'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2013-05-20 12:35:40

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

II skupienie Barki

Co prawda jeszcze zostało trochę czasu, ale już teraz chcemy ogłosić, że kolejne spotkanie Barki odbędzie się w dniach 9-11 listopada w KRAKOWIE.
w związku z tym prośba - jeśli znacie (w sensie macie dojście i możecie załatwić) klasztor, który mógłby nas w tych dniach przyjąć w bardzo małych kosztach. proszę pisać na maila wbarka@o2.pl podając nazwę Zgromadzenia, adres, telefon kontaktowy, na kogo sie powołać i inne przydatne informacje.
dla osób które pragną się zgłosić. na adres wbarka@o2.pl proszę podać login, imię i nazwisko, wiek, skąd będziesz jechać i telefon. takie zgłoszenie zostanie przyjęte i potwierdzone wysłaniem maila potwierdzającego. wiem, że jeszcze dużo czasu, ale można już sobie planować.
pozdrawiam
Adam

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

#2 2013-05-20 14:10:33

alicze
Użytkownik
Imieniny: 21.06
Urodziny:
Re: II skupienie Barki

a czemu miasto kraków ?

z racji na nie działanie poczty barkowej  mail do mnie to : zielonyalojzy@gmail.com

#3 2013-05-20 14:32:43

shy girl ;)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

O, do Krakowa, to i ja pojadę! Przynajmniej na razie mam taki plan img/smilies/smile

#4 2013-05-20 14:38:58

Jika
Użytkownik
Imieniny: 13.01
Urodziny: 21.08

Był Poznań, Kraków... Kilka jak nie kilkanaście osób z barki tam mieszka, kilka dziewczyn wstąpiło do zakonów w Krakowie...
Fajnie miejsce img/smilies/smile

"Chrześcijaństwu w Polsce nie grozi dziś ani laicyzm, ani ateizm (przynajmniej na razie), ale parodia religii."
                                                                                                               / ks. J. Tischner

#5 2013-05-20 16:51:38

terestynka
Użytkownik

Idziemy w dół to może następnym razem góra? img/smilies/big_smile Morze i te sprawy img/smilies/tongue

'Moje serce się w Tobie zakochało..." img/smilies/142

Mphc! - Matka doskonale się zatroszczy img/smilies/smile

#6 2013-05-20 17:30:51

baskowska20
Użytkownik

Kraków to mi pasuje:)) już dzisiaj mówię do zobaczenia w grodzie nad wisłą:))

#7 2013-05-20 17:36:35

Agatku
Użytkownik
Imieniny: 05.02
Urodziny: 30.01

alicze chcemy umożliwić uczestnictwo w skupieniu też użytkownikom z południa (choć mnie nic nie powstrzymało od przejechania pół Polski img/smilies/big_smile) dlatego zdecydowaliśmy że tym razem będzie Kraków img/smilies/smile

Czynić dobro, radość nieść, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba.

#8 2013-05-20 19:54:32

kamcia
Użytkownik

moze jozefitki, albo nazaretanki? hehehe
lub Dominikanie!!! img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile o tak!!! jak załatwicie u Dominikanów to pojadę!!! img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile
Adamie, wszystko w Twoich kapłańskich dłoniach hahaha img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile

"Służyć Bogu to szukać najlepszej strony w najgorszym człowieku."
bł. ks. Jerzy Popiełuszko

#9 2013-05-20 21:14:31

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

ja też planuję być img/smilies/tongue

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#10 2013-05-20 22:17:17

Jika
Użytkownik

Adam, i jego kapłańskie dłonie... chyba jeszcze masz czas img/smilies/big_smile
A sercanki ? Przecież i kasia21  i serce18 tam poszły... Andrea teraz jest w Krakowie i pewnie da się coś załatwić img/smilies/smile i zawsze blisko centrum img/smilies/smile

"Chrześcijaństwu w Polsce nie grozi dziś ani laicyzm, ani ateizm (przynajmniej na razie), ale parodia religii."
                                                                                                               / ks. J. Tischner

#11 2013-05-20 22:19:08

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Sercee - s Kordina też jest w Krakowie img/smilies/wink

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#12 2013-05-21 07:00:11

kamcia
Użytkownik

Jika napisał(a):

Adam, i jego kapłańskie dłonie... chyba jeszcze masz czas img/smilies/big_smile

a niech się stara już!! hahaha prawda Adamie? haha:)img/smilies/smileimg/smilies/smile

jeszcze dużo czasu, naprawdę to żartuję i nawet jeśli będą Dominikanie to nie wiem czy uda mi się być, chociaż bardzo bym chciała img/smilies/smile

a co do Krakowa to jest też Aśka img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile

"Służyć Bogu to szukać najlepszej strony w najgorszym człowieku."
bł. ks. Jerzy Popiełuszko

