'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

#1 2010-03-21 21:40:12

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

"Na progu trzeciego tysiąclecia Kościół przygotowuje się do przyjęcia wciąż nowego daru Ducha dającego życie, które wypływa z przebitego boku Jezusa Chrystusa, by z wielką radością głosić wszystkim Ewangelię życia. Prosimy Ducha Świętego,aby Kościół naszych czasów mógł wiernie powtórzyć słowa apostołów:
"To wam oznajmiamy, co było od początku, cośmy usłyszeli o Słowie życia,co ujrzeliśmy własnymi oczami,na co patrzyliśmy i czego dotykały nasze ręce- bo zycie objawiło się. Myśmy je widzieli, o nim świadczymy i głosimy wam życie wieczne, które było w Ojcu, a nam zostało objawione- oznajmiamy wam, cośmy ujrzeli i usłyszeli, abyście i wy mieli współuczestnictwo z nami. A mieć z nami współuczestnictwo znaczy: mieć je z Ojcem i z Jego Synem Jezusem Chrystusem" (1J 1,1-3)"
                                      Jan Paweł II


Ojciec James Manjackal- charyzmatyk z Indii. Po tym jak doświadczył potężnego działania Ducha Świętego,odbył wiele podróży ewangelizacyjnych odwiedzając ponad 57 krajów na wszystkich kontynentach.Głosi rekolekcje,prowadzi spotkania i modlitwy o uzdrowienie oraz szkoły ewangelizacyjne i misje pionierskie wśród Muzułmanów w Zatoce Arabskiej....

