'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#126 2013-03-19 22:52:42

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

Re: Pożegnań cd.

anonimowa, nie żegnamy ale zapraszamy.
Pamiętaj jesteś wyjątkowa , Bóg Cię kocha... zawsze jestes mile widziana

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#127 2013-03-19 23:04:28

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

3maj sie mocno Jezusa i nie puszczaj Anonimowa img/smilies/smile On będzie o Ciebie walczył nadal.

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#128 2013-04-17 22:57:05

Agatka93
Użytkownik
Imieniny: we wspomnienie św. Agaty
Urodziny: 20 lat temu

Też chciałabym się pożegnać. Na jak długo? Nie wiem.
I prosić o modlitwę - przeżywam ostatnio jeden z trudniejszych okresów w życiu. (I nie, nie wstępuję nigdzie, do małżeństwa też raczej daleka droga).
Dziękuję wszystkim i pozdrawiam.
A.

#129 2013-04-17 23:14:14

bepik1
Użytkownik
Imieniny: 6.09
Urodziny: 12.04
Skąd: ''I przyciągnąwszy ŁÓDŹ(my town) do brzegu, zostawili wszystko i poszli za Nim''

img/smilies/smile3 maj się, niech Cię Pan prowadzi i umacnia img/smilies/smile

'' Ucz mnie, Panie, wypełniać Twoją świętą wolę, znaleźć i ustalić miejsce, gdzie mogę Tobie najlepiej służyć''.
św. Karol Boromeusz.
''Nie bój się, nie lękaj się,Bóg sam wystarczy... ''Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! ''

#130 2013-04-18 12:03:21

Karolina90
Użytkownik
Imieniny: 17.11
Urodziny: 16.04
Skąd: ,,Gdzie jest Twój skarb, tam i serce jest Twe... ''

Obiecuję modlitwę! img/smilies/smile Bądź dzielna! img/smilies/smile

" Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia"!

#131 2013-04-18 19:05:26

jola73
Gość

Agatka niech ten czas będzie owocny dla Ciebie i pamiętam w modlitwie

#132 2013-05-02 21:07:50

Beata93
Gość

Kochani img/smilies/wink
Postanowiłam na jakiś czas odejść z forum. Jak długo nie wiem... Muszę co nieco poukładac.
Pamiętam o Was w modlitwie img/smilies/wink

#133 2013-05-06 21:07:06

szukająca swojej drogi
Gość

No to kolej na mnie. Za dużo się nie udzielałam,więcej pomagaliście mi wy img/smilies/smile Postanowiłam też odejść na jakiś czas. Dużo rzeczy muszę przemyśleć i uporządkować, jednocześnie proszę o modlitwę,żebym dobrze rozeznała czego Pan Jezus oczekuje i nie pogubiła się za bardzo w tym wszystkim.
Szczęść Boże img/smilies/smile

#134 2013-05-06 21:17:20

kamcia
Użytkownik

z Panem Bogiem img/smilies/smileimg/smilies/smileimg/smilies/smile

"Służyć Bogu to szukać najlepszej strony w najgorszym człowieku."
bł. ks. Jerzy Popiełuszko

#135 2013-06-19 19:22:28

rafcio
Użytkownik

I na mnie przyszedł czas.. Co prawda nigdzie nie wstępuję, ale czas się pożegnać. Dziękuję Wam wszystkim bardzo serdecznie, dziękuję za 6 lat wspólnie spędzonych.. Dziękuję Dziewczynom, które razem ze mną pracowały przez wiele lat w Zespole Administratorskim. Dziękuję Ani i Mavro za złożenie forum. Szczególnie podziękowania i pozdrowienia ślę w stronę (Nie)poukładanej, Scholastyki, Green, Selmy, Siostry Jany Mlady i Jadwigi. Pamiętam o Was wszystkich i życzę cudnego wzrastania w miłości do Boga-naszego najukochańszego Ojca..

"Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali"
                                                                     2Kor 12,9

#136 2013-06-19 21:52:40

kamcia
Użytkownik

dzięki Rafcio za Twoją obecność
myślę, ze wiem co jest powodem Twojego odejścia...
ale wróć jeszcze ... pamiętam o Tobie img/smilies/wink

I ja również odchodzę, już po raz drugi
Małpiszonek, Zmartwychwstanka, Pati89, jkasia4, s. Damaris, rafcio, bepik1 ... bardzo Wam dziękuję za to że byliście ze mną, za wszystkie wiadomości, modlitwy, posty, dziękuje za obronę mnie szczególnie jkasi4 oraz Rafciowi img/smilies/wink
Dzięki Siostry!! Zmartwychwstanka - wpadnę do Was, będę na KSM, rekol. i w Kętach!! Jak coś proszę o maile.  img/smilies/wink
Franciszkanki - do Was też wpadnę img/smilies/wink Mam kontakt mail, facebook i ... czy s. Malpioszonek ma jeszcze gadu-gadu? img/smilies/wink
a pozostałych zapraszam na Jasną Górę - gwarantuję super przygody i darmowe zwiedzanie z Kamcią img/smilies/wink

