'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2013-02-24 23:52:28

Owca
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: styczeń'94

Płyta ss. Uczennic Krzyża!

Słuchajcie! Jakiś czas temu Uczennice Krzyża wydały płytę- cegiełkę. Znajdują się na niej utwory którymi Uczennice modliły się i nadal modlą na co dzień. I rodziły się też podczas modlitwy.
Fragmentów można usłyszeć w audycji radiowej i filmiku, które są umieszczone na niżej podanej stronie.
Album powoli staje się legendą. img/smilies/big_smile Krążą opowieści jak bracia franciszkanie we Wronkach tak spontanicznie wyśpiewują z kawałki z płyty w odpowiedzi na zadane pytania. Albo jak szczecińscy seminarzyści widzą Siostry na horyzoncie to od razu intonują! Wczoraj zostałam zapytana przez znajomego: "Jakiej muzyki słuchasz, w tych momentach, w których nie jest to akurat biała płyta?" img/smilies/wink
"Cena wywoławcza" (jak ja to zawsze nazywam) wynosi 20zł. Ofiary będą przeznaczone na budowę kontemplacyjnego domu modlitwy. img/smilies/teu45
http://www.centrumformacji.eu/wspolnota … rzyza.html
http://www.centrumformacji.eu/images/stories/okadka-zdjcie_may.jpg
Polecam!

Ite inflammate omnia!
Wielbimy Cię Najświętszy Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie.
I błogosławimy Ciebie. I błogosławimy Ciebie, że przez święty krzyż swój świat odkupiłeś.
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

#2 2013-02-25 08:14:10

kalinka
Użytkownik

Re: Płyta ss. Uczennic Krzyża!

Owca , dziękuję za informacje img/smilies/smile Nie wiedziałam o tym jeszcze.
Siostry maja piękny apostolat. Dziewczyny,które 'wychowały się' na odnowie w Duchu św. powinny dobrze czuć się wśród sióstr img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez kalinka (2013-02-25 08:14:32)

#3 2013-02-25 22:39:59

Owca
Użytkownik
Imieniny:

Ja wychowuję się, jak by to nazwać, na całkiem różnej(bo przeciwnej to złe słowo), innej od Odnowy drodze wiary(bardziej tradycjonalistycznej), i też się bardzo dobrze czuję w towarzystwie sióstr. img/smilies/big_smile

Ite inflammate omnia!
Wielbimy Cię Najświętszy Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie.
I błogosławimy Ciebie. I błogosławimy Ciebie, że przez święty krzyż swój świat odkupiłeś.
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

#4 2013-02-25 23:07:26

terestynka
Użytkownik

Jak tylko ustabilizuję moje bilanse img/smilies/big_smile to zakupię sobie tę płytę. Może być naprawdę ciekawa img/smilies/smile

'Moje serce się w Tobie zakochało..." img/smilies/142

Mphc! - Matka doskonale się zatroszczy img/smilies/smile

#5 2013-02-26 15:46:54

kalinka
Użytkownik

Bardzo podobają  mi się pieśni na tej płycie ,które  na razie we fragmentach odsłuchałam . Wszystkie ,a ta: "Ja nie umieram ,wstępuję w życie. Ja nie umieram , w Bogu staje się..."  ile piękna i głębi w tak krótkiej treści . Brak słów by to wyrazić.  Już zamówiłam .

#6 2013-08-07 12:45:56

Owca
Użytkownik
Imieniny:

Jest też dostępny śpiewnik z rozpisanymi głosami i akordami. img/smilies/smile
Trzeba zjechać w dół strony, tam jest info. http://www.centrumformacji.eu/wspolnota … rzyza.html
I możliwe, że w przyszłości ukaże się druga płyta!img/smilies/big_smile

Ite inflammate omnia!
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

Stopka forum