Muszę się z Wami podzielić tym, co usłyszałam na rekolekcjach,czego doświadczyłam, ponieważ mimo tego,że starałam się codziennie chodzić na Mszę św.,jeździłam na różne rekolekcje,to z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy, teraz dopiero widzę,jak byłam w tyle i jak ważna jest modlitwa do Ducha Świętego.
Mam nadzieję,że to,co napiszę komuś pomoże, chociaż rozumiem,że inaczej jest coś przeczytać,a zupełnie inaczej doświadczyć tego,ale chciałabym się tym podzielić,napisać te wskazówki,które o.James podawał,bo nie trzeba być na takich rekolekcjach,żeby Bog przemienił, przemiana dokonuje się w sercu każdego z nas.
Zachęciła mnie koleżanka na te rekolekcje, przyznam się,że nie bardzo wierzyłam,jak mówiła,co tam się dzieje,że mogę zobaczyć światło,obrazy czy symbole,a jak opowiadała,że ludzie zasypiają w duchu Świętym i jak zobaczyłam to w internecie,to bałam się tego,ale mimo tego chciałam jechać img/smilies/wink.
"...Miejsce to wybrał Pan,aby wysłuchać nas..."
Każdy,kto jest na tych rekol., jest zaproszony przez Pana Boga.Wcześniej złamałam rękę i gdyby nie ten wypadek,to pewnie bym nie mogła pojechać.Teraz widzę,że wszystko w życiu człowieka ma sens, Bóg wybrał ten czas,to miejsce, by otworzyć mi oczy, by uświęcić moje życie, Jego łaska jest tak wielka,że czasem tak po ludzku brakuje słów! img/smilies/big_smile.
Było nas ponad 1000 osób.Rekolekcje trwały 4 dni. Trzeciego dnia (w sobotę) miało być wylanie Ducha Świętego. O.James przygotowywał nas na przyjęcie Ducha Świętego i Jego darów. Niektórzy ludzie przyszli dopiero na samo to wylanie, a Ojciec powiedział,że nie mają co podchodzić do nałożenia rąk,bo nie są przygotowani. Ta nauka Ojca pomogła,wiele spraw rozjaśniła...,widziałam siebie przed, kiedy byłam zupełnie nie przygotowana,bo miałam obawy związane z sobotą i tym upadkiem,który miał nastąpić podczas nałożenia rąk Ojca na każdego z nas img/smilies/smile.
Może teraz troszkę podzielę się konferencjami Ojca,które wyjaśniają wiele spraw, z których czasem nie zdajemy sobie sprawy.
Podczas Mszy św.Ojciec mówił,że grzech jest blokadą,przez którą łaska Boża nie może się przedostać, dlatego człowiek,który nie jest "czysty",nie potrafi przebaczyć, nie może być uzdrowiony i wysłuchany. Jest wielu ludzi,którzy nie zdają sobie sprawy z tego,że horoskopy, wróżki, pierścień Atlantów, talizmany, przesądy...,to dzieło szatana,on zniewala człowieka ukazując złudne dobro.  "Wiara w przesądy pozbawia nas wolności i zaprzecza temu,że jesteśmy w rękach Boga"  Jedynym Panem jest Bóg i tylko On może dać nam prawdziwe szczęście, a nie np.kominiarz img/smilies/lol.   "Osoba zniewolona pragnieniem poznawania przyszłości i oddająca się praktykom wróżbiarstwa czyni siebie niezdolną do modlitwy i życia sakramentalnego, a tym samym stopniowo ulega wpływom sił pochodzenia demonicznego".   Ojciec powiedział,że musimy wyrzec się tego wszystkiego,co jest przeszkodą,by Bóg był naszym jedynym Panem. Te wszystkie amulety, zabobony itd.to bożki czyli grzech przeciw 1 przykazaniu, bo pokładamy swą ufność w tym,a nie w Bogu.
Jest sporo zła na świecie, trzeba uważać, czy nie idziemy za tym,co sprawia nam przyjemność,a jest złe. Boga możemy spotkać tylko przez Ducha Świętego, który jest uświęcicielem,  tylko czyste serce podoba się Bogu, tylko wtedy On może w nas zamieszkać i Duch św. do tego przygotowuje.
Prosimy Boga o wiele,bo przecież On może wszystko- ok.prawda- ale nie otrzymujemy tego,o co prosimy- dlaczego?- ponieważ,by Bóg przyjął naszą ofiarę, modlitwę trzeba mieć czyste serce (Mt 5,23- 24).
Co robić, by Bóg nas wysłuchiwał?
- szczera spowiedź
- częsta Komunia Święta (tu Ojciec zwrócił uwagę na to,że wiele osób przyjmuje Komunię ale nie jest ona święta- dlaczego?- ponieważ mimo tego,że jesteśmy po spowiedzi, to mamy żal do kogoś, gniewamy się, czujemy zazdrość, nie przebaczyliśmy komuś...)
