'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2015-06-03 19:13:27

johnek
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Demony seksu

"Grzechy przeciwko czystości sprowadzają najwięcej dusz do piekła - tę wstrząsającą prawdę przekazała Maryja bł. Hiacyncie w Fatimie. Ks. Piotr Glas tłumaczy, czym jest rzeczywistość wiecznego potępienia, czym są egzorcyzmy, a przede wszystkim ostrzega, iż grzechy przeciwko VI przykazaniu nie tylko zostawiają głębokie rany, ale są realną drogą wejścia szatana w życie człowieka"
cały film tutaj ---->https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU

Pozostańmy z daleka od tego co błyszczy , kochajmy naszą małość oraz to że nic nie odczuwamy wtedy będziemy ubogimi w duchu -Św Teresa od Jezusa

#2 2015-06-03 20:39:10

Kwietniowa
Administrator

Re: Demony seksu

Johnku, to cytat skądś? Proszę, podaj autora. Prosiłam już pod innym Twoim postem, bezskutecznie.

Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy...
św. Wincenty a Paulo

#3 2015-06-04 16:30:19

johnek
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Kwietniowa napisał(a):

Johnku, to cytat skądś? Proszę, podaj autora. Prosiłam już pod innym Twoim postem, bezskutecznie.

Przepraszam nie zauważyłem,  Cytat pochodzi z youtube  autorem jest RCS tv

Pozostańmy z daleka od tego co błyszczy , kochajmy naszą małość oraz to że nic nie odczuwamy wtedy będziemy ubogimi w duchu -Św Teresa od Jezusa

#4 2015-06-05 15:16:42

Kwietniowa
Administrator

Już dodatkowo dodaję, że zawsze jak nie pojawią się źródła i autorzy, posty będą znikać w ciągu tygodnia. Może wcześniej, jeśli moderacja przyuważy logowanie się danego użytkownika, do którego prośba została wysłana.

Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy...
św. Wincenty a Paulo

Stopka forum