'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku
  • Index
  •  » Inne
  •  » Misjonarz na Wielki Post :)

#1 2015-02-17 22:17:01

Karolin(k)a
Użytkownik

Misjonarz na Wielki Post :)

Misjonarz na post to ogólnopolska akcja modlitwy za misjonarzy w wielkim poście. Właśnie modlitwa jest czymś, czego potrzebują najbardziej. Chcą mieć siły do ewangelizacji i pomocy biednym, dlatego czekają na Twoje wsparcie.
Inicjatywa polega na codziennej modlitwie w intencji konkretnego misjonarza. Oprócz tego warto wybrać także inne możliwości, np. odmówienie różańca, Koronki do Bożego Miłosierdzia, uczestnictwo we Mszy św. czy ofiarowanie postu.
Misjonarz na post to wspólna inicjatywa katolickich mediów, szczególnie misyjnych, oraz Papieskich Dzieł Misyjnych i Komisji Misyjnej Episkopatu Polski. Honorowy patronat nad akcją objął ks. abp Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący KEP oraz o. bp Jerzy Mazur SVD, Przewodniczący Komisji Misyjnej EP.
Jak się zgłosić? W formularzu zgłoszeniowym podaj swoje imię i nazwisko. Wybierz państwo, z którego chcesz wspomóc duchowo misjonarza. Otrzymasz jego dane. Możesz też modlić się za misjonarza lub misjonarkę, których znasz. Wpisz wtedy ich imię i nazwisko w formularzu.

informacje ze strony: http://www.misjonarznapost.pl/

Offline

 

#2 2015-02-17 22:38:26

zagubiona-odnaleziona
Użytkownik
Imieniny: 10.04
Urodziny: 12.05
Skąd:

Re: Misjonarz na Wielki Post :)

Przed rokiem brałam udział w adopcji img/smilies/smile później w podziękowaniu przez kwartał otrzymywałam prenumeratę jednego z misyjnych czasopism img/smilies/wink Zachęcam do tej modlitewnej formy pomocy misjom! To może być piękne postanowienie wielkopostne...

Offline

 

#3 2016-02-06 17:48:31

Karolin(k)a
Użytkownik

Re: Misjonarz na Wielki Post :)

w tym roku również organizowana jest akcja Misjonarz na Wielki Post,
szczegółowe informacje, podobnie jak rok temu, można znaleźć na stronach: http://misjonarznapost.pl/ oraz https://web.facebook.com/misjonarznapost/
polecam img/smilies/big_smile

Ostatnio edytowany przez Karolin(k)a (2016-02-06 17:50:08)

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Misjonarz na Wielki Post :)

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo