'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2017-05-10 08:32:17

ruslana
Użytkownik
Imieniny: 22.07
Urodziny: 19.01

Re: Kilka pytań dotyczących powołania

Gregormiriam, z tego co wiem, to jeśli Pan Bóg daje komuś powołanie od kapłaństwa, to daje mu też zdolności do nauki. Jeśli masz problemy z nauką, to ja bym się zastanowiła nad tym, czy faktycznie to jest moje powołanie. Po drugie, niepokoją mnie te wizje z dzieciństwa. Gdybym ja miała takie wizje, to bym w nie nie uwierzyła, bo te wizje mogą pochodzić od Złego. Takie prywatne objawienia trzeba koniecznie skonsultować ze swoim kierownikiem duchowym. Na pewno sceptycznie podchodziłabym do takich objawień. Najpierw zajmuj się swoimi bieżącymi sprawami, skończ szkołę, zdaj maturę i módl się o rozeznanie z pokorą.

Zaufaj Panu, a On sam będzie działał! (Ps 37,5)
Bóg da ci wyraźny znak do czego cię powołał. (o. Franciszek Jordan)

#27 2017-05-10 10:00:30

Piotr888
Użytkownik

Grzegorz, to żeby wykazać się też jakąś praktyczną pomocą. Zachęcam Cię do zajrzenia na http://oferty.praca.gov.pl/
W Urzędach Pracy są dla fryzjerów 43 miejsca pracy w 29 firmach w promieniu 75 km od Świebodzic. Działaj!

Ostatnio edytowany przez Piotr888 (2017-05-10 10:00:48)

#28 2017-05-10 15:22:59

Piotr888
Użytkownik

Przy okazji - polecam Ci ukryć maila w profilu i może jeszcze poczynić jakieś działania strzegące Twojej prywatności. Przedstawiłeś na forum internetowym dość prywatne informacje. Twoje imię i nazwisko da się ustalić w parę minut, więc zastanów się, czy to na pewno dobry pomysł.

Stopka forum