'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2016-07-27 15:57:48

jagodzianka
Administrator
Imieniny:
Urodziny:

Oczami Jezusa - Ames Carver Alan

Mam pytanie- czytał ktoś z Was może tę książkę? Co sądzicie? Ma ją ktoś może lub wie gdzie niedrogo można ją dostać w wersji papierowej?

Krótki opis:
Jest ponadto wiele innych rzeczy, których Jezus dokonał, a które gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, jakie trzeba by napisać (J 21, 25).

Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość.

Gdy czytałem tę książkę, czułem, że zdobywam wiedzę o uczuciach i myślach Jezusa, który żył niegdyś jako człowiek podobny do nas. Jego radości, smutki, Jego jedność z Ojcem oświecała Jego Boska mądrość i Jego ludzka wiedza.

"Polecam tę książkę każdemu, kto chce poznać Jezusa bardziej osobiście, kochać Go goręcej i lepiej naśladować."
z przedmowy o. Richarda McSorleya SJ

"Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa."
o. Robert De Grandis SSJ

Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień autora, przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe, bowiem ich narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.

"Szatan boi się ludzi radosnych"
św. Jan Bosko

#2 2016-08-14 14:44:25

Katarzyna
Użytkownik
Imieniny: 20.10
Urodziny: 08.09

Re: Oczami Jezusa - Ames Carver Alan

Bardzo fajna książka, ja ją czytałam. Spojrzałam na życie Jezusa w zwykłej codzienności co mnie do Niego bardziej przybliżyło. A książkę możesz znaleźć na allegro. img/smilies/smile

Pełnić wolę Twą jest pokarmem mym.

#3 2016-10-03 12:55:42

Panaras
Użytkownik

Re: Oczami Jezusa - Ames Carver Alan

Widziałem gdzieś ostatnio w księgarni tą  książkę, chyba również się skuszę na zakup.

Stopka forum