'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2007-08-19 14:04:46

ania
Gość

Nieaktywni użytkownicy

Mam propozycję i prosiłabym o Wasze opinie na ten temat. Myśle, że osoby, które zarejestrowały się ponad pół troku temu i nie napisały ani jednego posta do tej pory moznaby po prostu usunąc... Co Wy na to?

#2 2007-08-19 14:14:15

kandydatka
Gość

Re: Nieaktywni użytkownicy

hmmm wiesz... ja zarejestrowalam sie w kwietniu, a zaczelam pisac kilka dni temu... wiec nie wiem...

#3 2007-08-19 14:16:11

Anna
Gość

Hmmm... Może dajmy im jeszcze szanse img/smilies/big_smile

#4 2007-08-19 14:22:57

kasia21
Gość

hmm ja bym jeszcze poczekała może po prostu ie maja jak się odezwac a chyba było by im przykro jakby przy probie logowania nie powiodlo sie

#5 2007-08-19 14:40:38

Syla <><
Użytkownik
Imieniny: skromnie.
Urodziny: wciąż czeka.

Ja również proponuje poczekać, może niech termin konta na naszym forum minie po roku od ostatniego logowania, jeżeli nikt nie napisał nigdy żadnego postu i ma tam 0 w tej rubryczce i minie rok, to wtedy można by się zastanowić nad usunięciem tego konta. Albo po prostu wysłać maila po upływie roku do tej osoby z pytaniem, czy będzie korzystać z naszego forum.

#6 2007-08-19 14:52:47

annuarita_1
Użytkownik
Imieniny: 27 sierpień
Urodziny: 19.01

hmm gdy beda cos chcieli napisac to przeciez mozna sie zarejestrowac raz jeszcze a po co tyle niepotrzebnych uzytkowników jest lista jest ogromna a nieaktywni. wiecie róznie to bywa moze juz wielu obrało inna droge moze hasła nie pamietaja badz inne powody
po co rok czekac momzna ac teraz emaila z przypomnieniem ze at osoba jest zarejestrowana na tym forum i czy bedzie korzystac z niego:)img/smilies/smilehttp://img408.imageshack.us/img408/6527/1284ji8

Ostatnio edytowany przez annuarita_1 (2007-08-19 14:55:49)

#7 2007-08-19 15:15:31

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

wiecier ja mysle ze taki co zarejestr.sie w pazdziern.listop. nawet nie pamieta swego hasla. Moze usunac tych do2006 r. ale fakt widze nieraz kogos kto ma 0 postow a wchodzi., albo mzoe ktos jeszcze wejdzie. img/smilies/smile
Pamietam ze przed skupieniem Barki powysylalam prawie do wszytkich emaile o takowym spotkaniu i osoby te widzialam na forum ze zajrzały albo mi odpisały na emaila. To moze usunac tych co od pól roku nie zaglądają. ?

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#8 2007-08-19 17:20:03

Magdalena
Gość

Myślę, że rzeczywiście do tych osób z 2006 roku możnaby wysłać maila img/smilies/smile A 2007 zostawić w spokoju na razie.

#9 2007-08-19 17:53:21

natalina
Gość

Także myśle, że można by było wysłać meila do tych osób co nie odzywali się wcale. Myśle że większość z tych co się ani razu nie odzywali, nawet zapomnieli że są zarejestrowani na forum.

#10 2007-08-20 00:34:56

Kasieńka
Gość

ja również jestem za wysłaniem maili... wiem sama po sobie, że często brakuje mi czasu na to, aby tutaj wejść, a co dopiero pisać posty... ale staram sie chociaż zaglądać i być w miarę "na bieżąco" img/smilies/wink
nie skreślamy nikogo od razu, więc niech te osoby wypowiedzą się na temat swojego uczestnictwa w naszym forum - albo sobie przypomną o nas, albo się pożegnamy - nić na siłę.

#11 2007-08-20 09:07:59

(nie)poukładana
Gość

Zgadzam sie z wami ;)Najpierw mail, potem można dać tydzień czasu na powrót, ew. usunąć takiego użytkownika.

#12 2007-08-20 21:16:41

szkrab
Gość

niektóre z tych osób zapewne nie zaglądają na forum, ale z pewnością jest kilka osób, które nie biorą czynnego udziału w naszym forum a jedynie czytają nasze posty. Komuś może być przykro, że go po prostu usuneliśmy. Pomysł z mail`em jest dobry, ale tak sobie myślę, że mamy wakacje i tydzień to może trochę za mało czasu?? A może dodać do regulaminu naszego forum jeszcze jeden punkt, że nieaktywni użytkownicy będą usuwani po 6 miesiącach??

#13 2007-08-20 22:17:08

luckoradversity
Gość

szkrab napisał(a):

A może dodać do regulaminu naszego forum jeszcze jeden punkt, że nieaktywni użytkownicy będą usuwani po 6 miesiącach??

