'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#1101 2016-10-27 13:29:11

Kasia K
Użytkownik
Imieniny: 25.11
Urodziny: 28.05.

Re: Dziękuję

Dziękuję Tobie Panie za lata formacji, za moją kochaną wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym ( z którą byłam przez 6 lat i ponad 7 mies.), za moją grupkę, za to, że nająłeś mnie do służby muzycznej, grając na gitarze i prowadząc spotkania modlitewne. Dziękuję za ludzi, których spotkałam, którzy przyprowadzili mnie do Ciebie, pomogli mi i tych, którym ja mogłam pomóc, za dobre słowa które wczoraj usłyszałam... Dzięki za pożegnanie ze wspólnotą, za to, że mogłam oddać Tobie chwałę dając świadectwo, co uczyniłeś ze mną przez tą wspólnotę, formację, za to, że jedna osoba pow.,że dałam jej nadzieję, bo zmaga się z tym, z czego mnie wydobyłeś. Panie, dzięki za to, że twoje Słowo jest Żywe i wciąż aktualne, że to co działo się kiedyś i jest spisane w Dziejach Apostolskich, dzieje się także w naszych czasach, że Duch Święty wyznacza do posługi a wspólnota modli się z nałożeniem rąk na rozesłanie. Dziękuję Panie za to, że mimo ludzkich słów, że zwlekam z powiedzeniem Ci "Tak", dałeś mi odpowiedź, że tak nie jest, że wcale nie zwlekałam lecz ten czas był mi potrzebny. Dziękuję za Twoją dobroć, że Ty nigdy nie poganiasz, że wiesz jak prowadzić i dziś nie żałuję, że dopiero teraz Ci odpowiadam, że Twoje Słowo mnie do tego momentu doprowadziło, że wciąż dajesz znaki, że idę w dobrym kierunku i nikt nie musi mnie rozumieć, bo ważne, że My się rozumiemy img/smilies/smile. Dziękuję! img/smilies/big_smile

Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
img/smilies/142
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!     img/smilies/142   (30.05.2010)
mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

#1102 2016-10-28 01:24:36

katarina28
Użytkownik

Piękne świadectwo. Chwyta za serce. Chwała Panu. Niech On Cię prowadzi po ścieżkach twego życia i niech błogosławi Ci w każdym czasie

#1103 2016-11-14 10:18:11

Karolina90
Użytkownik
Imieniny: 17.11
Urodziny: 16.04
Skąd: ,,Gdzie jest Twój skarb, tam i serce jest Twe... ''

Panie Jezu, dziękuję Ci, za łaskę dzisiejszej spowiedzi, za Twoje miłosierdzie, że ono się nieustannie nad nami rozlewa. Dziekuję! img/smilies/smile

" Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia"!

#1104 2016-11-14 12:46:23

fau
Użytkownik
Imieniny: W dzień PATronki z Neapolu
Urodziny: Ostatniego dnia lipca

Karolina90 napisał(a):

Panie Jezu, dziękuję Ci, za łaskę dzisiejszej spowiedzi, za Twoje miłosierdzie, że ono się nieustannie nad nami rozlewa. Dziekuję! img/smilies/smile

Podpisuję się pod tymi słowami:)

Dziękuję Ci, Jezu także za cierpliwość wobec mnie i za to (jakkolwiek dziwnie to zabrzmi), że masz więcej wiary we mnie niż ja w siebie

Strzeż nas, Panie, jak źrenicy oka,
Ukryj nas w cieniu swych skrzydeł.

#1105 2017-01-07 22:05:06

margon
Użytkownik

Dziękuję za to, że mam cudowną rodzinę, na którą mogę liczyć w każdej chwili.

#1106 2018-03-06 15:47:51

mynia
Moderator

Dziękuję za to, że nie doszło do wypadku, gdy auto wyjeżdżające z drogi podporządkowanej wymusiło przede mną pierwszeństwo... Św. Krzysztofie, módl się za nami!

#1107 2018-03-20 13:40:41

Nativitanki
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Dziękujemy Ci Panie za naszą Wspólnotę, za każdą Siostrę, która ją tworzyła. Za Matkę założycielkę i wszystkich, którzy w jakiekolwiek sposób byli, są i będą związani z naszą Wspólnotą. Dziękujemy Ci równiez za nasze Rodziny, bliskich, Kapłanów i za Tych, którzy otaczają nas swoją modlitwą.

Zgromadzenie Sióstr Narodzenia NMP - Nativitanki  -  Congregatio Sororum Nativitatis Beatae Mariae Virginis

90-717 Łódź;  Al. 1-go Maja 15;    mail: a_weronika@interia.pl;

Stopka forum