'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2012-04-11 21:36:36

Malgos
Gość

Re: Alleluja - czyli Chwała Panu!!

Badz uwielbiony Panie za Twoja obecnosc nawet tam gdzie ludzie Ciebie nie szukaja. Za laske Twojej milosci, ktora jest zawsze blisko. Za to, ze wciaz dzialasz w Swoim Kosciele i dodajesz sily; i pozwalasz sie znalesc tym, ktorzy Ciebie szukaja

#27 2012-06-02 17:31:36

Karolina90
Użytkownik
Imieniny: 17.11
Urodziny: 16.04
Skąd: ,,Gdzie jest Twój skarb, tam i serce jest Twe... ''

Uwielbiony bądź Panie w dzisiejszym spotkaniu na Lednicy w każdej osobie, która jest tam obecna i która dla Ciebie tam przybyła,aby Uwielbiać Twoje Imię, bo one jest pełne Chwały pełne Świętości daj tym ludziom doświadczać Twojej obecności opieki, prowadzenia Twojej miłości miłosiernej i radości, która wypływa z bycia przy Tobie doświadczania twojego nie skończonego Miłosierdzia. Aby w tym wszystkim mogli Uwielbiać Ciebie- twoją Wielkość, bo tylko Ty jesteś Bogiem. Bo tylko Ty jesteś Królem. Bądz Uwielbiony Panie!

" Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia"!

#28 2012-06-09 18:45:43

Śliwka
Użytkownik

Bądź uwielbiony w Twojej Matce!

Pan cię zawsze prowadzić będzie,
nasyci duszę twoją na pustkowiach.
Odmłodzi twoje kości, tak że będziesz jak zroszony ogród
i jak źródło wody, co się nie wyczerpie.                                       (Iz 58,11)

#29 2012-10-28 14:48:22

Karolina90
Użytkownik

Uwielbiam Cię Panie w twojej potędze Ty dokonałeś rzeczy wielkich Ty zgładziłeś szatana Ty odkryłeś każdy mrok mojego życia tak Panie Wielbię Cię za życie które dajesz, które przynosisz przyjmij chwałę przyjmij cześć, bo wydobywasz mnie z każdego bagna  twoimi dłońmi w których są ślady gwoździ . Uwielbiam Cię,że mogę żyć w Tobie Wielbię Ciebie bo jesteś Zbawicielem i doświadczyłam tyle razy, że Ty jesteś w stanie poruszyć każdą górę każde niebo każdy ocean, aby mnie zbawić. Chwała Tobie Jezu. Bądź Uwielbiony !!

#30 2013-03-18 17:41:44

Karolina90
Użytkownik

W świętym czasie Rekolekcji Wielkopostnych - bądź Uwielbiony Panie Jezu!

#31 2014-03-18 21:30:39

krateczkaa
Użytkownik

witajcie kochani;)
co sądzicie na temat modlitwy uwielbienia?

Czy wierzysz w to, że Pan tak Cię ukochal przed wiekami, że postanowił włączyć Cię w niesamowity plan Zbawienia świata? Pan Cię wzywa! Do czego? Ty musisz to odkryć!
Jezus przygotował Ci miejsce i czas na spotkanie i czeka na Ciebie!

#32 2014-03-18 22:29:37

x.krystian
Gość

Modlitwa uwielbienia jest jednym ze sposobów modlitwy. Nasza modlitwa powinna skladać się z dziękczynienia, przebłagania prośby i uwielbienia. Rozumię, że tutaj może chodzić o uwielbienie, które jest np. w Odnowie w Duchu Świętym. Jest to niezwykła modlitwa w ktorej nasze serce pragnie "wyrwać się" i ofiarować Chrystusowi. Modlitwa ta pozwala zauważyć jak wieloma darami odbarza nas każdego dnia sam Bóg! Pokazuje jak bardzo Bóg jest "goel" czyli obrońcą, wojownikiem, krewnym. Bóg jest krewnym bo w naszych żylach ma płynać Jego krew... można odkryć to dopiero kiedy z pokora stanie sie przed majestatem Pana! W każdym bądź razie polecam img/smilies/big_smile

#33 2014-11-29 20:47:04

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Widać jak wiele jest próśb w naszych modlitwach, jak wiele skupienia na sobie, a jak mało skupienia na Bogu. Często wiąże się to z niewiedzą, dlatego chciałabym, aby tu także wklejać linki, które mogą być pomocne w tym jak uwielbiać Pana, jak odwrócić się od przesadnego skupienia na sobie, a skierować uwagę na Boga.
Zachęcam też do dawania świadectw, dzielenia się tym, co w Was zmieniło uwielbienie...

Ja napiszę od siebie, że kiedyś uwielbienie było mi obce, ciągle tylko prosiłam, lamentowałam i wszystko kręciło się wokół mnie. Pan Bóg wiedział co zrobić. Gdy trafiłam do mojej wspólnoty, gdzie uwielbiamy Pana, przeszłam seminaria, formację..., dowiedziałam się czym jest dziękczynienie i jak ważne jest w życiu chrześcijanina, jaką daje radość i wolność, zapragnęłam żyć dziękczynieniem. To życie dziękczynieniem otwierało mnie na kolejne łaski, które Pan Bóg mi dawał. Patrząc na ludzi wielbiących Boga, widziałam radość nie do opisania, tego nie da się udawać, to piękno, które w sobie mają wypływa z tego, że Bóg jest ponad ich problemy, dlatego, kiedy uwielbiamy Boga zostawiamy nasze myśli o problemach...a skupiamy się na Tym, który może je rozwiązać.
Na naszych Mszach św. z modlitwą o uzdrowienie widzimy cuda, jakie Bóg czyni podczas uwielbienia...

Do poczytania wklejam link o antidotum na nieskuteczną modlitwę prośby, jakim jest Uwielbienie img/smilies/smile

http://www.stacja7.pl/article/1854/Uwie … +prośby/49

Ostatnio edytowany przez Kasia K (2014-11-30 13:15:18)

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#34 2015-09-05 17:19:47

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Uwielbiam Cię Panie za to, że dziś idąc na modlitwę zadzwonił telefon, że Ty chciałeś się mną posłużyć, bym ogłosiła koleżance Ewangelię, za to, co ona zobaczyła, że konstrukcja złego w jej życiu runęła. Wielbię Cię za to,że to Ty sam kierowałeś tą rozmową, że ona się otwierała a mi Twoje Słowa w usta włożyłeś, a później zobaczyłam, że dziś jest ta Ewangelia o czym my rozmawiałyśmy:) Dzięki że mogłam wyjaśnić dziewczynie ewangelię, która dziś była przez kościół do niej skierowana i za to, że Ty mi dałeś Słowo z dzisiejszego czytania,że tak jak mi została ewangelia ogłoszona tak teraz ja mam się nią dzielić, by innym pokazać drogę do wolności. Chwała Tobie Panie, że Ty znasz i przenikasz człowieka, za to jak prowadzisz img/smilies/smile Bądź uwielbiony Królu img/smilies/smile

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#35 2015-09-05 22:38:55

fabienne
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Bądź uwielbiony Panie Boże za to,ze dziś tak blisko byłeś przy mnie i tak mocno dałeś mi odczuć tesknotę za Tobą!

Stopka forum