'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.

Kopiowanie, cytowanie całości lub fragmentów wypowiedzi użytkowników forum, bez ich zgody, jest zabronione.

PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2012-05-01 19:28:46

jutrzenka
Użytkownik
Imieniny: 25.06.
Urodziny: 01.05.

Siostry Miłości Miłosiernej z Madrytu

"Mówisz, że ogarnia cię lęk i pewna nieufność co do przyszłych losów. Czy nie wiesz tego, że Pan jest zawsze z tobą i że nasz nieprzyjaciel nic zdziałać nie może przeciwko temu, kto postanowił zdecydowanie we wszystkim należeć do Jezusa?"o.Pio

#2 2012-05-01 20:34:19

scholastyka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Re: Siostry Miłości Miłosiernej z Madrytu

Świetna wspólnota img/smilies/smile Może u nas w Polsce kiedyś "zamieszkają"... img/smilies/smile

"Wszyscy jesteśmy powołani do świętości. Nie musimy jednak kopiować wzorów świętych uznanych przez Kościół. Każdy ma swoją własną drogę życia."

#3 2012-05-01 21:44:07

francesco
Użytkownik

Fajna Wspólnota (tylko choćby Krzyżyki nosiły heheh).

#4 2012-05-02 09:11:56

rafcio
Użytkownik

Myślę, że strój się będzie zmieniał.. W Niedzieli są tylko bluzki i spódnice, a na filmikach już identyczne sukienki.

"Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali"
                                                                     2Kor 12,9

#5 2012-05-02 09:36:41

uskrzydlona_dusza
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 28.02

Pięknie, że i w Hiszpanii szerzy się cześć Miłosierdzia Bożego poprzez Wspólnotę Sióstr img/smilies/smile

"Wszystkie wasze sprawy niech się dokonują w miłości" / 1Kor 16,14

"O Jezu mój, Tyś życiem życia mojego.
Ty wiesz dobrze, że nie pragnę niczego prócz chwały Imienia Twego..." (Dz 57)

#6 2012-05-02 10:26:03

cień
Użytkownik

Ines w wątku sióstr Jezusa Miłosiernego pisała o siostrach Miłości Miłosiernej z Bełchatowa... może to te siostry?img/smilies/smile

"O Piękności Niestworzona, kto Ciebie raz pozna, ten nic innego pokochać nie może..."

"Panie, do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego." J 6,68

#7 2012-05-04 14:24:52

jutrzenka
Użytkownik
Imieniny: 25.06.
Urodziny: 01.05.

cień napisał(a):

Ines w wątku sióstr Jezusa Miłosiernego pisała o siostrach Miłości Miłosiernej z Bełchatowa... może to te siostry?img/smilies/smile

Właśnie też się zastanawiałam,bo szukałam info o siostrach w Bełchatowie,ale nic nie znalazlam img/smilies/sad

"Mówisz, że ogarnia cię lęk i pewna nieufność co do przyszłych losów. Czy nie wiesz tego, że Pan jest zawsze z tobą i że nasz nieprzyjaciel nic zdziałać nie może przeciwko temu, kto postanowił zdecydowanie we wszystkim należeć do Jezusa?"o.Pio

#8 2013-02-21 19:36:18

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

czy to ta sama wspolnota co nasze Siostry z Bełchatowa?

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#9 2013-02-21 19:55:06

anni
Użytkownik
Imieniny: 26 lipiec
Urodziny: 3 luty

wg mnie to dwie różne wspólnoty. Siostry z Bełchatowa są habitowe. Te z Madrytu ich nie noszą.

Ostatnio edytowany przez anni (2013-02-21 20:43:56)

Życie jest zbyt krótkie,
a świat o wiele za mały
aby z nich uczynić pole walki!

Stopka forum