'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2015-07-15 22:06:52

mały człowiek
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Jezus Chrystus, uzdrowiciel mojej osoby

Gorąco polecam książkę "Jezus Chrystus, uzdrowiciel mojej osoby" autor: o. Thomas Forrest CSsR, Jose H. Prado Flores
Szczególnie modlitwę, gdzie nakłada się dłonie na twarz...
Od razu tutaj też wklejam link z opisem:
http://syjon.pl/ksiazki-jezus-chrystus- … od,23.html

"...Gdzie jednak wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska..." Rz 5. 20

#2 2016-05-02 15:05:48

Urszula
Użytkownik

Re: Jezus Chrystus, uzdrowiciel mojej osoby

„Wierzysz, albo nie wierzysz. Wiara jest decyzją absolutną, a jeśli wierzysz to działasz i żyjesz według tego, w co wierzysz. Niebezpiecznie jest wierzyć, bo to zmusza cię do życia zgodnie z tym, czego oczekujesz…”[s. 12]

Po przeczytaniu tych słów - chcę tą książkę przeczytać - mały człowieku dzięki za link img/smilies/smile

#3 2016-05-02 22:37:54

mały człowiek
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Re: Jezus Chrystus, uzdrowiciel mojej osoby

Chętnie wracam do tej książki i za każdym razem odkrywam coś nowego. Miłej i owocnej lektury;-) Niech Duch Święty zstąpi na Panią podczas jej czytania+
Polecam po tej lekturze książkę "Moc uwielbienia";-)
Z Bogiem+

"...Gdzie jednak wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska..." Rz 5. 20

Stopka forum