'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku
  • Index
  •  » Inne
  •  » Budowa kościoła na Ukrainie - włączmy się i pomóżmy (przez modlitwę)

#1 2013-04-20 14:00:25

jkasia4
Zbanowany

Budowa kościoła na Ukrainie - włączmy się i pomóżmy (przez modlitwę)

Podczas modlitwy w dniu 16 kwietnia w wyniku strzałów z broni pneumatycznej raniono dwie katolickie siostry zakonne. Zdarzenie miało miejsce na placu budowy kościoła rzymskokatolickiego w dzielnicy Obołoń w Kijowie. Kijowska milicja wszczęła śledztwo. Mieszkańcy dzielnicy domagają się powstania na tym terenie nie koscioła, ale parku. Duchowni otrzymują pogróżki.

Na filmie wypowiada się kapelan Polaków w Kijowie Ks. Leszek Tokarzewski TChr, i s.Rozalia z Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa CSSJ. Siostra Rozalia pracuje przy parafii św. Franciszka z Asyżu w Kijowie na Obołonie.
(wycięłam linka do filmu ponieważ był nieaktywny - moderatorka Magda19)

#2 2013-04-20 14:42:19

molly
Użytkownik
Imieniny: 21.10.
Urodziny: 17.08.
Re: Budowa kościoła na Ukrainie - włączmy się i pomóżmy (przez modlitwę)

Pomodlę się.

"Matko Najświętsza, módl się za mną! Serce moje chce kochać, a nie umie.  Uproś dla mnie obfite łaski Ducha Świętego. Niech życie moje zmieni się w akt miłości, niech moje serce będzie zdolne do ofiar" - św. U. Ledochowska
'Do nieba sięga, Panie, Twoja łaska,
a Twoja wierność aż po same chmury.

• Index
  •  » Inne
  •  » Budowa kościoła na Ukrainie - włączmy się i pomóżmy (przez modlitwę)

Stopka forum