'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2014-11-06 19:57:11

Jutek
Gość

Nasze małżeństwo ;)

Witajcie. img/smilies/smile
Po "namowach" kilku osób i ciekawości niektórych osób pragnę napisać parę zdań odnośnie naszego młodego małżeństwa. img/smilies/wink
Długo czekałam na tego jedynego img/smilies/wink parę ładnych lat. Jak się później okazało on tez czekał na swoją miłość pare ładnych lat. Mój Mąż jest starszy ode mnie o 4 lata.
Z braku pomysłu jak tu spotkać tego jedynego napisałam 4 lata temu list do św. Józefa. Opisałam w nim wszystkie cechy, jakie miał mieć mój mąż img/smilies/big_smile łącznie z kolorem włosów. img/smilies/wink Nigdy nie podchodziłam do takich rzeczy jak do koncertu życzeń wiec na końcu dodałam: niech się dzieje wola Boga. włożyłam ten list pod obrazek św. Józefa w mojej szafce i powiedziałam: teraz Józef kombinuj. img/smilies/wink czekałam dwa lata na mojego Męża obecnego.. Pewnego listopadowego dnia, dwa lata temu, musiałam cofnąć się na uczelnię po notatki od koleżanki, bez których nie mogłam uczyć się do egzaminu ex universa Theologia (skończyłam teologię img/smilies/wink.  rozmawiając z kolegą przyłaczył się i mój Mąż do nas. Nie znałam go wtedy. Zapytał o notatki, czy mogłabym mu przesłać. w prawdzie wtedy miał jeszcze 4 lata do egzaminu tego co ja ale chciał mieć wszystko wcześniej (mój Maż miał dość długą przerwę w studiach, wiec mimo tego, ze jest starszy to w studiowaniu młodszy img/smilies/big_smile). I tak się zaczęło. Ja mu wysłałam notatki, on zaprosił mnie na kawę i już nie chciało mi się wracać do domu. Niesamowicie się nam rozmawiało. Spotkałam go 17 listopada, a od 26 listopada (dzień jego urodzin) zaczęliśmy być razem. To niesamowite gdyz wszystko to, co napisałam w liście do św. Józefa się zgadzało: charakter, poglądy, spojrzenie na wiarę, nawet kolor włosów. img/smilies/big_smile jak się później okazało on napisał podobny list dwa tygodnie przed naszym spotkaniem i w tym liście opisał swoją żonę img/smilies/wink również po czasie okazało się, ze św. Józef się spisał i wszystko się zgadza img/smilies/big_smile po pół roku mój Mąż mi się oświadczył i tak się zaczęło nasze narzeczeństwo. Spotykaliśmy się codziennie img/smilies/wink
wiele wtedy przeszliśmy. Zmiana pracy mojego Męża, ukończenie moich studiów, poszukiwania mojej pracy-nieskuteczne, okazało się przed samym ślubem, że choruję na coś, na co nie ma lekarstwa, na szczęście nie jest to nic groźnego img/smilies/big_smile i tak nam minął ponad rok narzeczeństwa.
W lipcu stanęliśmy przed Bogiem i przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska i tak zaczęła się nasza małżeńska przygoda.
Żyliśmy w czystości przedmałżeńskiej, (poszłam do ślubu w wianku na głowie- takim zielonym z mirtu;) wiec czekaliśmy z utęsknieniem na noc poślubną. Z racji tego, że stosujemy npr musieliśmy po ślubie na siebie poczekać ponad tydzień, do czasu niepłodnego, ponieważ na razie odkładamy poczęcie dziecka. I to był niesamowity moment zjednoczenia duchowego i cielesnego. img/smilies/wink
Po 4 miesiącach od ślubu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że małżeństwo to niesamowity czas pełen emocji i docierania się. Jest wiele pięknych chwil, pełnych radości Bożej, szczęścia i ciągłego zachwytu sobą. img/smilies/big_smile Małżeństwo to ciągłe odkrywanie drugiej osoby. img/smilies/smile odkrywanie i fascynowanie się nią img/smilies/big_smile
Modlimy się w naszych intencjach codziennie, codziennie oddajemy sie nawzajem Bogu i to bardzo nas umacnia.
Polecam małżeństwo każdemu. img/smilies/wink jest to też trudne i odpowiedzialne zadanie jednak warto kochać img/smilies/big_smile i Miłość od współmałżonka jest bardzo ubogacająca.
polecamy się modlitwie img/smilies/smile
Judyta

Ostatnio edytowany przez Jutek (2014-11-06 19:59:25)

#2 2014-11-06 20:06:42

shy girl ;)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:
Re: Nasze małżeństwo ;)

Ale piękne świadectwo! img/smilies/smile Bardzo serdecznie Wam gratuluję i życzę niegasnącej miłości! img/smilies/smileimg/smilies/142

#3 2014-11-06 20:10:26

Jutek
Gość

Dziękujemy! img/smilies/big_smile jesteśmy bardzo szczęśliwi img/smilies/wink jeszcze brakuje Dzieciątka, ale z tym musimy jeszcze poczekać...

