'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#26 2014-08-08 11:02:58

shy girl ;)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:
Re: Zgromadzenie Córek Bożej Miłości

Piękne zdjęcia! Agatku, Ty jesteś piękna! img/smilies/smile
W ogóle jakie to rewelacyjne, że jesteście w większości i prawie na wszystkich zdjęciach w spódnicach img/smilies/smile

Pamiętam w modlitwie o wszystkich wymienionych img/smilies/wink

#27 2014-09-18 11:14:13

Agatku
Użytkownik
Imieniny: 05.02
Urodziny: 30.01

Mija nas 10 dzień w klasztorze a już miałyśmy okazję uczestniczyc w pięknym jubileuszu 25,50 i 60-lecia ślubów zakonnych naszych sióstr(zdjęci, a dziś mamy święto naszego nowicjatu.
Pozdrawiam ze współsiostrami img/smilies/smile

Czynić dobro, radość nieść, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba.

#28 2014-10-23 11:03:34

Agatku
Użytkownik

Garść nowych informacji.
Siostry juniorystki ( w tym również nasza barkowa s.Laura) w miniony weekend rozpoczęły nowy rok formacyjny.
A my wraz z Siostrą Mistrzynią byłyśmy na niedzieli powołaniowej w Wojsce, gdzie nasze siostry prowadzą Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii dla chłopców (zdjęcia na fb)
Jutro udajemy się na coroczne nocne czuwanie na Jasnej Górze naszego zgromadzenia, na które bardzo serdecznie zapraszam img/smilies/smile Zaczynamy Apelem Jasnogórskim o 21 img/smilies/smile

Pozdrawiam z bardzo deszczowego Krakowa
A.

Ostatnio edytowany przez Agatku (2014-10-23 11:03:51)

#29 2015-04-27 15:16:57

Agatku
Użytkownik

W sobotę jak co roku udajemy się na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej prosząc o nowe powołania do naszego zgromadzenia. Wracamy pieszo. Gdyby ktoś był zainteresowaniem udziałem w pielgrzymce zapraszam na fb (https://www.facebook.com/barkacbm?fref=nf) gdzie są również zdjęcia z zeszłorocznego wędrowania.

Pozdrawiam img/smilies/smile

#30 2015-08-10 10:17:02

adamsvd
Użytkownik
Imieniny: 24.12
Urodziny: 1988

6 sierpnia 3 kandydatki zostały przyjęte do postulatu, w tym nasza Agatku - gratujemy i pamiętamy
a zdjęcia tutaj https://www.facebook.com/media/set/?set … amp;type=3

Duchu Święty Boże
Wszystko z Miłości ku Tobie!

http://www.werbisci.pl/

#31 2015-08-10 17:05:14

Ks. Krzysztof
Gość

Gratulacje i zapewnienie o pamięci w codziennej modlitwie :-)

#32 2015-09-06 21:30:48

Agatku
Użytkownik

we wtorek z moja wspólnotą postulancką świętujemy pierwszą rocznicę. W ten dzień dołączy do nas jedna kandydatka Natalia. Otoczmy ją już dziś modlitwą. Czas pożegnań nie jest łatwy, ale myślę, że nasza radość z kolejnej osoby, która nie boi się odpowiedzieć na Boże wezwanie udzieli się i Natalii. W środę rozpoczyna się również wizytacja generalna w naszej prowincji. Polecam również tą intencję do modlitwy.
Pozdrawiam img/smilies/wink

#33 2016-06-01 16:18:45

Agatku
Użytkownik

Słońca polecam siebie i moją współsiostrę modlitwie, 5 czerwca zaczynamy przygotowanie do nowicjatu, a 5 sierpnia obłóczyny i przyjęcie do nowicjatu. Pamiętam o Was wszystkich img/smilies/smile
Pozdrawiam

#34 2016-08-05 19:16:50

adamsvd
Użytkownik

Agatku napisał(a):

Słońca polecam siebie i moją współsiostrę modlitwie, 5 czerwca zaczynamy przygotowanie do nowicjatu, a 5 sierpnia obłóczyny i przyjęcie do nowicjatu. Pamiętam o Was wszystkich img/smilies/smile
Pozdrawiam

tak, a zdjęcia z wspomnianych przez naszą Agatkę obłóczyn tutaj - https://www.facebook.com/barkacbm/posts … 5280981182

pamiętajmy o nich - Agatka przez dwa lata nie będzie miała kontaktu do internetu - warto zachować jej konto img/smilies/smile

Duchu Święty Boże

#35 2016-08-05 21:38:17

Kwietniowa
Administrator

Pięknie! Jak ten czas szybko leci img/smilies/smile Oczywiście zapewniam o swojej pamięci.
Ojcze Adamie (lub Wy, Barkowicze), wiecie może czy Agatka nadal kontynuuje swój udział w modlitwie w intencji powołań? Jest zapisana na czwartki, zrozumiałam, że na czas nieokreślony. Jeśli ktokolwiek ma z nią kontakt, proszę, napiszcie do mnie na pw img/smilies/smile I życzcie Jej wszystkiego, co najlepsze na tej pięknej drodze powołania.

Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy...
św. Wincenty a Paulo

#36 2016-08-15 12:28:38

adamsvd
Użytkownik

jak pisaliśmy Agatka jest w nowicjacie, więc kontaktu z nią nie mam - ale jak ją znam, to skoro się zobowiązała, to pewnie dotrzymuje słowa. Jakby co można zadzwonić do domu prowincjalnego i spytać img/smilies/smile
pozdrawiam

Duchu Święty Boże

#37 2018-08-12 07:43:32

mynia
Moderator

Radosne wieści - nasza Barkowiczka Agatku złożyła swoje pierwsze śluby w Zgromadzeniu Córek Bożej Miłości! Na fb Sióstr są zdjecia z tego wydarzenia. Ogarnijmy Neoprofeskę serdeczną modlitwą img/smilies/smile!

#38 2018-08-24 21:07:43

Agatku
Użytkownik

ojej dopiero tu zaglądnęłam img/smilies/big_smile pozdrawiam Was wszystkich img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez Agatku (2018-08-24 21:08:25)

Stopka forum