'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2012-07-15 20:49:49

Marti
Gość

Re: "Chata"- czyli gdzie jest Bóg w świecie tak pełnym bólu i cierpienia

Dziwne. Ja uważam siebie za ortodoksa. Nie znalazłem w tej książce nic antychrześcijańskiego. Z tego co wiem, to pisał ją protestant, ale antykatolickiego też nic nie widziałem.

Nie wiem skąd taki osąd. Może jak ktoś poda konkrety, to będzie można odnieść się do tego.

#27 2012-07-15 21:35:02

Ana
Gość

Może dlatego, że mi przypomina film, jak dotyk anioła lub zaklinacz dusz. img/smilies/big_smile Jakoś do mnie nie przemówiła.

#28 2012-07-22 16:54:37

Wędrująca
Gość

Witam!

Przeczytałam "Chatę" dzisiaj.
Co o niej myślę hmm... jest lekko słodka, ale daje do myślenia. Dała mi spojrzeć na Boga trochę inaczej, bez tych stereotypów. Mam też jeszcze lepszą świadomość tego, że nie jestem sama. Wszystko co zaczynam, zaczynam z Kimś. img/smilies/smile
Warto przeczytać, bo może niektórzy, niewiele z niej wyciągnie, ale inni mogą zmienić swoje mniemanie o Bogu-Ojcu! img/smilies/smile

Błogosławionej niedzieli!
A.img/smilies/wink

Ostatnio edytowany przez Wędrująca (2012-07-22 22:15:14)

#29 2012-07-23 16:58:35

Dzastis
Użytkownik

Czytałam Chatę 2 razy książka ta jest do dziś jedną z niewielu ulubionych img/smilies/big_smile

Trzy słowa które wprawiają mnie w błogi spokój to:
Pokój,Harmonia,Dobro

Jedyną wierną do końca miłością jest Jezus Chrystus

#30 2012-08-09 15:34:53

Zuzela
Gość

Książka jest cudowna i warta polecenia, POLECAM :)przeczytałam jednym tchem i podaję dalej. Nie zauważyłam w niej nic antychrześcijańskiego,a poza tym każdy ma szansę wyciągnąć coś dla siebie, przecież do wszystkiego musimy podchodzić z rozumem:) polecam szczerze i na pewno kupię ją kiedyś jako prezent dla bliskiej mi osoby img/smilies/smile

#31 2016-04-02 17:08:16

A-psik
Moderator

Kolejny bestseller, który mnie rozczarował. Chyba przestanę sięgać po książki opatrzone takową zachętą. Nie przeczę autor miał ciekawy zamysł trochę gorzej poszło mu z jego realizacją. Już nie wspomnę o stylu w jakim jest napisana, brrrr....na plus jak najbardziej zasługuje poruszenie tematyki przebaczenia i jego wpływu na nas samych oraz naszej wizji Boga, która niekoniecznie musi pokrywać się z rzeczywistością.

Ostatnio edytowany przez A-psik (2016-04-02 17:09:00)

Deus caritas est

Stopka forum