2006-12-26 22:35:30

Gość

Z radością witam img/smilies/smile Mam nadzieję, że będziesz się dobrze z nami tutaj czuła. Jesteśmy otwarci na każdego i każdego ogarniamy swoją modlitwą img/smilies/246

#48 2006-12-27 15:57:30

wolna
Gość

Ja równiez witam. Bardzo się cieszę że dołączyłaś do nas. Myślenie sprawia mi dzisiaj duże trudnosci dletego powiem tylko tyle" Dobrze, ze jesteś- co by to było gdyby Cię nie było"img/smilies/smile

#49 2007-01-03 22:02:28

angel3
Gość

Witam img/smilies/wink A ja mam na imię Sandra .. no i jak widać jestem chyba najmłodsza ;D Bo mam 16 lat .. od ponad pół roku mam myśli .. które kierują mnie ku zakonowi img/smilies/smile Nie wiem czy się cieszyć .. czy płakać ..

#50 2007-01-03 22:26:19

mavro
Gość

Witaj Słoneczko img/smilies/smile wiesz, wiek nie jest istotny, także nie przejmuj sie tym. Myśli o zakonie?--> skąd my to znamy img/smilies/big_smile mam nadzieję, że będziesz sie z nami dobrze czuła, pisz śmiało! Jeszcze raz witam img/smilies/smile

Stopka forum