'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2017-09-13 20:29:35

Zmartwychwstanka
Użytkownik

Dla Ciebie?

Kochane Dziewczyny! Wierzę, że Pan daje natchnienia a my - starając się je odczytać  - odpowiadamy lub nie odpowiadamy na nie - zgodnie z naszym upodobaniem. Od kilku tygodni "chodzi za mną" ta myśl, że jest wiele Dziewcząt, które potrzebują rozmowy o powołaniu, ale takiej "bardziej w realu img/smilies/wink". Dlatego serdecznie zapraszam Cię (jeśli ten post skierowany jest właśnie do Ciebie) do takiej formy kontaktu: do rozmowy telefonicznej, od której - daj Boże - rozpocznie się "nowy etap". Jeśli chcesz - napisz sms pod nr 515 507 377. Podaj swoje imię, wiek i hasło: O Powołaniu a ja oddzwonię w stosownym momencie img/smilies/smile Co Ty na to? Nie bój się "Pan jest ..."i ..."woła Cię"?
Pozdrawiam Cię serdecznie i już modlę się za Ciebie. Wkrótce kolejny termin rekolekcji - może weźmiesz w nich udział img/smilies/smile ?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo