'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku
Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2020-01-19 23:12:15

adasmaly
Użytkownik

Świadectwo powołaniowe - o. Wiesław Nazaruk, misjonarz, oblat

https://gloria.tv/post/CtTjcdeLB69i6Cn7YEyk3EnMS

Witajcie moi Drodzy, dla wszystkich, którzy myślą o życiu zakonnym, kapłańskim, polecam bardzo a bardzo świadectwo o. Wiesława. Jest to wspaniały kapłan, oblat, który w sposób prosty i jasny wyjaśnia jak wygląda życie zakonne jak się do niego przygotowywał i jak je przeżywa. Nie brakuje historii smutnych, trudnych a również są momenty radosne, wesołe i zaskakujące.

Najbardziej ciekawe jest to że ma za patrona i opiekuna anioła stróża samego św. Michała Archanioła. Dwa razy był w niebie i rozmawiał bezpośrednio z Jezusem. Taki polski Alan Ames, mój ulubiony mistyk, który napisał piękną książkę: Oczami Jezusa.

Świadectwo długie bo trwa aż 3 godziny, ja jak oglądałem, podzieliłem je na 3 dni i oglądałem po godzince.

Jak dla mnie świadectwo piękne o sile woli, wytrwałości, otwartości, szczerości, bezprecedensowego poświęcenia się dla Jezusa całego życia.

Matka Boska Kodeńska sama wybrała o. Wiesława na swojego sługę, to też jest piękny moment świadectwa, jak Maryja się nim opiekowała od dziecka. o. Wiesław urodził się bowiem w Kodniu, gdzie jest sanktuarium Maryi. Obraz słynie z cudów i wielu łask. Dom Maryi.

Wszystkiego dobrego i najlepszego w nowym roku.

Cieszę się że Jezus zrobił mi taki prezent i mogłem obejrzeć tak super świadectwo.

Stopka forum