- przebaczenie (może być tak,że w dzieciństwie ktoś nas zranił, trzeba przebaczyć)
Drugiego dnia rekol.Ojciec powiedział,że nadal widzi osoby,które mają kieł na szyi albo amulety i że te osoby nie będą uzdrowione,bo to blokuje ich przed Bogiem,a Bóg nie wchodzi do nikogo na siłę.
Cierpienia są na świecie dlatego,bo jest grzech. Gdy Adam i Ewa popełnili grzech, zaczęły się choroby, infekcje... Jezus wziął nasze choroby i wszyscy, którzy w Niego wierzą, mogą być uzdrowieni!!! To nie tylko słowa, to prawda, sama tego doświadczyłam! Chwała Panu! img/smilies/big_smile  Na początku rekolekcji, kiedy modliliśmy się wzywając Ducha Św. stałam twardo,żeby się tylko czasem nie przewrócić img/smilies/lol, mimo,że bardzo chciałam, to troszkę bałam się dotknięcia Ducha Świętego.
Gdy nadeszła sobota, już nie miałam obaw, pragnęłam,aby Duch Święty mnie napełnił, by przyszedł ze swoimi darami. Rano byłam u spowiedzi z całego życia,wtedy dopiero poczułam się wolna, byłam dość długo na adoracji, oddałam się cała Jezusowi...Podczas modlitwy wzywającej Ducha Św. czułam,że lekko się pochylam,ale wystraszyłam się i twardo siedziałam na miejscu,nie wiedząc co się dzieje img/smilies/lol, dopiero po Komunii św.,gdy znów się modliliśmy, po raz 1wszy zasnęłam w Duchu Świętym! img/smilies/big_smile To była taka radość,że nie da się tego opisać, sam Duch Święty mnie dotknął! img/smilies/big_smile Podczas modlitwy uzdrowienia Ojciec wymieniał imiona, on ma dar,że widział jak promienie na nas padały,jak Jezus nas dotykał... Powiedział "Katarzyna spływają na ciebie łaski",wierzę,że Jezus dał mi wiele łask... Mieliśmy zamknąć oczy i położyć rękę na sercu, Ojciec modlił się,by Jezus wszedł do naszego życia od poczęcia i uwalniał z różnych zranień, kompleksów,chorób,ściągał różne klątwy...,ale wcześniej każdy z nas musiał przebaczyć,jeśli miał coś do kogoś i po przyjeździe się pogodzić. Widziałam światło, promienie,wychodzące z Hostii, były tak rażące...Jezus jest wśród nas!!! img/smilies/big_smile, może mi nie uwierzycie, bo ja sama się dziwiłam jak dziewczyny,które były wcześniej na takich rekol. mi opowiadały o tym, ale to prawda i każdy może być uzdrowiony przez Jezusa, jeśli tylko uwierzy i będzie czysty przed Bogiem.Wiara czyni cuda!.  Później po jakimś czasie, także podczas modlitwy widziałam symbol, kilka razy migał mi w oczach i zniknął,jeszcze nie wiem co dokładnie on znaczy,ale ufam,że Pan da mi zrozumienie w odpowiednim czasie. Gdy nadszedł czas nałożenia rąk na każdego z nas, nie mogłam się doczekać, z radością z rozłożonymi rękoma ruszyliśmy na przyjęcie darów Ducha Świętego img/smilies/big_smile. To było niesamowite uczucie, kiedy Ojciec modlił się nade mną i czułam,że lecę napełniona Duchem Świętym (ochrona nas łapała,byśmy się nie potłukli img/smilies/big_smile). Ojciec powiedział,że teraz wszyscy jesteśmy charyzmatykami, należymy do Jezusa, Duch Święty na nas spoczął, mamy Jego dary i teraz dopiero jak wrócimy do domów to zaczną się dla nas rekolekcje, bo szatan będzie się do nas 'dobijał'.
Modliliśmy się także za nasze rodziny, Duch Święty wie,co im dolega,z czego uzdrowić. To było niesamowite kiedy ludzie dzielili się świadectwami z poprzednich takich rekolekcji i mówili,że modlitwa pomogła,że są uwolnieni i uzdrowieni nawet z najcięższych i nieuleczalnych chorób. Byłam świadkiem uwolnienia ludzi z palenia papierosów, nałogowi palacze nie zapalili papierosa, odtrącało ich, taka jest siła modlitwy! Chwała Panu! img/smilies/big_smile Bóg pragnie naszego szczęścia, a cierpimy tylko przez grzech i dlatego Bóg nie może nic zrobić,jeśli nie skończymy z grzechem. Nie wystarczy patrzeć na Krzyż i współczuć Jezusowi, ale trzeba spojrzeć na własne serce i zapytać siebie czy to czasem nie ja zadałem te rany. Nie trzeba koniecznie być na takich rekolekcjach, by być uzdrowionym, ponieważ moc jest w sakramentach! Jeśli masz czyste serce, przyjmujesz często Komunię św., nie masz w sobie żalu do innych, to proś Boga i uwierz w to, niemożliwe,by ci nie pomógł.Nie powinno się wątpić podczas modlitwy, Piotr zaczął tonąć gdy zwątpił.  