#13 2013-05-21 11:59:57

adamsvd
Użytkownik

ok, koniec o moich rękach, wracamy do tematu img/smilies/smile
dostaliśmy trzy propozycje miejsc - będziemy sie kontaktować z osobami
i sa już 4 zgłoszone osoby img/smilies/smile
ps - razem módlmy się za to skupienie img/smilies/smile

Duchu Święty Boże

#14 2013-05-21 12:15:07

baskowska20
Użytkownik

Adam jakie to miejsca ? img/smilies/smile

#15 2013-05-22 12:12:21

adamsvd
Użytkownik

na razie najbardziej obiecujące rozmowy są z Nazaretankami, ale jak będzie już wiadomo damy znać img/smilies/smile

Duchu Święty Boże

#16 2013-05-22 13:02:27

Jika
Użytkownik

Adam, pamiętasz o trzy osobowym spotkaniu w lipcu ? img/smilies/big_smile
Trzeba było spotkanie zrobić w sierpniu, to nie było by problemu z miejscem - namiot i heja img/smilies/wink

/ ks. J. Tischner

#17 2013-05-26 11:58:02

gitara5824
Gość

Hmm czy ja, jako całkowita nowicjuszka na tym forum, również mogę dołączyć się do wyjazdu? Na czym polega to skupienie? Chętnie poznam jakieś szczegóły:)

#18 2013-05-26 12:01:28

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Oczywiście, że możesz img/smilies/smile Zapraszamy Cię serdecznie. Nasze spotkania mają formę luźnych rekolekcji - czyli jest czas i na modlitwę i na integrację img/smilies/big_smile
Jak chcesz jechać musisz się zgłosić do Adama SVD naszego Admina img/smilies/tongue

#19 2013-05-26 13:41:43

adamsvd
Użytkownik

Magda19 napisał(a):

Oczywiście, że możesz img/smilies/smile Zapraszamy Cię serdecznie. Nasze spotkania mają formę luźnych rekolekcji - czyli jest czas i na modlitwę i na integrację img/smilies/big_smile
Jak chcesz jechać musisz się zgłosić do Adama SVD naszego Admina img/smilies/tongue

Magda img/smilies/tongue
za naszego Admina dostaniesz img/smilies/tongue
zgłaszać się można tak jak napisałem w 1 poście.
a tutaj możesz zobaczyć wyrywkowo jak wygladało poprzednie skupienie
http://powolaniowapomoc.p2a.pl/viewtopic.php?id=4185

Duchu Święty Boże

#20 2013-05-26 13:50:11

baskowska20
Użytkownik

Adamie drogi ale co złego w tym że Magda Cię nazwała Adminem? img/smilies/tongue przecież nim jesteś? img/smilies/smile chyba że coś się zmieniło w tej kwestii ? img/smilies/big_smile

#21 2013-05-31 01:22:02

alicze
Użytkownik
Imieniny: 21.06
Urodziny:

to poczekam jak to będzie w centrum polski ...

z racji na nie działanie poczty barkowej  mail do mnie to : zielonyalojzy@gmail.com

#22 2013-06-04 15:42:56

scholastyka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Moim zdaniem można zrobić skupienie na wakacjach, więcej Barkowiczów będzie mogło przybyć img/smilies/smile Miejsce można też znaleźć...
Zapraszam do Warszawy i forumowiczów mieszkających w Warszawie na luźne spotkanie w lipcu lub w sierpniu img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez scholastyka (2013-06-04 15:47:45)

"Wszyscy jesteśmy powołani do świętości. Nie musimy jednak kopiować wzorów świętych uznanych przez Kościół. Każdy ma swoją własną drogę życia."

#23 2013-06-04 17:40:17

justyna
Użytkownik

Nocleg indywidualny za darmo można załatwić sobie przez Hospitality Club lub Couch Surfing, z tym, że wtedy nie byłoby przyjemności związanej ze wspólnym nocowaniem w jednym miejscu - ale dla osób kiepsko sytuowanych to może być wyjście - tzn. część nocuje w klasztorze, część dochodzi w ciągu dnia.

#24 2013-06-04 19:05:57

s.Ancilla
Użytkownik

Może i ja się wybiorę na to skupienie, mam teraz zdecydowanie bliżej niż poprzednio img/smilies/smile
a chętnie się spotkam i poznam w realu img/smilies/smile

#25 2013-06-05 11:34:56

Jika
Użytkownik

Mysle ze taki podzial jest bez sensu... mnie stac to spie w klasztorze, a Ciebie nie to spij gdzies tam... przeciez sukamy jak najtaniej... mysle ze dla jednej czy dwuch osob mozna sie zlozyc na nocleg... nie robmy podzialow...

/ ks. J. Tischner

Stopka forum