'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2017-06-11 12:43:33

Adriana
Użytkownik

Powrót do Boga

Witajcie
Chcę opowiedzieć historie mojego narzeczonego... moze ktoś z was podpowie, doradzi co powinnam może zrobić..
Mój narzeczony jest nie praktykującym Katolikiem

Jego ojczym (narzeczony mieszka jeszcze z rodzicami jak i ja)
jest swiadkiem Jehowy. Moj narzeczony ( Tomek ) od bierzmowania nie był w Kosciele, a ma 35 lat, uwaza ze sasiedzi  którzy zobaczą go w Kosciele będą sie śmiali z niego, ze on Katolik. A ojczym swiadkiem jehowy.
Do spowiedzi chciałby pojsc ale, tez sie wstydzi.
Raz byl ze mną na Majowym. Bylam przerazona trochę...bo zle zrobil Znak Krzyża img/smilies/sad nie znal piesni..melodii.. chciałabym go troszke wprowadzic w ten wspaniały swiat jaki nam oferuje Bog. Swiat Miłości
Ale on mówi ze nawet nie powie Ksiedzu wszystkich grzechów bo jego zdaniem księża smieja sie potem z tego

No z takim podejsciem to ja nie wiem czy moge mu pomoc.

Dostal od mamy dziesiątkę Różańca (z Czestochowy)

Co byscie zrobili na moim miejscu??? Pozdrawiam :*

Ostatnio edytowany przez Adriana (2017-06-11 12:45:29)

#2 2017-06-11 12:56:25

AJ
Moderator

Re: Powrót do Boga

Modlić się do Ducha Świętego do Maryi i Św. Józefa oraz Ojca Pepczyńskiego:D. Oni wskażą drogę i na pewno wszystko ze spokojem i powoli. Bo Bóg nie działa w pośpiechu lecz powoli img/smilies/smile)

#3 2017-06-11 13:53:57

Adriana
Użytkownik

Dziękuje :-)

#4 2017-06-11 20:43:58

Jowisz
Użytkownik

Myślę, że tu jest też problem, że szuka poczucia własnej wartości na zewnątrz. Jakiś psycholog pod tym kątem też by nie zaszkodził, bo niezdrowe jest takie wieczne oglądanie się na innych img/smilies/hmm

Stopka forum