'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2016-03-16 21:43:40

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Re: Odnowa w Duchu Świętym

To może i ja coś napiszę img/smilies/smile Należę do Odnowy w Duchu Świętym od 6 lat (dojeżdżamy 24km) i rzeczywiście to jest tak, że jednych Pan prowadzi do takiej wspólnoty i się odnajdują w niej, a drugich do innych wspólnot, ważne żeby każdy znalazł swoje miejsce w kościele img/smilies/smile.
Co mogę powiedzieć po tylu latach? -dla mnie był to piękny czas nawrócenia i formacji, która była i jest mi potrzebna. Zyskałam wiele: zbliżenie się do Boga, wyjście z tego, co było po ludzku niemożliwe, nauka słuchania Słowa Bożego i odnoszenie go do własnego życia, a przez to doświadczyłam uzdrowienia wewnętrznego, którym teraz się cieszę i pragnę uwielbiać Boga za to, co mi uczynił. To dzięki tej wspólnocie, formacji krok po kroku Pan pokazywał mi drogę powołania i utwierdzał w tej decyzji. To było tak, że ja od dziecka wiedziałam kim chcę być, od 2007r. już znałam miejsce, ale byłam za daleko jeszcze od Boga, aby podjąć te kroki ku powołaniu i Pan pomógł mi przez koleżanki, które powiedziały mi o rekol. charyzmatycznych (2010r.), pojechałam z nimi a zaraz po rekol. pojechałam z nimi na Odnowę w Duchu Świętym, następnego dnia rozpoczynały się seminaria, w których wzięłam udział i zostałam we wspólnocie, w której nauczyłam się dziękować Bogu, uwielbiać Go i upewniłam się, że Pan jeszcze nie zrezygnował ze mnie i rzeczywiście chce mnie w miejscu, które mi pokazał. Dzięki Odnowie doświadczyłam tego, jak Wielki jest Bóg, że dla Niego nie ma na prawdę nic niemożliwego. Wiele zyskałam dlatego chcę służyć Bogu tym, co od Niego otrzymałam, obecnie jestem w diakonii wstawienniczej, doświadczyłam uzdrowienia i chcę wypraszać uzdrowienie tym, którzy o nie proszą. Ta Odnowa jest na pewien czas, przynajmniej w moim życiu, ten czas był mi potrzebny, a teraz Pan pokazuje mi nową drogę, którą też potwierdził kierownik duchowy na rekol. lectio- divina, także pomódlcie się za mnie img/smilies/wink To tak w skrócie co zyskałam dzięki tej wspólnocie, ogólnie to nie da się opisać... po prostu to była moja droga do Pana i odnalazłam w tym szczęście. Bogu niech będą dzięki img/smilies/big_smile

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#52 2016-03-16 21:58:16

izajasza
Użytkownik

To czemu nie wstąpisz do zakonu, skoro Bóg pokazał Ci drogę już...img/smilies/wink Nie rozumiem tego, zwlekania takiego...

#53 2016-03-17 13:11:10

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Tak jak napisałam wcześniej- byłam za daleko od Boga i musiałam przejść formację, a to trwało kilka lat. Dopiero w tym roku Pan pokazał mi, że już jest ten odpowiedni czas, także spoko- nie zwlekam img/smilies/wink

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#54 2016-03-17 23:05:18

mały człowiek
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Bardzo chcę należeć do Odnowy w Duchu Świętym, w ogóle Wspólnoty charyzmatycznej, ponieważ w tym się odnajduję. Niestety u mnie takiej nie ma, a w mojej parafii ciężko jest coś zorganizować. Ostatnio nawet zrezygnowano z wieczorów uwielbienia... Proszę módlcie się za mnie, aby Duch Święty zaprowadził mnie do takiej Wspólnoty, jakiej chce+
Z Bogiem+

"...Gdzie jednak wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska..." Rz 5. 20

Stopka forum