Dziękuję również Adamowi za pomoc i całemu gronu moderatorów, którzy pokazali co znaczy być człowiekiem img/smilies/wink
Dzięki img/smilies/smile

Honorat, Karmolcia, GP z Wami się nie żegnam, do zobaczenia obok img/smilies/wink

"Służyć Bogu to szukać najlepszej strony w najgorszym człowieku."
bł. ks. Jerzy Popiełuszko

#137 2013-06-20 11:23:16

jkasia4
Zbanowany

wszystkich odchodzacych zapewniam o modlitwie za Was i dziekuje, ze przez czas swojej obecnosci na forum bardzo mnie ubogaciliscie - dzielac sie swoimi przemysleniami img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez jkasia4 (2013-06-20 11:23:52)

#138 2013-06-20 12:43:34

scholastyka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Rafcio img/smilies/smile Dziękuję też Tobie za owocną współpracę na forum i poza nim img/smilies/wink Jesteśmy nadal w kontakcie img/smilies/smile

"Wszyscy jesteśmy powołani do świętości. Nie musimy jednak kopiować wzorów świętych uznanych przez Kościół. Każdy ma swoją własną drogę życia."

#139 2013-06-27 22:07:27

Agatka93
Użytkownik
Imieniny: we wspomnienie św. Agaty
Urodziny: 20 lat temu

Chciałam Wam podziękować za te kilka miesięcy razem. Dziękuję za modlitwę i wsparcie. Za to, że niektórych mogłam poznać osobiście, a czasem przez inne osoby, które słały pozdrowienia z drugiego krańca Polski img/smilies/smile Dziękuję. Zwyczajnie dziękuję.
Pamiętam w modlitwie, choć znikam z forum, przynajmniej na jakiś czas.
Niech Pan Wam błogosławi!

#140 2014-12-28 14:11:05

Beata93
Gość

To ja odplywam i plyne tam gdzie mam być.  Dzięki za to, że jesteście. Być może do zobaczenia. I być może kiedyś jeszcze tu zajrzę, by opisać swoją podróż.
Pokój z Wami, z Każdym z Was :-)
P.S Proszę o usunięcie mojego konta.

#141 2014-12-28 14:24:54

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

Beatkooo, napisz chociaż gdzie płyniesz (jeśli nie chcesz to daj chociaż znać na priv)
pamiętam i do zobaczenia gdzieś img/smilies/smile najpóźniej w niebie

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

#142 2014-12-28 14:46:15

Beata93
Gość

Powiem tak... Z Bogiem zmieniam wszystko, co wymaga renowacji w moim życiu :-) Płynę w stronę ubogich. A w jakim porcie chce mnie powitać Jezus tego nie wiem. Być może będą to szarytki. Bóg wie :-)

#143 2014-12-28 16:23:07

ale-czemu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Mocno trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że będziesz szczęśliwa img/smilies/smile
Pamiętam !! img/smilies/smile

Jeżeli nie masz siły nieść Krzyża, to GO chociaż ciągnij za sobą.
Jeżeli nawet nie masz siły Go ciągnąć i iść, to usiądź przy Nim.
A jeżeli nawet na to nie masz siły - to połóż na Nim głowę i zaśnij...Odpocznij.
Więcej nic nie musisz.

#144 2015-01-02 14:41:49

paula2221
Użytkownik

Pamiętamy w modlitwie img/smilies/smile

#145 2015-01-12 17:21:31

Aleksandra
Użytkownik
Imieniny: 18.05
Urodziny:

Szczęść Boże! img/smilies/smile

piszę w imieniu Bartka, który poprosił o usunięcie konta na Barce, a nie zdążył się z Wami pożegnać.
Bartek dziękuje za zainteresowanie każdym jego problemem, wsparcie, dobre słowa!

#146 2015-01-12 22:12:59

fabienne
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Szkoda img/smilies/sad Kto nam teraz będzie przypominał o nowennach img/smilies/sad Lubiłam bartkową fascynację modlitwą. Jeżeli możesz,przekaż Aleksandro pozdrowienia!

#147 2016-11-29 17:04:38

jadzik18
Użytkownik
Imieniny: 2.07
Urodziny: 20.08.1986

I ja się chciałam z Wami pożegnać. Jutro jadę do Zawierzanek do Częstochowy. Tam będę odbywać postulat. Zapraszam na rekolekcje ignacjanskie właśnie tam. Mam nadzieję do zobaczenia 😉

Stopka forum