'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2015-06-15 15:27:46

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Przypomnienie. Bądźmy uważni

Drodzy!
Ktoś to powiedzieć powinien, czynię to zatem ja, we własnym imieniu.

Uprzejmie proszę wszystkich korzystających z forum o baczną, niezawodną pamięć o tym, że TO JEST TYLKO FORUM.  Kolejny raz mamy na forum osobę (a zresztą może i osoby), które używają kilku nicków (równolegle lub jeden po drugim). Tracę już rachubę, które to z kolei wcielenie kłopotliwych osób, a przede wszystkim, która to sztucznie kreowana, fałszywa tożsamość (seria wykluczających się wcieleń nie może być prawdą).  Honorowe przyznanie się do takich manewrów wymagałoby odwagi cywilnej, ale bywa to niestety towar deficytowy, choć zdarzały się chlubne wyjątki. 

Jesteśmy zatem - wszyscy czytający a nieświadomi manipulacji – niekiedy intencjonalnie oszukiwani. Pamiętajmy o tym, jak działa Internet. Chcę prosić wszystkich Forowiczów o uwagę, by zachowali ostrożność,  angażując swój czas, troskę, emocje i inne dobra w relacje na forum.  Mimo wszelkich starań na poziomie moderowania forum nikt nie jest  w stanie zapobiec wprowadzaniu w błąd, zwodzeniom, różnym formom zła. 
Róbmy swoje najlepiej jak umiemy, ale nie bądźmy naiwni. Forum jest z jednej strony świetnym narzędziem, ważna przestrzenią dla wielu z nas, ale z drugiej – grą komunikacyjną o ograniczonej weryfikowalności.  Proszę, pamiętajmy o ryzyku.

Pozostawiam rzecz rozwadze i sumieniu każdego z Was.  Moje, po długim rozważaniu i konsultacjach, w obliczu  rozmaitych zawirowań, zobowiązuje mnie do przypomnienia o rzeczach elementarnych w przestrzeni wirtualnej, choć być może bolesnych.

PS Liczę się, oczywiście,  z różnymi reakcjami. Dyskutować na ten temat jednak nie będę, szczegółów nie ujawnię, a i żadnej korespondencji z tymi osobami nie prowadzę.  Moim zadaniem było: przypomnieć.

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

Stopka forum