'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2015-02-06 18:26:18

gabryska
Gość

Wspólnota w Krakowie

Witam,

od niedawna mieszkam w Krakowie. W zeszłym roku skończyłam studia i pracuję. Szukam jakiejś wspólnoty, niestety już nie akademickiej, gdyż zakończyłam już ten etap - w sensie studia, to już chyba nie mogę należeć do akademickiej. Czy ktoś mógłby mi coś porazić? img/smilies/big_smile

#2 2015-02-07 20:30:31

Agatku
Użytkownik
Imieniny: 05.02
Urodziny: 30.01

Re: Wspólnota w Krakowie

U dominikanów grupa postudencka? Kiedyś istniała sprawdź ma ich stronie czy nadal funkcjonuje img/smilies/smile

Czynić dobro, radość nieść, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba.

#3 2015-04-22 18:18:52

czeliczekm
Użytkownik

Gabryska, znalazłaś już coś, kogoś? Niedługo wprowadzam się do Krakowa (studiuję tam teraz w indywidualnym toku, także jeszcze nie zaliczam się jeszcze do mieszkańców) i też chętnie gdzieś bym się przyłączył. Najlepiej gdzieś, gdzie można szczerze i sensownie porozmawiać z duchownym, nie do wyłącznie laickiego zgrupowania. Coś, ktoś? img/smilies/smile

#4 2015-04-22 19:15:04

Karmelka
Użytkownik

U karmelitów bosych przy Duszpasterstwie Akademickim jest grupa dla starszych (nie studentów) img/smilies/smile

Stopka forum