'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#76 2013-02-14 21:47:01

Dwojnik
Gość

Re: I Skupienie, spotkanie Barkowiczów

Niestety muszę odwołać swój przyjazd ze względów zdrowotnych i po części uczelnianych. img/smilies/sad

#77 2013-02-15 14:08:30

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Barkowicze, mam nadzieję,  w drodze do Poznania (a może już niektórzy tu są??? jak Was poznać na ulicy?),
wkrótce zaś pojawią się oddzielne wątki związane ze spotkaniem i jego tematami img/smilies/smile

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

#78 2013-02-15 22:36:28

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Pamiętajmy aby ogarnąć modlitwą tych, którzy w tych dniach podejmują skupienie:)

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#79 2013-02-16 00:04:32

Amaretto
Gość

Oczywiście, ale tez niech Ci skupiający się pamiętaja o nas tj o tych co nie mogli przyjechac, bądź nie chcieli img/smilies/smile

#80 2013-02-16 19:00:41

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Matko dziś Ewangelia o powołaniu lewiego... planując date skupienia nikt przecież tego nie sprawdził... znak od Pana dla naszych barkowiczów w Poznaniu

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#81 2013-02-16 20:20:14

Amaretto
Gość

o rety img/smilies/wink

#82 2013-02-16 21:33:49

bepik1
Użytkownik

Planujmy kolejne spotkanie.
Niech Pan Jezus , który mowił,,Pójdź za mną'' mówi do Was i dziś. Powiedziane ze najciszej Pan Jezus mówi w powołaniu, dlatego ten czas niech będzie dla was czasem rozeznania, wsłuchania sie w słowo Boże i wspólnej modlitwy ku chwale Boga .

,,taki to początek znaków ukazał Jezus..'' myśle ze ten znak jest dla nas wszystkich.

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2013-02-16 21:38:39)

św. Karol Boromeusz.

Stopka forum