Komunia Św.to uzdrowienie.Ciało Chrystusa nas umacnia. Trzeba prowadzić życie w świętości, żeby choroby nie wracały, żeby nie wracać do dawnych nałogów. Nigdy nie można mówić,że jest się słabym.Duch św.przychodzi z pomocą w naszych słabościach. Eucharystia daje siłę,uzdrawia fizycznie i duchowo. Za wszystko, co otrzymalismy powinniśmy Bogu dziękować!  Ojciec powtarzał "nie myślcie,że to ja uzdrawiam, bo to Jezus was uzdrawia". Wszystko dokonuje się przez wiarę, wszystko o co poprosisz i uwierzysz-jest twoje.
W niedzielę przed Mszą św. ponad 1000 osób było świadkiem ataku szatana. Chłopak poszedł do spowiedzi i coś w nim krzyczało "ja nie wyjdę" i na cały głos,to był okropny głos,zaczeliśmy 10-tkę różańca,a za chwile miała rozpocząć sie Eucharystia więc Ojciec pow.do księży egzorcystów,by go wynieśli,bo tu jest sporo ludzi.Widziałam jak go nieśli,strach mnie dopadł, a jednocześnie radość,że należę do Jezusa. Nawet podczas Mszy było słychać zza ściany stukanie i krzyki, a my śpiewaliśmy radosne pieśni uwielbienia naszego Pana. Po tym wszystkim chcę zmienić swoje życie, by taki ochydny głos szatana nie miał do mnie dostępu. Będę się tym dzielić z każdym,kogo Pan Bóg postawi na mojej drodze. Walczcie z grzechem, nie dajcie się, jak macie możliwość,to chodźcie codziennie na Mszę św. Tego chłopaka po kilku godzinach uwolnili,szatan go opuścił, to co zobaczyliśmy,to też świadectwo,przykład,że zły istnieje i robi wszystko,żeby oddalić człowieka od Boga począwszy od najmniejszych grzechów, dlatego ważna jest częsta spowiedź i Komunia Święta, trwanie w łasce, by to "coś" nie miało dostępu do naszej duszy. Po tych rekolekcjach moje życie się zmieniło, zauważyłam,że mam w sobie pokój,którego mi brakowało i wiele innych rzeczy... Należę do Odnowy w Duchu Świętym i rozpoczęłam 9-cio tygodniowe Seminarium, pomagające rozpoznać wolę Bożą. A to wszystko dzięki koleżance, która mnie zachęciła na te rekolekcje img/smilies/wink. Ojciec mówił nam ciągle,że nawet jak w nocy ktoś nas zapyta jaka jest wola Boża, mamy odpowiedzieć- moja świętość! img/smilies/big_smile Bóg pragnie,by nasze życie było święte. Trzeba czytać codziennie Pismo św., chociaż 15 min i prosić Ducha Świętego o światło, bo bez poznania Pisma Świętego nie poznamy woli Bożej.
Mogłabym pisać i pisać, jeszcze tyle rzeczy się wydarzyło, takie wspaniałe świadectwa ze swojego życia Ojciec opowiadał,że tylko łzy popłynęły jak to słuchałam, co Bóg czynił w jego życiu, gdy Duch Święty na nim spoczął, gdy modlił się ufając Bogu... Jak wielkie rzeczy Bóg może uczynić w życiu człowieka, jesli człowiek Mu zaufa i będzie Go słuchał. Często mamy swój plan na życie,pomysły...,a tu pojawiają się przeszkody w realizacji, złościmy się, a może warto zapytać Boga, czego On chce? 
..."Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami, mówi Pan. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje nad waszymi drogami i myśli moje nad myślami waszymi." (Iz 55, 8-9)
Gdy wracaliśmy z rekolekcji to wszyscy w autobusie śpiewaliśmy na Chwałę Panu!, a później jak się rozeszliśmy, to nasza 10cio osobowa grupka na stacji PKP stojąc w kołku odmawiała Koronkę do Miłosierdzia Bożego, ludzie się dołączali do nas, od razu wiedzieliśmy,że to nasi z rekolekcji img/smilies/wink,byliśmy jak jedna wielka rodzina w naszym Panu Jezusie Chrystusie img/smilies/big_smile.

