'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2016-06-25 11:57:59

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

"Bóg w Krakowie"

Byliście może na tym filmie?

Troszkę się dałam namawiać, ale zaufałam gustowi zaprzyjaźnionej osoby, która polecała (polecał img/smilies/smile ) ten film sympatycznie, ale nie bezkrytycznie, poszłam – i jestem zadowolona z tej decyzji.

Powiem tak, żeby nie zdradzać wiele: kilka odrębnych ludzkich historii, opowiedzianych świetnie lub mniej świetnie, na tle bajecznie pięknych, zwłaszcza panoramicznych zdjęć Krakowa. Zachęta do zwiedzenia dwóch miejsc, w których – stary łazik z Wielkopolski – jeszcze nie byłam. Parę ciekawych rozwiązań fabularnych. Spokój w tym wszystkim i pogoda. Oczywiście przesłanie religijne, ale dla mnie szczęśliwie niezbyt nachalne, a widząc zapowiedzi, obawiałam się od początku do końca jednoznacznie naiwnego filmu „pod tezę”, jak to niestety bywa przy najlepszych chęciach… Film nie bez potknięć, ale warto było. Trzy osoby w kinie.

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

#2 2016-06-25 21:19:54

Karolin(k)a
Użytkownik

Re: "Bóg w Krakowie"

byłam, widziałam, polecam img/smilies/smile
też miałam obawy, ale film bardzo fajnie zrobiony, z pomysłem i niebanalnie
w kinie było więcej niż 3 osoby (ok. 20-30) img/smilies/wink

#3 2016-06-30 15:37:36

zagubiona-odnaleziona
Użytkownik
Imieniny: 10.04
Urodziny: 12.05
Re: "Bóg w Krakowie"

Wczoraj byłam w kinie. Uroczy, mądry, ciepły film, który przyniesie niejedno wzruszenie a na koniec pozostawi nas z mnóstwem nadziei :-) jeśli ktoś wybiera się na ŚDM do Krakowa, tym bardziej mocno zachęcam do obejrzenia :-)

Stopka forum