'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2016-01-28 22:38:53

jagodzianka
Administrator
Imieniny:
Urodziny:

Bóg nie umarł 2

Kochani nie wiem, czy się tego spodziewaliście i czy już wiecie, ale... No, właśnie tak jak w tytule "Bóg nie umarł 2". Już niedługo wchodzi nowy film. Część pierwsza wywarła duże wrażenie zobaczymy jak będzie z częścią drugą.
Znalazłam w internecie zwiastun: https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmie … =2&theater
Druga część kinowego hitu pojawi się na dużych ekranach już wiosną img/smilies/smile

Także czekamy z niecierpliwością img/smilies/big_smile
Co sądzicie, będzie z Mocą?

"Szatan boi się ludzi radosnych"
św. Jan Bosko

#2 2016-01-29 06:40:09

A-psik
Moderator

Re: Bóg nie umarł 2

Pierwsza część - jakoś do mnie nie przemawia...ale obejrzawszy zwiastun drugiej mam ochotę (wielką ochotę) ją obejrzeć. Bardzo na czasie - patrząc na to co obecnie dzieje się w Europie.

Deus caritas est

#3 2016-04-13 12:54:21

jagodzianka
Administrator
Imieniny:
Urodziny:

Kochani już jest w kinach!!!

Ja dziś byłam i do mnie bardzo przemawia, bo przecież nam nie raz brakuje takiej odwagi, a powinniśmy ją mieć; trzeba nam stawać zawsze po stronie Boga, który nie umarł. Bóg to nie tylko postać historyczna to Ktoś więcej.
Wielkim świadectwem stają się słowa bohaterki: Wolę stanąć po stronie Boga i by osądził mnie świat niż po stronie świata i osądził mnie Bóg.
Nasuwa się refleksja czy i my mamy tyle odwagi?

Ja ze swojej strony gorąco polecam... aż łzy mi podczas seansu poleciały img/smilies/wink

"Szatan boi się ludzi radosnych"
św. Jan Bosko

#4 2016-04-13 14:46:01

myconviction
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

chciałabym bardzo, ale nie mam możliwości zobaczyć filmu, bo mieszkam teraz zagranicą img/smilies/sad Ale jak będzie gdzieś w Internecie, to zaraz obejrzę <3

Kochajcie Miłość, bo Miłość nie jest kochana! - św. Franciszek z Asyżu

#5 2016-09-09 13:23:39

Panaras
Użytkownik

Obejrzałem dwójkę i muszę powiedzieć że według mnie jest lepsza niż część pierwsza, magiczny film !img/smilies/smile

Stopka forum