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

#14 2007-08-21 23:10:57

mała
Gość

ja myślę, że 6 miesięcy to sporo, i że można by było dodać taki pk do regulaminu i  skasować te osoby...

#15 2007-08-21 23:30:00

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

tez tak myśle, ale jak zostaną to chyba też nie bedzie źle nic nie robią- złego img/smilies/big_smile img/smilies/big_smile aczkolwiek po poł  roku by mozna bylo pousuwac.Bym popisała do nich ale brak time, zostalo mi 2 tyg ''życia'' img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez bepik1 (2007-08-21 23:30:24)

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#16 2007-08-26 15:36:24

mała
Gość

Baeatko, czy to znaczy,ze za dwa tygodnie wstepujesz?? img/smilies/big_smile

#17 2007-08-26 15:40:52

Sesunia
Gość

ja myśle że można by te osoby pousuwać a one same jak znowu zapragną do nas dołączyć to się zarejestrują. tylko może ustalmy że bedzie miejsce gdzie wpiszą się osoby które wstępują do zakonu w tym roku aby ich wiadome było że się nie usunie bo przyjadą na wakacje do domku i pewnie chętnie napiszą jak Jezus działa w ich życiu:) i pomimo że w postulacie nie bedą pisać na forum to na pewno będą nieustannie barkowiczami modlącymi się za naszą wspólnote.

#18 2007-08-26 15:58:24

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

oo zgadzam sie z Sesunia to najlepszy pomysl ale moze niech zajmnie sie tym ktos kto nie wstepuje za pare miesiecy img/smilies/smile Niech zrobi to ktos kto wie ze wstapi np za rok albo ze nie wstapi bo powołany jest do czegos innego img/smilies/smile
Mysle ze Basia, Karola i inni jesli beda mieli okazaje to na pewno zajrza do nas i napisza co czuja juz jako siostrzyczki img/smilies/big_smile

Jeżeli nie masz siły nieść Krzyża, to GO chociaż ciągnij za sobą.
Jeżeli nawet nie masz siły Go ciągnąć i iść, to usiądź przy Nim.
A jeżeli nawet na to nie masz siły - to połóż na Nim głowę i zaśnij...Odpocznij.
Więcej nic nie musisz.

#19 2007-08-26 16:01:12

Sesunia
Gość

ja wiem że na pewno zajrze do was podczas wakacji i podziele się swoimi przeżyciami. jeszcze do 12 września jestem z wami:)

#20 2007-08-26 16:20:06

green
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

chcecie usuwać konta osób które wstąpiły do zakonu? eee... no nie róbcie sobie jaj... możecie takie osoby "oznaczyć" np wpisując w podpis, że wstąpiły... no ale dlaczego niby usuwać konta?

Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

#21 2007-08-26 16:28:58

herbaciarka
Gość

chcemy usunąć konta osób, które zarejestrowali się już jakiś czas temu, a nic nie piszą.

#22 2007-08-26 17:01:58

ania
Gość

Ale przecież osoby, które wstępują najczęściej mają na swoim koncie kilka postów, więc nie ma się co martwic img/smilies/wink

#23 2007-08-26 20:08:37

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

green napisał(a):

chcecie usuwać konta osób które wstąpiły do zakonu? eee... no nie róbcie sobie jaj... możecie takie osoby "oznaczyć" np wpisując w podpis, że wstąpiły... no ale dlaczego niby usuwać konta?

Polecam czytać ze zrozumieniem img/smilies/smile
Nikt nikomu nie kaze usowac kont img/smilies/smile usunmy tylko ludzi ktorzy nie korzystaja ale zostawiajac osoby ktre wstepuja img/smilies/smile No i wcale nie sa to osoby ktore maja mało postow img/smilies/smile Np Karola albo Basia albo JA

A jeżeli nawet na to nie masz siły - to połóż na Nim głowę i zaśnij...Odpocznij.
Więcej nic nie musisz.

#24 2007-08-26 20:57:35

green
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Jeśli ktoś coś napisał to zawsze może jednak kiedyś wrócić, lepiej pousuwać konta osób które nic nie napisały np po 6mc od rejestracji

Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

#25 2007-08-26 21:04:39

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Sesunia napisał(a):

ja myśle że można by te osoby pousuwać a one same jak znowu zapragną do nas dołączyć to się zarejestrują. tylko może ustalmy że bedzie miejsce gdzie wpiszą się osoby które wstępują do zakonu w tym roku aby ich wiadome było że się nie usunie bo przyjadą na wakacje do domku i pewnie chętnie napiszą jak Jezus działa w ich życiu:) i pomimo że w postulacie nie bedą pisać na forum to na pewno będą nieustannie barkowiczami modlącymi się za naszą wspólnote.

Green zobacz nikt nie chce usowac osob ktore wstepuja img/smilies/smile czytaj uwaznie bo tylko zament sie robi img/smilies/smile usunmy ludzi ktorzy nic nie napisali i po klopocie

Więcej nic nie musisz.

Stopka forum