'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2013-10-13 00:11:16

ŻycieJestPiękne(ŻJP)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 13.05
Skąd: Witnica

Pustynia Serc

Pustynia to miejsce, gdzie możesz odetchnąć i przyjrzeć się swojemu życiu. Czasami potrzeba nam ciszy, w której na nowo usłyszymy głos Boga...

www.pustynia-serc.pl

Misja

Nasza działalność opiera się na wzajemnej pomocy, wspólnym niesieniu radości wszelkiemu stworzeniu. Pragniemy poprzez życiowe przykłady i pełne wartości słowa dotrzeć do głębi ludzkich serc. Chcemy poruszyć najtrudniejsze pytania, które nurtują dzisiejszy świat – zagubiony w hałasie współczesnych trendów. Stajemy na scenie Ewangelii starając się jak najlepiej wyrazić swoją życiową rolę i zachęcić do tego innych, szczególnie ludzi zagubionych, odrzuconych, niekochanych.

Działamy poprzez modlitwę, a przede wszystkim czyn – zarówno w sieci jak i wśród naszego otoczenia. Wszelaka działalność internetowa opiera się na dobrym słowie, rozmowie – tego najbardziej nam brakuje. Strony i treści, które prezentujemy mają być ukojeniem, chwilą odpoczynku wśród medialnych wojen i internetowych sensacji. Otwieramy nasze serca na każdego człowieka, nie ważne kim jest, co robi i że przez innych jest skreślany. My przygarniemy do naszego serca wszystkich, którzy tego potrzebują. Obejmujemy modlitwą osoby, które stanęły na szlaku naszego życia, prosimy o umocnienie dla cierpiących i opuszczonych.

Pustynia Serc to nie tylko strona. Posiadamy Centrum Pomocy Duchowej, skrzynkę intencji oraz działamy na znanych portalach społecznościowych. Dla młodzieży prowadzimy bloga, gdzie poruszamy tematy o Bogu, wierze – wszystko na luzie.

Zapraszamy na nasze projekty:

» Stronę internetową www.goo.gl/ky0kG
» Centrum Pomocy Duchowej www.goo.gl/ouiZC
» Pustynia Młodych www.goo.gl/PpUYRQ
» Pogotowie modlitewne www.goo.gl/G32wSD
» Strona na facebooku www.goo.gl/ixfRB
» Kanał na youtube www.goo.gl/Wo58A
» Sklepik z koszulkami www.goo.gl/EnP4D
» Twitter www.goo.gl/ITwBH
» Grupa Modlitewna www.goo.gl/ljv8Ap
» Blog Pustyni Serc www.goo.gl/frPOSo

Uwaga.

Nie tolerujemy polemiki zdań w komentarzach. Pustynia Serc ma być azylem dla każdego, kto chce tutaj przebywać. Jeśli nam się jakiś komentarz nie podoba - usuwamy, czasami blokujemy. Osoby o innych przekonaniach światopoglądowych czy religijnych są proszeni o niedzielenie się nimi na naszej stronie. Jeśli są wątpliwości i pytania odsyłamy do Centrum Duchowej Pomocy.

Kim jesteśmy?

Pełnymi zapału i radości ludźmi pragnący uczynić świat bardziej ludzkim! Choć poznaliśmy się w sieci to wiele nas łączy, a to, co nas połączyło to chęć pomocy innym – czyli szukanie nowej drogi ewangelizacji. Właśnie stąd zrodził się pomysł Pustyni Serc, wspólne działanie w sieci, która dziś jest zdeterminowana przez mowę nienawiści i polityczne spory. Chcieliśmy stworzyć pustynną oazę na falach internetu, gdzie dzielimy się wszystkim, co mamy – wiarą – nadzieją – miłością! Naszą paczkę stanowią różni ludzie, lecz o podobnym światopoglądzie – nasze spojrzenie na świat ma wspólny fundament – Jezusa Chrystusa. Budujemy nasze życie na Skale, która jest trwała i niezmienna – pokazując też, że życie z Bogiem nie ogranicza człowieka, lecz wyzwala i ukierunkowuje nasze drogi do zaspokojenia najgłębszych pragnień serca. Wszyscy mamy wspólny cel, choć idziemy różnymi drogami – często nie wiedząc gdzie. To właśnie my, którzy chcemy stać się takim małym drogowskazem, na mapie zagubionych serc.

Naszym celem jest to, by każdy człowiek odkrył, że jest kochany, potrzebny i niezastąpiony. Nieważne jak bardzo upadł – nadzieję pragniemy zanieść wszędzie tam, gdzie jej potrzeba, każdemu z osobna. Chcemy pokazać, że we współczesnym świecie jest możliwe osiągnięcie szczęścia, przecież my jesteśmy przykładem - „Szczęśliwi mają pragnienie uszczęśliwiać innych.”


Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest MIŁOŚĆ !!!

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo