'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2014-07-12 16:20:46

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Buntownik z wyboru

"Buntownik z wyboru"

Film jest o młodym człowieku, który nosił w sobie poczucie winy przez wiele lat. Zobaczcie jak ważne jest poznanie siebie, swoich ran, bólu począwszy od dzieciństwa, jaki to może mieć wpływ na człowieka, jego podejście do ludzi... Czasem mówi się o kimś "on jest taki...", a nie wiemy co kryje się w jego sercu. Tylko Pan Bóg wie dlaczego człowiek tak postępuje, co w nim siedzi. Dlatego zobaczcie jak ważne jest, by nie osądzać nikogo i wejść w głębię swojego serca, z pomocą Bożej łaski jest możliwe poznanie siebie i znalezienie drogi ku wolności. "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli". J 8, 32

Zachęcam do obejrzenia img/smilies/wink

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#2 2015-08-29 08:54:09

GP
Użytkownik
Imieniny: 12.03
Urodziny: 18.08.

Re: Buntownik z wyboru

Naprawdę dobry film, też polecam. Ja, oglądając go, w głównym bohaterze odnalazłem w dużej mierze siebie...

Bóg jest Miłością! Miejcie odwagę żyć dla Miłości!
Bóg jest Miłością! Nie lękajcie się!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

Stopka forum