'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2015-10-30 12:14:04

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Konieczna przestroga

Z przykrością zawiadamiam, że jeden z uczestników naszych rozmów rozsyła obecnie części Barkowiczów zaproszenie na forum niekatolickie, choć opatrzone taką nazwą, że z niej samej nie wynika informacja o charakterze forum.
Tekst zaproszenia zaczyna się komplementem pod adresem Barkowicza, dalej następuje zaproszenie i link do owego forum.
Sytuacje takie zdarzają się co pewien czas.

Uprzejmie proszę wszystkich o rozwagę i ostrożność, chcemy uniknąć niesłusznych podejrzeń (zgłaszanych już), że to samo Forum Barka z niecnych intencji przekierowuje młodzież w niewłaściwe rejony.

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

#2 2015-10-30 13:14:04

justyna00
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 09.02
Re: Konieczna przestroga

W razie wątpliwości co do tego, czy strona jest odpowiednia, można zwrócić się z pytaniem do administracji i moderacji forum.

Czasami trzeba zrezygnować z czegoś dobrego na rzecz czegoś lepszego

#3 2015-10-30 16:23:13

you cat
Gość

To pewnie Koenzym

#4 2015-10-30 16:37:59

ŻycieJestPiękne(ŻJP)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: 13.05

jak dla mnie to forum jest raz że nie katolickie a dwa prawdopodobnie kogoś podobnego do Koenzyma lub po prostu jego img/smilies/sad
znam przypadki ludzi którzy znają Pismo - ale bez pomocy Kościoła w jego rozumieniu - bardzo błądzą - biorąc albo każde zdanie dosłownie albo określając siebie Chrześcijaninem wybierają z każdej religii chrześcijańskiej to co im odpowiada (wnioski takowe wyciągam po rozmowie)
możemy ostrzegać - ale każdy ma prawo wybrać - co uważa za słuszne - nawet jeśli kiedyś sporo go to bedzie kosztowało

Ostatnio edytowany przez ŻycieJestPiękne (2015-10-30 16:55:07)

Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest MIŁOŚĆ !!!

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

#5 2015-10-30 18:25:38

kropelka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Dostałam jakieś prawie dwa miesiące temu link do jeszcze innego forum od wyżej wspomnianego użytkownika. Nie zwróciłam na to uwagi, ponieważ było to forum nienależące do żadnej denominacji, chociaż zapewne przeważająco protestanckie, bo tak często bywa ponieważ katolicka czy ortodoksyjna interpretacja Pisma Świętego oparta jest o wyższy autorytet. Nie miałam ochoty dyskutować na temat Biblii w mieszanym gronie ponieważ byłam wówczas bardzo zmęczona konfliktem. Przepraszam, jeżeli powinnam była to zgłosić zanim rozpętała się ta mała burza już tu na Barce.

Ostatnio edytowany przez kropelka (2015-10-30 18:31:50)

Serce twoje niech będzie Nazaretem przez udoskonalenie spraw codziennych.
Niech będzie Kalwarią przez znoszenie małych krzyżyków.
Niech będzie Wieczernikiem przez wierność dobrym natchnieniom.
Niech będzie niebem przez ducha adoracji, czci i wdzięczności
- bł. m. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza

#6 2015-10-30 20:30:28

A-psik
Moderator

Z pół roku temu też dostałam zaproszenie na owe forum...weszłam, zobaczyłam, wyszłam i wrzuciłam je w odmęty niepamięci.
Może faktycznie jak pisze kropelka też powinnam o tym napisać administracji forum. Na przyszłość się poprawię.

Deus caritas est

#7 2015-10-30 22:23:34

Kwietniowa
Administrator

Do mnie nic takiego jeszcze nie dotarło.
Jako administrator Barki, powtórzę za Hanią. Apeluję o rozwagę i rozsądek w kwestii różnych treści, które są prezentowane przez niektórych użytkowników tego forum. Jako moderacja jesteśmy jedynie w stanie wstrzymać, złagodzić negatywne skutki działań niektórych osób. Proszę również sceptycznie podchodzić do różnych wiadomości tego typu. Barka oficjalnie nie nawiązuje współpracy z żadnym innym forum, stroną internetową. W przypadku wątpliwości, zawsze można zapytać, czy dana inicjatywa jest organizowana i popierana przez nas.

Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy...
św. Wincenty a Paulo

#8 2015-10-31 19:09:12

Clover
Zbanowany

Też kiedyś dostałam taką wiadomość od niejakiego Jordana zignorowałam z pewnością nie raz ktoś będzie takie wiadomości dostawał.

Stopka forum