'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2007-01-03 22:30:32

basia_:)
Gość

Re: Czas się przywitać

Witam rówieśniczkę img/smilies/smileimg/smilies/big_smile

#52 2007-01-03 22:39:52

angel3
Gość

o fajni , że ktoś jest w moim wieku img/smilies/wink I dziękuję za miłe przywitanie;)

#53 2007-01-03 22:41:38

angel3
Gość

A u Was myśli o zakonie wywołują radość czy raczej smutek ?? Mówiliście coś rodzinie o tym ?? Jak tak to co oni na to ??

#54 2007-01-03 22:46:51

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Ja rowniez serdecznie ,szczerze witam.''Powolanie jest darem ktory dobry Bog zsyła na swoich wybranych ''
gdzies to słyszałam img/smilies/big_smile Odpowiadając na Twoje pytanie, z tym to bywa roznie.W chwili kiedy nie jest się pewnym ma się metlik w głowie -jest to ogromny smutek-jak dla mnie.Moja rodzinka nic o tym nie wie.
Zapraszam do ''działu'' problemy,tam piszemy o klopotach,zmartwieniach,rodzince itp.
Fajnie ze jesteś img/smilies/big_smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#55 2007-01-03 22:54:31

angel3
Gość

ok img/smilies/wink

#56 2007-01-04 10:14:57

ania
Gość

Cieszę się, że jesteś img/smilies/smile Witamy Cię bardzo serdecznie img/smilies/big_smile Wiesz... mysli o zakonie u niektórych świętych pojawiły się jeszcze wcześniej, więc nie musisz się martwić img/smilies/smile
Pozdrawiam cię serdecznie.

#57 2007-01-05 13:56:48

prawie jak Siostra :)
Gość

to i czas na mnie img/smilies/smile
Witajcie img/smilies/smile)
wypada się przedstawić, prawda? Taki człowieczek Pana Boga, mieszkający jeszcze pod Warszawą, niedługo pewnie będzie to już inne miejsce. Czy ktoś zgadnie dlaczego? img/smilies/smile

#58 2007-01-05 14:23:15

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Chyba pozostawisz swoją barkę u udasz się za Nim img/smilies/big_smile
Witam cię ciepło.Jak się nazywasz?

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#59 2007-01-05 15:05:24

Gość

bepik dostaje ogromne brawa za poprawną odpowiedź img/smilies/smile
A jakbedzie naprawdę wie tylko On, choć moje zostawianie barki jest już dość mocno zaawansowane img/smilies/smile
A na imię mam Magda, 22 latka miną już za dni niewiele

#60 2007-01-05 15:59:32

sb123
Gość

Witaj Siostro w Chrystusie Panu img/smilies/smile Mam nadzieję, że będzie Ci z nami dobrze img/smilies/wink

#61 2007-01-05 17:10:02

wolna
Gość

Witaj prawie jak Siostra:)))
Moje zostawienie barki też jest juz bardzo zaawansowane. Na dobre zostawię ją w sierpniu. Może zdradzisz szeregi jakiego zgromadzenia zasilisz swoimi siłami i zapalem?
                                                              pozdrawiam

#62 2007-01-05 17:56:29

mavro
Gość

Hej Madziu, prawie jak Siostra:) Ja również mam wielką nadzieję że będzie Ci z nami dobrze. No właśnie, jakie zgromadzenie masz na oku?

#63 2007-01-05 20:45:46

Gość

jejcia, ale mi tu z Wami dobrze - tak rodzinnie..
Zgromadzenie? Nie to ,ze nie chce sie nim chwalic - bo wszystko co z nim związane jest najpiękniejsze na świecie ( nota bene każdy będzie tak mówić o "swoim" ) img/smilies/smile, ale zostawiając trochę tematów na kolejne rozmowy i posty jeszcze tego nie zdradzę:) Za to mogę obiecac ,ze przy najblizszej wolnej chwili wrzuce w dziale rekolekcji o naszych spotkaniach - uwazni i baczni obserwatorzy wychwycą więc prędko jaką siostrą bedę img/smilies/smile Po za tym na do Waszej Rodzinki dołączyłam dopiero dziś ( minut kilka po tym jak tylko znalazłam tą stronkę) i musze jeszcze poczytac co tu więcej ciekawego się znajduje img/smilies/smile Aaaa pytania do osóbek,które tak ciepło mnie powitały. Skad jesteście? Tak, wiem ,ze pewnie gdzieś bym to sama znalazła, ale....wybaczcie niewrodzone, ale chwilowe lenistwo img/smilies/smile AHOJ img/smilies/smile

#64 2007-01-05 21:40:25

mavro
Gość

No to ja mam na imię Aleksandra a jestem z Roztocza, dokładniej z Józefowa. Więcej przeczytasz w poszczególnych działach. Musisz Madziu duużo nadrobić img/smilies/smile

#65 2007-01-05 22:02:42

Gość

nadrobię, obiecuję img/smilies/smile
a póki co proszę Was o modlitwę za moje jutrzejsze 2 egzaminy ( pewnie gdzieś jest na to osobne forum..dziś jednak juz go nie znajdę). A modlitwene wsparcie szukających, powłanych i wszytskich tych szalonych Dzieci Bozych będzie tak potrzebne...