                                  Duchu Święty, Boże.
                             tchnij mnie swoim tchnieniem, abym myślał o tym, co jest święte.
                                   Prowadź mnie, Duchu Święty,
                             abym czynił to, co jest święte.
                                   Przyciągaj mnie do siebie, Duchu Święty,
                             abym kochał to, co jest święte.
                                   Umacniaj mnie, Duchu Święty,
                             abym strzegł tego, co jest święte.
                                   Strzeż mnie, Duchu Święty,
                             abym nigdy nie utracił tego, co jest święte.
                                               Amen


A tak było w Chojnicach: http://www.youtube.com/watch?v=-mtJZUqJ … re=related

Ostatnio edytowany przez Kasia K (2010-10-06 11:09:12)


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#2 2010-05-16 18:24:41

żuczek
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

My też jak wracaliśmy w czwórkę z Chojnic samochodem, to śpiewaliśmy. A najlepsze jest to, że śpiew zaczęła moja współlokatorka, która na co dzień wstydzi się śpiewać głośno przy ludziach.

Poruszające było jeszcze świadectwo Richiego - to jest syn Gabi, asystentki ojca Jamesa - o jego nawróceniu. Właściwie wlazł we wszelkie możliwe paskudztwa, więc droga uwolnienia była długa. A teraz ewangelizuje cała jego rodzina.

 

#3 2010-05-16 19:35:04

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

O czyli też tam byłaś, wspaniale! img/smilies/big_smile Dzięki za podzielenie się. Tak, świadectwo Richiego było piękne, ale także świadectwa ludzi, którzy jak opowiadali co Bóg uczynił w ich życiu,to łzy mi leciały. Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Jak wielkie rzeczy On może uczynić z człowiekiem,który stara się trwać w łasce uświęcającej,słuchać Jego głosu i podążać za Nim.
Za to wszystko Chwała Panu!!! img/smilies/142


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#4 2010-05-17 18:15:15

ElkAA~~
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Kasiu bardzo dziekuje ci za swiadestwo. Ja mam klopot zaufania Jezusowi i kochac go nad zycie ale mam nadzieje ktora jest w nim.
Gdy bylam na Kursie nowej ewangelizacji takze otrzymalam od ducha Swietego laski , nawet cos zobaczylam .
niech zyje Jezus!!

 

#5 2010-05-17 19:19:58

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

I za to uwielbiajmy Pana! img/smilies/big_smile  Dzięki Elu img/smilies/smile


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#6 2010-07-16 21:29:40

afrodyta
Użytkownik
Imieniny: zawsze
Urodziny: marzenie byc młodą
Skąd: Piękna wyspa

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

zawsze chciałam być na takim spotkaniu, ale informacje docierają do mnie za późno!


Jestem i tyle !

Offline

 

#7 2010-07-18 09:24:52

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Afrodyta, podam Ci link do strony o.Jamesa,gdzie są zamieszczone terminy rekolekcji na 2010r.: http://www.jmanjackal.net/pol/polretir.php


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#8 2010-08-19 22:17:40

afrodyta
Użytkownik
Imieniny: zawsze
Urodziny: marzenie byc młodą
Skąd: Piękna wyspa

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Kasiu bardzo ci dziękuję, nie miałam świadomości, że ks.James ma tyle spotkań!


Jestem i tyle !

Offline

 

#9 2010-08-19 22:43:23

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Teraz będzie w Elblągu 9-12 września, trwają zapisy jeszcze, ja wczoraj się zapisałam img/smilies/wink
tu jest więcej informacji: http://www.rekolekcje.elblag.pl/


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#10 2010-09-16 18:47:28

Monastic
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Ja byłem w lipcu w Toruniu na rekolekcjach z o. Jamesem.

Było wspaniale img/smilies/smile

 

#11 2010-09-17 20:28:21

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Oj na pewno było wspaniale img/smilies/big_smile, słyszałam o tym jak było w Toruniu,bo koleżanki i kolega tam byli.
Ja byłam teraz w Elblągu i to były moje najpiękniejsze rekolekcje w życiu. Podzieliłam się świadectwem dla ok.2000 ludzi i nawet strachu nie miałam, z radością w sercu podeszłam do mikrofonu img/smilies/big_smile. Przez te rekolekcje Jezus pokazał mi drogę do prawdziwej świętości. Jak to o.James uczy: Wolą Bożą w naszym życiu jest nasza świętość! img/smilies/big_smile Chwała Panu!!! img/smilies/big_smile
Dziękujmy Panu za Jego dzieła w naszym życiu, bo jest za co,a tak niewielu Mu dziękuje.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#12 2010-09-20 22:27:34

Monastic
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Come Holy Spirit !

img/smilies/smile

 

#13 2010-09-21 07:16:36

Jagódka
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Kasia K napisał(a):