#4 2014-11-06 20:12:01

amaretto---kaśka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

fajnie img/smilies/smile św. Józef Niezawodny img/smilies/smile Wszelakiego dobra Wam życzę img/smilies/big_smile

#5 2014-11-06 21:03:01

Beata93
Gość

Piękne świadectwo :-) Życzę Wam szczęścia.
Urodziłam się w dzień świętego Józefa, więc może i o mnie sobie przypomni. Jeśli tak miałoby być oczywiście :-)
Pozdrawiam.

#6 2014-11-06 23:19:48

Ann
Użytkownik
Imieniny: we wspomnienie św. Jadwigi
Urodziny: 14.07

Ależ piękne świadectwo! Dosłownie je pochłonęłam img/smilies/smile Wytrwałości w Miłości i dalszego ubogacania się sobą Wam życzę img/smilies/smile

#7 2014-11-07 09:08:07

Adriana31
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 24.02.1983

Witam img/smilies/smile przepiękne świadectwo img/smilies/smile a jeszcze piękniejsze jest to, że oboje pomyśleliście o napisaniu do św. Józefa img/smilies/smile img/smilies/smile to tak jakby on was połączył img/smilies/smile img/smilies/smile img/smilies/smile również i ja wam życzę Miłości i Wytrwałości. img/smilies/142 img/smilies/142

Weź udział w trudach i
przeciwnościach jako dobry
żołnierz Chrystusa Jezusa! 2Tm 2,3 img/smilies/142 img/smilies/142

#8 2014-11-07 17:08:31

kalinka
Użytkownik

Bardzo dziękuję za świadectwo img/smilies/big_smile Budujące img/smilies/big_smile

#9 2014-11-07 17:42:50

Jutek
Gość

Bardzo proszę. Długo się zastanawialam czy napisać, ale potem doszłam do wniosku że może komuś ono da nadzieje na znalezienie Miłości. img/smilies/smile warto wierzyć I ufać. Bóg wie kiedy najlepiej dla nas spotkać ukochaną osobę img/smilies/smile

#10 2014-11-11 17:54:30

dorota0103
Użytkownik
Imieniny: 25.06
Urodziny: 1.03.1989 r.

Dziękuję za odwagę podzielenia się świadectwem.
Opieki św. Rodziny na drogach codzienności.
Będę pamiętała w modlitwie.

Zapraszam na moją stronę img/smilies/smilehttp://www.zyciowawedrowka.blogspot.com

#11 2014-11-11 20:10:28

terestynka
Użytkownik

Wspaniałe świadectwo!!
Duużo miłości i wytrwałości img/smilies/smile

'Moje serce się w Tobie zakochało..." img/smilies/142

Mphc! - Matka doskonale się zatroszczy img/smilies/smile

#12 2014-11-11 23:39:46

Jutek
Gość

Dziękujemy bardzo! opieka Św. Rodziny oraz modlitwa bardzo się przyda! img/smilies/smile

#13 2014-11-12 22:03:44

w drodze do...
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Hmm... Gdzieś już to świadectwo czytałam, bo pamiętam motyw z listem do św. Józefa i to, że pomyślałam wtedy, iż chyba skopiuję ten pomysł img/smilies/wink A dziś znów trafiłam na (CHYBA) to samo świadectwo... Gratuluję i cieszę się, że Twoje pragnienie się spełniło, ja na spełnienie swojego pragnienia czekam już bardzo długo, ale staram się nie tracić nadziei... Czas chyba napisać ten list, hehe img/smilies/wink

Navigo ergo sum

#14 2014-11-15 15:30:19

Jutek
Gość

To  nie jest to samo świadectwo img/smilies/wink pierwszy raz pisze o tym gdziekolwiek. wcześniej dzieliłam się tymi wydarzeniami tylko z najbliższymi. napisałam list do św. Józefa po namowach jednej siostry zakonnej a mój Mąż kiedys czytał świadectwa osób,które w ten sposób działały. Po prostu ta forma komunikacji ze św. Józefem jest popularna img/smilies/wink

#15 2014-11-16 16:39:29

Kasia233
Użytkownik
Imieniny: 25listopada
Urodziny: 29.05.1988

Dziękuję Ci za to świadectwo, daje nadzieję że marzenia się spełniają

Stopka forum