'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2007-07-22 18:13:26

kasia21
Gość

Re: Intencje

Moi drozy bardzo Was proszę o modlitwe w mojej intencji, już niedługo wybór któremu muszę stawić czoła a tu, cóż życie jest dziwne zagmatwane.
Dlatego właśnie proszę Was o modlitwe o to by zniechęcenie odeszło,a chęci do modlitwy wróciły, by wszystko było jak dawniej(może lepiej)[wiem,wiem nikt nie powiedział, że będzie łatwo],jednak teraz jest strasznie.Z góry wielkie dzięki wiem, że Bóg ma swój plan względem nas obyśmy go tylko nie zmarnowali...

#52 2007-07-22 22:00:21

luckoradversity
Gość

Ja was prosze o modlitwę za pielgrzymów którzy wracali do Polski i w Francji ulegli wypadkowi a 26 osób zmarło[*]

#53 2007-07-24 17:01:29

duszyczka1991
Gość

prosze o modlitwe 26 lipca bo mam imieniny z gory dziekuje.. wierze ze modlitwa ma duza moc...

#54 2007-07-24 19:55:34

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Kochani proszę Was o modlitwe za mnię. W tym tyg.będę rozeznawać.Glównie proszę za czwartek- tego dnia nie zapomnijscie o mnie img/smilies/smile
z całego serca wielkei Bóg Wam zapłać.

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2007-07-24 19:56:04)

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#55 2007-07-24 20:02:29

szkrab
Gość

Proszę Was o modlitwę za moją siostrę, która ma teraz poważne kłopoty - oby wszystko dobrze się ułożyło. z góry dziękuję.

#56 2007-07-26 16:20:15

gosc 03
Gość

Ja  prosił bym o modlitwe za mnie   bym mugł zrozumiec  co niektóre osoby  które  trohe nie afr postapuja z ludzmi

#57 2007-07-26 19:20:50

paula
Gość

Karola prosiła mnie o umieszczenei tej inetncji:
Prosze o modlitwę za Michaline, by miała siłę do dźwigania swojego krzyża+++

#58 2007-07-26 23:37:36

gośc załamany
Gość

Proszę Panie w tej intencji, która teraz ciągle we mnie siedzi

Proszę o modlitwę za to co sie dzieje  w mym serduszku   za kogos kto jest w mym sercu  a nie  potrafi zrozumiec ze naprawdę ja potrzebuje    kontaktu,  słowa    ;(

#59 2007-07-27 16:34:19

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Proszę za tych którzy nie potrafią zrozumieć drugiego człowieka, ktorzy widza tylko siebie, aby potrafili nauczyc się pokory.Przyjmowac to co daje im los, aby mieli zawsze na uwadze drugiego czlowieka a nie siebie.

prosze o modlitwe za mnie. Ostatnie dni były dla mnie horrorem.Jutro wyjeżdzam na ''skupienie''
na trochę.Pamiętajcie w tych dniach o mnie

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#60 2007-07-29 20:22:12

(nie)poukładana
Gość

Bardzo was proszę o modlitwę w intencji Ewy, 15latki która będzie żyła tylko gdy szybko dostanie nowe serce i płuco. Te dwa organy musi mieć przeszczepione jednocześnie.Proszę też za panią Dorotkę.. jej mamę, która ufa mimo wszystko. By nie zwątpiła w Boga! I brata.... o siłę dla niego, by mógł ciągle na nowo odnajdywać się w tej ciężkiej sytuacji. Bóg zapłać.

#61 2007-07-30 06:17:43

Zocha
Gość

Proszę o modlitwę w intecji rekolekcjich na które jadę, III stopnia Oazy Nowej Drogi img/smilies/smile i z nią was zostawiam =_

#62 2007-07-30 10:35:22

paula
Gość

Proszę Was o modlitwę w intencji wszystkich którzy wyruszyli, wyruszaja i wyruszą w najbliższym czzasie na pielgrzymi szlak do stóp Mateczki na Janą Górę, o siły i wytrwałość w czasie drogi img/smilies/smile

#63 2007-07-31 20:24:32

(nie)poukładana
Gość

Proszę o modlitwę za moją babcię. Niestety znów trafiła w ciężkim stanie do szpitala... img/smilies/sad I za panią która leży w tej samej sali naprzeciwko. Wybudziła się po 2 miesiącach.. nie dostawała praktycznie żadnych szans na życie.. a jednak żyje,  rusza już rękami, chociaż są jeszcze małe trudności... Panie daj jej siły i pomóż by poruszyła nogami..... tak o tym marzy.

#64 2007-07-31 21:05:00

Karola
Gość

Prosze Was o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Pan udzielił mi Swojego Światła... Abym poznała Jego Wole img/smilies/sad

#65 2007-08-01 14:48:52

bepik1
Użytkownik

Kochani wszystko wskazuje na to, ze od września rozpocznę kandydaturę-3'miesięczną.
Bardzo się boję, lękam.Tym bardziej ze prawde znac będą tylko 3 osoby z grona rodziny.
Bardzo was proszę o modlitwę za mnię, o siłę, o łaskę do pokonywania trudności.

św. Karol Boromeusz.

#66 2007-08-03 12:59:02

Wiewiór
Gość

Kochani pamiętam o Was w modlitwie i polecam Waszym modlitwom s.Joannes, bo troszkę nam zachorowała bidulka, ale będzie dobrze img/smilies/smile

#67 2007-08-05 21:02:36

anetka_d
Gość

Proszę o modlitwe w intencji wszystkich pielgrzymów udających się do Częstochowy. Aby dobry Bóg dał im potrzebne siły i łaski w pokonywaniu tej drogi...w szczególności proszę za ks. Pawła

#68 2007-08-06 11:24:37

lucky
Gość

Tak bardzo Was wszystkich proszę o modlitwę, naprawdę bardzo...Dziękuję.  Gdybym tak mogła porozmawiać z jakąś osobą duchowną eh:(

#69 2007-08-06 15:18:03

Maleństwo
Gość

Bardzo proszę o modlitwę zwłaszcza 8-go września, gdy będę przekraczać próg karmelitańskiej klauzury, bym umiała być wierną Jezusowi do końca, jakąkolwiek drogą będzie mnie prowadził.

#70 2007-08-07 21:44:39

anetka_d
Gość

proszę o modlitwę za mnie o przemienę serca... o potrzebne łaski i siły w podążaniu za Panem!!!  img/smilies/smile

#71 2007-08-08 23:42:02

mała
Gość

proszę o modlitwę w intencji wszystkich tych, którzy przechodzą teraz kryzys...
Ciebie prosimy..

#72 2007-08-09 03:09:37

kasia21
Gość

Proszę o modlitwę w intencji osób które zgineły podczas kolejnego wypadku we Francji, aby jak najszybciej mogli stanąć z Panem twarzą w twarz.

#73 2007-08-09 11:59:43

omyk
Gość

Proszę o modlitwe w mojej intencji bo jestem troche chora, dokładnie nie wiadomo jeszcze co mi jest ... ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i że to nic poważnego

#74 2007-08-09 21:25:18

anetka_d
Gość

proszę o modlitwe za Kamile aby zaufała Jezusowi, aby powierzyła Mu swoje życie...

#75 2007-08-10 13:00:02

latka
Gość

Proszę o pomyślne zdanie egzaminu dla s.Edyty oraz sił na każdy dzień dla mnie abym podążała za JEZUSEM który jest moim Panem

Stopka forum