'Barka'- forum o tematyce powołaniowej

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

UWAGA! BARKA jest to forum o tematyce powołaniowej. Moderacja nie bierze odpowiedzialności za opinie użytkowników oraz nie weryfikuje osób podających się za osoby duchowne lub konsekrowane.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA NASZYM FORUM OBOWIĄZUJE REGULAMIN!
Znaleźć go możesz w ZASADY

UWAGA!!! ZAPRASZAMY DO TWORZENIA INTERNETOWEJ RÓŻY BARKI !!! Chętnych prosimy o zapisy :)

Barka na Facebooku

#51 2012-06-03 23:07:13

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:
Re: Związek małżeński

www.mojemalzenstwo.pl.   polecam Wam posłuchanie p Gudzewicza img/smilies/smile Niesamowity jest kilka lat temu u mnie w parafii duchowej głosił rekolekcje dla małzeństw. Niesamowicie wartościowe ma konferencje i sam daje świadectwo swoim życiem małżenskim. img/smilies/smile

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#52 2012-10-07 19:16:42

Amata
Gość

#53 2012-12-19 19:33:53

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Tydzień temu na Tv Trwam leciał wywiad z małżeństwem Gajdów - terapeutów ze Szczecina,którzy także prowadzą szeroko zakrojoną działalność ewangelizacyjną.
Powiedzieli oni że głównym powołaniem małżonków jest :
1) jedność
2) służba życiu
3) służba w społeczeństwie
4) służba w Kościele

W czwartki o 9.30 leci tam od jakiegoś czasu własnie program poświęcony sakramentowi małżeństwa. W tym tygodniu był gościem pan Gudzewicz. Ciekawy program img/smilies/smile

"Pan - Mistrz Miłości - jest zazdrosnym kochankiem, który żąda od nas wszystkiego co posiadamy, całej naszej miłości. Czeka byśmy Mu ofiarowali to co mamy i poszli drogą, którą dla każdego z nas wyznaczył" (św Josemaria Escriva)

"Pamiętaj o tym dobrze i zawsze: choć czasami może ci się wydawać, że wszystko się wali - nic się nie wali, bo Bóg nie przegrywa bitew."  Św. Josemaría Escrivá

#54 2012-12-19 20:13:31

mhawa
Gość

Magda, to o czym piszesz to program z serii "7 sakrament".
Dobrze zrobiony moim zdaniem.

Ostatnio edytowany przez mhawa (2012-12-19 20:14:48)

#55 2012-12-19 23:52:32

Magda19
Moderator
Imieniny:
Urodziny:

Zgadzam sie z Tobą Mhawa img/smilies/big_smile Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Wogóle już pisałam, ale uwielbiam słuchać pana Gudzewicza. Dzięki za linki img/smilies/smile

#56 2012-12-20 07:08:20

shy girl ;)
Użytkownik
Imieniny:
Urodziny:

Magda19 napisał(a):

Zgadzam sie z Tobą Mhawa img/smilies/big_smile Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Wogóle już pisałam, ale uwielbiam słuchać pana Gudzewicza. Dzięki za linki img/smilies/smile

Nie wiem, czy chodzi o tego samego pana, ale wydaje mi się, że dr  M. Guzewicz img/smilies/smile

Stopka forum