'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2013-12-31 21:19:04

fabienne
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Re: Modlitwa wstawiennicza na 2014 rok

a po co Wam ta wiedza? img/smilies/smile
Ja tam chcę być ogarniana modlitwą "tajemniczej przyjaciółki" i nawet jeżeli  tylko raz na jakiś czas westchnie w mojej intencji do Boga ,będe bardzo szczęśliwa.

#52 2013-12-31 22:35:33

dzieciak
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Pamiętajmy w tym nowym oku, który zbliża się do nas wielkimi krokami, o tych osobach , które zostało nam dane otaczać modlitwą. Myślę, że warto zastawić tę informację dla siebie, bo chociaż nikt nie powiedział, że to ma by wielka tajemnica, to jednak miła jest ta nutka tajemnicy i powracająca co jakiś czas myśl o tym, że ktoś z tego Forum za mnie się modli.

z najlepszymi życzeniami na ten nowy 2014 rok img/smilies/smile

'Będzie błogosławił...
Będzie łamał...
Będzie dawał swoim uczniom...
     I nigdy nie zrezygnuje z Ciebie !' <3

#53 2014-01-01 01:27:48

Igunia
Gość

wiem ze późno i może i za późno ale może komuś brakuje do pary ja tez jestem chętna kogoś obdarowac darem modlitwy

#54 2014-01-01 11:07:06

rozważająca
Użytkownik

Beato93 img/smilies/smile
Ja mam Ciebie ! img/smilies/wink

Etyka przed techniką
Miłosierdzie przed sprawiedliwością
Być przed mieć
Człowiek przed rzeczą

#55 2014-01-01 16:59:27

Amaretto
Gość

Agatku napisał(a):

ojej bezsensu, ja tam wole żyć w błogiej nieświadomości, dla mnie liczy się tylko to, że ktoś się modli. Nie psujmy zabawy img/smilies/wink

no wkurza  mnie to jeśli takie akcje nazywane są zabawą img/smilies/sad to nie wiem czy traktujecie to poważnie czy się bawicie w obiecanki modlitewne. pora dorosnąć, nie jest nic złego mieć w świadomości że konkretna osoba, którą znam z imienia modli się za mnie, wtedy nawet w trudnych momentach można zgłosić to tej osoby o pilniejszą modlitwę gdy coś się dzieje.., myślę też że gdy ja zabowiązuję się danej osobie, to biorą na siebie odpowiedzialnośc modlitewną bo obiecałam osobie a nie anonimowi, no nie wiem czego się boicie, przecież np. jak obleje maturę to nie przyjadę do niej i nie napiorę jej po gębusi. img/smilies/wink nie wiem czy kumacie img/smilies/big_smile
ja potrzebuję modlitwy,  ale nie zgłosiłam się do akcji bo nie czuje się na siłach by kogoś otulic  modlitwą przez cały rok.

#56 2014-01-01 17:29:29

fabienne
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Modlitwa,to modlitwa.
Element zabawy wg mnie jest w tym, że nie wiesz kto. Może osoba z którą  na forum lubicie  się i zgadzacie? może, ktoś z kim miałaś ostrzejszą wymianę zdań? ktoś z 2 tys postów lub ktoś świeżo zarejestrowany?

Piękne jest to, że w takiej akcji nie prosisz o modlitwę (bo nie wiesz kto), a możesz ją jedynie dawać drugiej osobie. Czysta forma daru, nic w zamian.

#57 2014-01-01 17:32:54

kalinka
Użytkownik

Napiszcie do osoby za którą będziecie się modlić.Ja tak uczyniłam.

#58 2014-01-01 20:06:52

Agatku
Użytkownik
Imieniny: 05.02
Urodziny: 30.01

Amaretto napisał(a):

Agatku napisał(a):

ojej bezsensu, ja tam wole żyć w błogiej nieświadomości, dla mnie liczy się tylko to, że ktoś się modli. Nie psujmy zabawy img/smilies/wink

no wkurza  mnie to jeśli takie akcje nazywane są zabawą img/smilies/sad to nie wiem czy traktujecie to poważnie czy się bawicie w obiecanki modlitewne. pora dorosnąć, nie jest nic złego mieć w świadomości że konkretna osoba, którą znam z imienia modli się za mnie, wtedy nawet w trudnych momentach można zgłosić to tej osoby o pilniejszą modlitwę gdy coś się dzieje.., myślę też że gdy ja zabowiązuję się danej osobie, to biorą na siebie odpowiedzialnośc modlitewną bo obiecałam osobie a nie anonimowi, no nie wiem czego się boicie, przecież np. jak obleje maturę to nie przyjadę do niej i nie napiorę jej po gębusi. img/smilies/wink nie wiem czy kumacie img/smilies/big_smile
ja potrzebuję modlitwy,  ale nie zgłosiłam się do akcji bo nie czuje się na siłach by kogoś otulic  modlitwą przez cały rok.

zabawa, jak ktoś słusznie zauważył (dziękuje!), dotyczy niewiedzy kto się za mnie modli. To że mam świadomość że ta osoba nie wie że to ja, wcale nie zwalnia mnie z odpowiedzialności. Dorosłam, dziękuje za troskę img/smilies/smile

Czynić dobro, radość nieść, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba.

#59 2014-01-01 23:49:12

jkasia4
Zbanowany

Aja bardzo bym chciała wiedzieć kto modli się za mnie ... no ale, to już od tej osoby zależy czy mi o tym napisze czy nie img/smilies/smile - mimo wszystko pozdrawiam mojego modlitewnego Anioła i zapewniam że zawsze modlę się za tych których polecono mojej modlitwie i za tych którzy w swoich modlitwach mnie polecają Bożej Opatrzności

#60 2014-01-02 07:12:01

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

ja również. dziękuję osobie która za mnie się modli i proszę, by mi o tym nie mówiła przynajmniej do grudnia. i moją osobę zapewniam o modlitwie, i także do końca roku nie powiem Ci kim jesteś img/smilies/smile

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

Stopka forum