'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2016-11-12 01:52:19

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Zima, wyjazd, góry, ale nie ,,góry'' :D

Witam

Temat ciekawy założyłam- nie wiemy o co chodzi img/smilies/big_smile
Chciałam wyjechać by na 1 dzień, na weekend zimą, w styczniu-lutym z grupką ok 10-12 osobową.
Zima jest piękna. Jesteśmy z Łodzi-prawie centrum. Za daleko i kosztownie jechać np. podkarpackie, małopolskie, ale coś może bliżej? kolej, tor saneczkowy... Jakieś ceny przyzwoite i ośrodek? Może ktoś z Was był w podobnym miejscu, nie Zakopane, ale cosik bliżej. I tak na jeden dwa dni img/smilies/smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#2 2016-11-12 11:51:55

myconviction
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:
Re: Zima, wyjazd, góry, ale nie ,,góry'' :D

Daleko-niedaleko, ale polecam Dolny Śląsk <3 u nas najlepiej na takie wypadziki!

Kochajcie Miłość, bo Miłość nie jest kochana! - św. Franciszek z Asyżu

#3 2016-11-15 00:01:03

bepik1
Użytkownik
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

daleko daleko, myslałam coś Góry Świętokrzyskie... śląskie...

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#4 2016-11-15 09:20:44

Paulina
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Jeśli chodzi o Góry Swiętokrzyskie to mogę podpowiedzieć coś "ze słyszenia" img/smilies/smile
Stok narciarski Telegraf (praktycznie Kielce): http://rekreacja.kielce.pl/
Stok Krajno (bardzo blisko Kielc): http://www.sabatkrajno.pl/strona-glowna

Ostatnio edytowany przez Paulina (2016-11-15 09:23:53)

#5 2016-11-16 22:35:20

Honorat
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 4.09

Góry, ale nie "góry" to zapraszamy na Jasną Górę img/smilies/smile W okolicy też wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, chociażby Olsztyn z zamkiem, Ogrodzieniec i wiele, wiele urokliwych zakątków na Jurze Krakowsko-Częstochowskej.

Ostatnio edytowany przez Honorat (2016-11-16 22:36:34)

"Jeden jest tylko niezmienny przyjaciel -Bóg" (Aniela R. Godecka)
"Moim powołaniem jest MIŁOŚĆ" (św. Terenia)

#6 2016-12-23 10:25:11

bepik1
Użytkownik

Oj dziękuję. Ja korzystam co miesiąc. Niestety klienci z pracy, a wyjazd ma być o podłożu sportowym raczej się nie zgodzą img/smilies/sad

Pozdrawiam
Dziękuję

św. Karol Boromeusz.

Stopka forum