Oj na pewno było wspaniale img/smilies/big_smile, słyszałam o tym jak było w Toruniu,bo koleżanki i kolega tam byli.
Ja byłam teraz w Elblągu i to były moje najpiękniejsze rekolekcje w życiu. Podzieliłam się świadectwem dla ok.2000 ludzi i nawet strachu nie miałam, z radością w sercu podeszłam do mikrofonu img/smilies/big_smile. Przez te rekolekcje Jezus pokazał mi drogę do prawdziwej świętości. Jak to o.James uczy: Wolą Bożą w naszym życiu jest nasza świętość! img/smilies/big_smile Chwała Panu!!! img/smilies/big_smile
Dziękujmy Panu za Jego dzieła w naszym życiu, bo jest za co,a tak niewielu Mu dziękuje.

byłam na końcówce:) bo dotarłam dopiero w sobotę wieczorem kiedy było nakładanie rąk:)
a Ciebie pewnie słyszałam, bo świadectwa mnie nie ominęły:)
Pozdrawiam img/smilies/teu45

Ostatnio edytowany przez Jagódka (2010-09-21 07:17:04)

 

#14 2010-10-03 17:05:50

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

O to może się tam gdzieś widziałyśmy, ja biegałam w tym wężu po całej hali po nałożeniu rąk img/smilies/big_smileimg/smilies/wink
A to takie przypomnienie rekolekcji w Elblągu (znalazłam na necie): http://www.youtube.com/watch?v=rzVgJSOn … re=related


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#15 2010-10-03 22:25:41

żuczek
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Bardzo fajny link, Kasiu.  Posłałam dalej img/smilies/wink))

A twoi znajomi, którzy byli na rekolekcjach w Toruniu, nie chcieliby przysłać jakiegoś krótkiego świadectwa (długie też może być, oczywiście) na adres "Posłania"? A Ty, Monastic? wspolnota@poslanie.torun.pl

A galeria z toruńskich rekolekcji wygląda tak: http://picasaweb.google.pl/poslanie/Rek … 2010Torun#

 

#16 2010-10-04 21:07:00

Jagódka
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Kasia K napisał(a):

O to może się tam gdzieś widziałyśmy, ja biegałam w tym wężu po całej hali po nałożeniu rąk img/smilies/big_smileimg/smilies/wink
A to takie przypomnienie rekolekcji w Elblągu (znalazłam na necie): http://www.youtube.com/watch?v=rzVgJSOn … re=related

a był rzeczywiscie jakiś wąż...cos było img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

 

#17 2010-10-04 21:54:17

duszek
Gość

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Jagódka napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=rzVgJSOnqd0&feature=related

skąd można wziąć tę piosenkę ?

 

#18 2010-10-05 23:35:38

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Mam ją na mp3 jak chcesz img/smilies/wink


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#19 2011-12-12 16:18:46

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.
Skąd: okolice Gorzowa Wlkp.

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Tak dla umocnienia wiary w to,że dla naszego Boga nie ma nic niemożliwego img/smilies/big_smile zamieszczam link o świadectwach ludzi uzdrowionych dzięki tym rekolekcjom:
http://www.jmanjackal.net/pol/swiadectwa.htm

Chwała Panu! img/smilies/smile
Thank You, thank You Jesus... img/smilies/big_smile


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#20 2017-04-11 20:26:10

anni
Użytkownik
Imieniny: 26 lipiec
Urodziny: 3 luty
Skąd: Chojnice

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

nie wiem, czy to dobre miejsce, ale www.deon.pl podaje, zahttp://diecezja.waw.pl/5296 o zakazie jakiejkolwiek działalności dla ojca Jamesa na terenie diecezji warszawsko-praskiejŻycie jest zbyt krótkie,
a świat o wiele za mały
aby z nich uczynić pole walki!

Offline

 

#21 2017-04-26 11:07:57

minto
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny: '86
Skąd:

Re: Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach


Trzepoce we mnie serce i z sił opadłem,
i nawet gaśnie światło moich oczu...

www.zmb.warszawa.opoka.org.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » Świadectwo z rekol. charyzmatycznych z o. J. Manjackalem w Chojnicach

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo