'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2008-11-17 21:41:46

s. Celina CSS
Użytkownik

Re: Barkowicze z MAŁOPOLSKI

Rzeczywiście chodziło mo o coś konkretniejszego, bo co to jest sesja, to wiem, bo kiedyś sama studiowałam img/smilies/smile Więc zapisałam okolice 20 lutego jako pierwsze ramy czasowe naszych rekolekcji - skupienia - spotkania.  To kolejny kroczek w naszych planach. A co jeszcze ... czy są chętni na to spotkanie?

#27 2010-06-24 13:08:28

Śliwka
Użytkownik

dobra, to tak na szybkiego rzucam hasło!! Małopolskie, Krakowie ( jaki jest wołacz od Krakowa??img/smilies/tongue)  ruszcie się- zaczynają się wakacje, może ktoś z Was zostaje w Krakowie czy cuś??img/smilies/smile może jakieś spotkanie  zrobić??img/smilies/smile

Pan cię zawsze prowadzić będzie,
nasyci duszę twoją na pustkowiach.
Odmłodzi twoje kości, tak że będziesz jak zroszony ogród
i jak źródło wody, co się nie wyczerpie.                                       (Iz 58,11)

#28 2010-07-08 17:21:20

Sabina M. (op)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Śliwka napisał(a):

dobra, to tak na szybkiego rzucam hasło!! Małopolskie, Krakowie ( jaki jest wołacz od Krakowa??img/smilies/tongue)  ruszcie się- zaczynają się wakacje, może ktoś z Was zostaje w Krakowie czy cuś??img/smilies/smile może jakieś spotkanie  zrobić??img/smilies/smile

?Hmm, ja jestem w grodzie Kraka po 9 sierpnia. img/smilies/wink

#29 2010-07-08 17:22:20

Sabina M. (op)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Śliwka napisał(a):

Hmm, ja jestem w grodzie Kraka po 9 sierpnia. ;

#30 2010-07-08 17:58:17

kawa
Użytkownik

ja jestem do przyszłego piątku, potem pewnie od polowy sierpnia. Może zamiast planować jakieś wielkie spotkanie z noclegami umówmy się po prostu na jakąś kawę i pogaduchy w realu

sicut ablactatus...

#31 2010-07-31 11:21:05

Śliwka
Użytkownik

ja tez myślę, że takie coś może byc fajne... ale wiecie mi się bardziej marzy taki "piknikowy" klimat... wiadomo w Centrum masa ludzi... ja to wolę np się spotkać tak powiedzmy na trawie, żeby usiaść pogadać , każdy by cos przygotował smacznego i jakieś kocyki img/smilies/smile a byśmy np gdzieś w okolicach Tyńca, czy Bielan się spotkały, albo jakoś może bliżej ale w takich miłych okolicznościach przyrody img/smilies/big_smile co Wy na to? img/smilies/wink a co do terminów, ja też jestem dopiero po 9 sierpnia, i w sumie nie wiem jak będę w Krakowie, ale nawet jeśli z samego miasta wyjadę to będę stosunkowo niedaleko, także na jeden telefon moge sobie wsiąść w busika i jestem w Krakófku img/smilies/big_smile

i jak źródło wody, co się nie wyczerpie.                                       (Iz 58,11)

#32 2010-08-03 09:02:32

dominicano
Gość

Drodzy Barkowicze z małopolski, jestem tu prawie nowy na forum, ale uważam, że takie spotkanie, to znakomity pomysł. Może zróbmy już jakieś propozycje na poważnie i coś się faktycznie uda wybrać i sie zobaczyć? img/smilies/smile

#33 2010-08-19 20:39:38

Madziula_18
Gość

jestem za spotkaniem tylko gdzie i kiedy?

#34 2010-08-19 20:46:46

Śliwka
Użytkownik

no więc ja poważnie porponuję coś w konwencji pikniuku, na Bielanach, albo w Tyńcu img/smilies/wink ja powinnam być bardziej dostępna miedzy 23 a28 sierpnia, ale jeszcze nie umiem podac dokładnie kiedy. a potem po 6 września, do 18 img/smilies/wink

#35 2010-09-02 22:34:23

dominicano
Gość

Ja mam czas od 4 do 12 września i od 20 do 25.

#36 2013-07-27 23:19:29

Wojtek19
Gość

Witam jestem z Malca 60 km od Krakowa

#37 2013-07-28 07:22:04

anni
Użytkownik
Imieniny: 26 lipiec
Urodziny: 3 luty

witaj Wojtuś

Życie jest zbyt krótkie,
a świat o wiele za mały
aby z nich uczynić pole walki!

#38 2013-11-26 18:04:01

matis03x
Gość

Witam wszystkich ja też jestem nowy na barce;-) chętnie włączę się w dyskusję na forum i myślę że będzie się nam dobrze współpracować :-) pozdrawiam wszystkich Małopolan z okolic Nowego Targu ;-)

#39 2013-11-26 18:25:14

Dominiminika
Gość

Witajcie Barkowicze! img/smilies/smile Ja też pozdrawiam wszystkich z okolic Nowego Targu, Rabki i ja ktoś jest, to też z Orawy. img/smilies/smile

#40 2013-11-26 19:47:58

anni
Użytkownik
Imieniny: 26 lipiec
Urodziny: 3 luty

drugi koniec Polski - Bory Tucholskie pozdrawia

Życie jest zbyt krótkie,
a świat o wiele za mały
aby z nich uczynić pole walki!

#41 2013-11-27 14:09:46

zielona_mniszka
Użytkownik
Imieniny: 17 czerwca
Urodziny: 5 marca

W takim razie Beskid Sądecki także pozdrawia img/smilies/smile

"Dlatego chcę ją przynęcić, na pustynię ją wyprowadzić i mówić jej do serca..." img/smilies/142

#42 2014-05-13 20:07:01

matis03x
Gość

Co do spotkania to dobry pomysł,ale widzę że ciężko się zgadać,hm może kiedyś się uda ;-)
Tak jeszcze zapytam,pytanie kieruje do Dominiminika, czy możesz mi powiedzieć skąd dokładnie jesteś,chętnie nawiąże kontakt z tobą bo to moje strony!
Pozdrawiam!

#43 2014-05-27 15:01:30

Dominiminika
Gość

Dokładnie, drogi Matis, to jestem z Podsarnia. Wiem, że nie kojarzysz, ale możesz wpisać w Google. I też chętnie nawiążę kontakt. img/smilies/smile A Ty skąd?

#44 2014-05-27 23:15:12

madziula
Gość

pozdrawiam wszystkich barkowiczów z okolic Wadowic:)

#45 2014-05-29 09:09:21

matis03x
Gość

Witaj Dominiminika!
Szczerze mówiąc to wiem gdzie to jest,dokładnie to dzieli mnie od ciebie 30 minut drogi!  chętnie się spotkam pisz na priv!
;-)

Stopka forum