'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Darmowa płyta z kolędami i pastorałkami - super!

#1 2013-12-15 07:59:03

Sabina M. (op)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Darmowa płyta z kolędami i pastorałkami - super!

Dziś Gościa Niedzielnego jest dołączona płyta CD "Jezu śliczny kwiecie" w wykonaniu braci dominikanów. Prawdziwa perełka!
Cena Gościa z płytą 4,50 zł. Do kupienia przy parafiach, w księgarniach katolickich i niektórych kioskach z gazetami.

PS O płycie i fragmenty: http://www.paganini.com.pl/product.php/aWQ9MTMyNQ==

#2 2013-12-15 18:49:37

hannaturno
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Re: Darmowa płyta z kolędami i pastorałkami - super!

Pięknie dziękuję, zwykle kupuję "Przewodnik Katolicki" (siłą wielkopolskiej tradycji), pomogła mi Siostra swoim postem nie przegapić nagrania  img/smilies/smile

O Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu, w śmierci i w wieczności, amen

http://www.instchrkr.katowice.opoka.org.pl/
[moje pw nie działa, proszę korzystać z maila]

#3 2013-12-16 17:20:30

Owca
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: styczeń'94

Re: Darmowa płyta z kolędami i pastorałkami - super!

Dorwałam płytkę we czwartek w zakrystii. Jak zobaczyłam, że same facety śpiewają, to od razu wzięłam. img/smilies/wink Teraz leży i czeka do Świąt!

Ite inflammate omnia!
Wielbimy Cię Najświętszy Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie.
I błogosławimy Ciebie. I błogosławimy Ciebie, że przez święty krzyż swój świat odkupiłeś.
                                                                                                              św.Franciszek z Asyżu

• Index
  •  » Muzyka
  •  » Darmowa płyta z kolędami i pastorałkami - super!

Stopka forum