'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2007-08-23 17:32:42

latka
Gość

Franciszkanki Misjonarki Maryi

Chciałabym trochę wam powiedzieć o siostrach FMM miałam okazje je poznać podczas mojego pobytu Łabuniach jest to dawna posiadłość Zamoyskich , Tarnowskich i Szeptyckich położone są w odległości 12 km od Zamościa ....Obecnie modlą się tutaj i pracują właśnie siostry FMM.Zgromadzenie zostało założone w Indiach w 1877 roku przez Francuzkę , bł.Marię od Męki Pańskiej, powstało z misyjnych potrzeb Kościoła. Powiem wam że sam charyzmat sióstr jest wielki szczególnie dzieło misyjne  żyją w 17 wspólnotach , jest ich 7 tys.sióstr z 82 narodowości pracują na wszystkich  kontynentach w 77krajach świata.Wprowincji Polska - Ukraina siostry żyją w 19 wspólnotach.....to tak w  skrócie oto stronka sióstr www.fmm.opoka.org.pl      ja img/smilies/142 znalazłam swoje miejsce

#2 2007-08-23 17:40:41

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:
Re: Franciszkanki Misjonarki Maryi

Św Franciszek jest wspaniały ...duch św Franciszka jest mi bliski...ta radość img/smilies/big_smile i prostota img/smilies/big_smile
A Ty Latko kiedy zamierzasz wstąpić do FMM ??

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#3 2007-08-23 19:37:04

Igunia
Gość

a kiedy wstepujesz....
Tak znam siostry ze zgromadzenia FMM od juz prawie 9 lat...... MOPze kiedys i my sie poznamy?? na ktorys rekolekcjach co ty na to???? Pozdrawiam ciebie goraco i serdecznie i bede pamietac o Tobie w modlitwie...

#4 2007-08-23 23:33:01

Tusia
Użytkownik
Imieniny: 29.07
Urodziny: 29.05.

A ja miałam siostry okazje poznać jak byłam u koleżanki w Łęcznej... mieszkają przy parafii św. Barbary w tym właśnie mieście.... sympatyczne kobietki img/smilies/big_smile no i franciszkanki img/smilies/smile to już w ogóle;))

"W spojrzeniu Twym moja siła; Doświadczasz mnie i w spojrzeniu Swym pozwalasz mi wstać...
Bo kiedy patrzę, w Twoje oczy. Pokój mnie ogarnia i pewność, że Ty jesteś ze mną i pozwalasz kochać...."
http://www.franciszkanki-rodzinymaryi-poznan.pl

#5 2010-10-11 01:22:42

Naaomi
Gość

W przyszły piątek rozpoczynają się weekendowe rekolekcje dla studentów w Lublinie. Serdecznie zapraszam - atmosfera niesamowita i Boża!!!

#6 2017-12-12 15:31:20

mynia
Moderator

Stopka forum