#66 2007-01-05 22:25:17

sb123
Gość

A ja jestem Marta i mieszkam niedaleko Poznania

#67 2007-01-05 22:30:49

Gość

gdzieś widziałam tu kogoś kto pracuje z dziećmi z adhd, tak? aleeeeee piękna sprawa!! Wspaniałe doświadczenie, prawda? Ja pracuje z dzieciakami na świetlicy środowiskowej plus kolonie te sprawy...
ojć - podoba mi sie tu.. a książki czekają - no to wracam img/smilies/smile

#68 2007-01-06 00:23:30

basia_:)
Gość

Ja jestem Basia, mieszkam w Strzelcach Opolskich i mam 16 lat (młody wiek trzeba się chwalić img/smilies/big_smile). Pracujesz w świetlicy? Ja jestem o krok od wstąpienia do wolontariatu - i chciałabym pracować z dziećmi. Mogłabyś coś napisać o tym? Może być na PW lub tutaj na forum img/smilies/smile Pozdrawiam cię serdecznie i ściskam w duchu Siostrzyczko img/smilies/smileimg/smilies/246

#69 2007-01-06 13:37:36

ania
Gość

To ja też jeszcze raz sie przedstawię img/smilies/smile Jestem Ania z Pomorza, dokładnie spod Słupska img/smilies/smile

#70 2007-01-06 14:19:31

wolna
Gość

A ja jestem Maria i pochodze z Olkusza, ale obecnie mieszkam koło Tarnowskich Gór. To ja od 2 lat pracuje z chłopcami z ADHD i sprawia mi to ogromną radość. Będę pamietać w modlitwie to obiecuje, a że lubie zagadki to zadam jadno pytanie, czy to zgromadzenie które wybierasz ma dużo wspólnego z psoługą rodzinie?img/smilies/smile
A co do twojej wypowiedzi to wiesz ja też uważam że moje zgromadzenie jest najpiekniejsze choć dostrzegam też piekno innych. Tak już widać musi być:)
                                                pozdrawiam

#71 2007-01-06 17:23:28

Gość

A więc 'wolna' to moja Siostra w Chrystusie Panu kochająca prace z dzieciakami - pieknie img/smilies/smile
A moje zgromadzenie...czy posługuje rodzinie- myślę ,że tak. Ja odbieram to szczególnie mocno, ponieważ świetlica w której pracuję jest prowadzona właśnie przez moje siostry, więc tutejsza moja wspólnota jak najbardziej posługuje rodzinie, img/smilies/smile
A do Basi - pytaj o co chcesz jeśli chodiz o pracę z dziećmi. Ja je kocham tak mocno ,ze jak zaczne sie sama rozpisywac to się od tego nie oderwę img/smilies/smile

#72 2007-01-06 18:18:00

mathaeus
Gość

ja dopiero tu trafiłem:) i powiem że jastem Adrian (mateusz -> II imie), mam 15 lat (14,5) i mieszkam w pięknym mieście Kole (które wbrew pozorom ma kanty img/smilies/smile -> "Koło - miasto bez kantów"), a że jestem chłopcem to nie wiem czy będe księdzem czy zakonnikiem...

#73 2007-01-06 21:37:26

herbaciarka
Gość

Witajcie! img/smilies/big_smile Mam na imię Ola, mam 16 lat i mieszkam we Wrocławiu. Od jakiegoś czasu myślę o zakonie, ale nie mam pojęcia czy to jest powołanie, czy jakieś me "widzimisie". Trafiłam tu jakiś czas temu przez przypadek, a teraz postanowiłam się zarejestrować i włączyć do dyskusji.
Szalom!

#74 2007-01-06 21:44:05

Gość

witaj img/smilies/smile Wrocław- jak ja kocham to miasto...Może kiedyś "zawieje " mnie tam na dłuzej.. bardzo bym chciała..

#75 2007-01-06 21:47:41

herbaciarka
Gość

Też kocham Wrocław. img/smilies/smile Jest tu tak piękne i cieszę się, że się tu urodziłam. img/smilies/smile

Stopka forum