'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1 2017-12-05 21:54:27

MiMi
Użytkownik

Trochę radości dla mojej Wspólnoty :)

Jak już pisałam przy powitaniu, mam do was małą prośbę. Otóż w ramach przedłużonej wieloaspektowej radości Bożonarodzeniowej (wiem, wiem, to jeszcze trochę czasu, ale przy nawale różnych zajęć w klasztorze, intensywne przygotowania trzeba zacząć już teraz) przygotowuję dla moich Sióstr rekreację, w ramach której chciałabym zorganizować zabawę typu familiada (tłumaczyć zasad nie będę, bo chyba każdy, albo prawie każdy choć raz to oglądał) img/smilies/lol Oczywiście pytania będą specyficzne, z naszego "podwórka", a konkretnie będą dotyczyły wiedzy biblijnej.

I tu moja prośba: żeby to przeprowadzić, potrzebuję wiedzieć mniej więcej statystycznie jakie odpowiedzi ludziom (i to ludziom, którzy mają jakieś pojęcie religijne, żeby poziom był względnie wyrównany z siostrami, dlatego pomyślałam, że mogę zwrócić się do was)) przychodzą najczęściej na myśl jako pierwsze. Pytań jest 10 (same prościutkie), na każde trzeba udzielić 5 odpowiedzi, które spontanicznie przychodzą do głowy. Ja to potem sobie zliczę i moje Siostry będą miały radochę (oj, żebyście widzieli jak się potrafią bawić 80-latki! img/smilies/big_smile). Mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą pomoc!

Ankietę do wypełnienia można znaleźć tutaj: https://profitest.pl/s/13283/vGg0G5Co

Bogactw żadnych nie mam, żeby się wam odwdzięczyć, ale mogę obiecać modlitwę, moją i całej Wspólnoty. Na końcu ankiety jest zostawione miejsce, gdzie, jeśli ktoś by chciał, można wpisać jakąś szczególną intencję, w której chciałby prosić. Już po przeprowadzeniu tej zabawy wśród Sióstr (bo narazie nie mogę im ujawnić, że coś szykuję img/smilies/wink), wydrukuję wasze intencje i przekażę im, by też mogły za was westchnąć! Już teraz Bóg zapłać!

PS.Widzę, że niektórzy z was zaczęli uzupełniać i przerwali, być może dlatego, że zabrakło wam odpowiedzi na jakieś pytanie - już zmieniłam opcję, teraz jeśli czegoś nie wiecie, można po prostu pominąć, program powinien was przepuścić img/smilies/smile dzięki!

Ostatnio edytowany przez MiMi (2017-12-06 09:44:21)

#2 2017-12-07 02:34:30

kropelka
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Re: Trochę radości dla mojej Wspólnoty :)

Wypełniłam img/smilies/smile Mam nadzieję,  że zabawa się uda img/smilies/smile

Serce twoje niech będzie Nazaretem przez udoskonalenie spraw codziennych.
Niech będzie Kalwarią przez znoszenie małych krzyżyków.
Niech będzie Wieczernikiem przez wierność dobrym natchnieniom.
Niech będzie niebem przez ducha adoracji, czci i wdzięczności
- bł. m. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza

#3 2017-12-07 11:03:09

jagodzianka
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Też wypełniłam i podrzuciłam kilku moim znajomym img/smilies/wink

"Szatan boi się ludzi radosnych"
św. Jan Bosko

#4 2017-12-07 16:26:33

owu
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Poszło img/smilies/wink

#5 2017-12-08 15:53:55

GP
Użytkownik
Imieniny: 12.03
Urodziny: 18.08.

Dzięki za możliwość wypełnienia tego testu img/smilies/smile dał mi impuls do sprawdzenia mojej wiedzy biblijnej img/smilies/wink

Bóg jest Miłością! Miejcie odwagę żyć dla Miłości!
Bóg jest Miłością! Nie lękajcie się!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

#6 2017-12-09 09:19:26

MiMi
Użytkownik

Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili! Jesteście niesamowici img/smilies/big_smile myślałam, że ankieta będzie musiała wisieć ze 3 tygodnie, zanim uzbieram tyle odpowiedzi, ile potrzebowałam, a tymczasem jesteście tacy szybcy, że już zebrałam wystarczająco danych! Ankieta powisi jeszcze kilka dni na wypadek, gdyby ktoś chciał tak jak GP sprawdzić stan swojej biblijnej wiedzy img/smilies/wink albo dorzucić nam jakąś intencję do modlitwy img/smilies/smile

jeszcze raz dzięki! Dostęp do ankiety już jest niedostępny, bo wasz odzew jest niesamowity i wciąż napływają do mnie nowe odpowiedzi i już chyba ze 4 razy na nowo przeliczałam wyniki, bo przychodziły nowe dane img/smilies/lol więc teraz to już naprawdę wystarczy img/smilies/wink Wasze intencje wędrują za chwilę na naszą tablicę intencji, a za 2 tygodnie podczas zabawy siostry dowiedzą się jakie jest ich źródło! Pozdrawiam +

Ostatnio edytowany przez MiMi (2017-12-11 20:25:54)

Stopka forum